Weghorst redt Wolfsburg en Van Bommel in eerste bekerronde
MÜNSTER (ANP) - Wout Weghorst heeft VfL Wolfsburg en de nieuwe coach Mark van Bommel gered van een blamage in de eerste ronde van het Duitse bekertoernooi. De Nederlandse spits zette in de verlenging de club uit de Bundesliga op voorsprong bij Preußen Münster, dat uitkomt op het vierde niveau. Daardoor werd het 1-2 voor de favoriet. Ridle Baku maakte er in het restant nog 1-3 van.
Marcel Hoffmeier had de veredelde amateurs ongeveer een kwartier voor het verstrijken van de officiële speeltijd op voorsprong gezet. Pas diep in blessuretijd maakte Josip Brekalo gelijk, waardoor de verlenging noodzakelijk werd. Weghorst was basisspeler bij Wolfsburg.
In de oefencampagne liep ook nog niet alles naar wens voor Wolfsburg. Van Bommel leed daarin met zijn club maar liefst vijf nederlagen. De Duitse ploeg sloot de voorbereidingsperiode in eigen stad af met een verliespartij tegen de Spaanse topclub Atlético Madrid: 1-2.
Eintracht Frankfurt, ook hoog aangeschreven in de Bundesliga, werd wel uitgeschakeld. Waldhof Mannheim, dat speelt op het derde niveau, was met 2-0 te sterk. Marcel Seegert en Joseph Boyamba maakten de doelpunten.
Meer uit Sport
DEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.
1 uur geledenZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.
6 uur geledenMARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.
21 uur geledenWAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.
22 uur geledenWAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.
23 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Tweevoudig olympisch kampioen Remco Evenepoel rijdt zondag voor het eerst de Ronde van Vlaanderen. Dat heeft de 26-jarige wielrenner bekendgemaakt via sociale media na aanhoudende geruchten, die hij steeds ontkende. De Belg voegt zich bij een sterk deelnemersveld met onder anderen titelhouder Tadej Pogacar en drievoudig winnaar Mathieu van der Poel.
1 dag geleden