Weghorst redt Wolfsburg en Van Bommel in eerste bekerronde
MÜNSTER (ANP) - Wout Weghorst heeft VfL Wolfsburg en de nieuwe coach Mark van Bommel gered van een blamage in de eerste ronde van het Duitse bekertoernooi. De Nederlandse spits zette in de verlenging de club uit de Bundesliga op voorsprong bij Preußen Münster, dat uitkomt op het vierde niveau. Daardoor werd het 1-2 voor de favoriet. Ridle Baku maakte er in het restant nog 1-3 van.
Marcel Hoffmeier had de veredelde amateurs ongeveer een kwartier voor het verstrijken van de officiële speeltijd op voorsprong gezet. Pas diep in blessuretijd maakte Josip Brekalo gelijk, waardoor de verlenging noodzakelijk werd. Weghorst was basisspeler bij Wolfsburg.
In de oefencampagne liep ook nog niet alles naar wens voor Wolfsburg. Van Bommel leed daarin met zijn club maar liefst vijf nederlagen. De Duitse ploeg sloot de voorbereidingsperiode in eigen stad af met een verliespartij tegen de Spaanse topclub Atlético Madrid: 1-2.
Eintracht Frankfurt, ook hoog aangeschreven in de Bundesliga, werd wel uitgeschakeld. Waldhof Mannheim, dat speelt op het derde niveau, was met 2-0 te sterk. Marcel Seegert en Joseph Boyamba maakten de doelpunten.
Meer uit Sport
UTRECHT (ANP) - Hockeybondscoach Jeroen Delmée houdt op het komende wereldkampioenschap in eigen land vast aan de selectie die twee jaar geleden bij de Olympische Spelen in Parijs een gouden medaille won. Alle nu nog beschikbare internationals van 2024 zijn geselecteerd, aangevuld met aanvaller Terrance Pieters, keeper Derk Meijer en cornernemer Pepijn van der Heijden.
12 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Para-snowboardster Lisa Bunschoten-Vos beëindigt haar topsportcarrière. Ze kiest ervoor haar aandacht te richten op haar gezin, meldt de Nederlandse Ski Vereniging.
19 uur geledenBOEDAPEST (ANP/RTR) - Andrea Stella, teambaas van het Formule 1-team van McLaren, heeft Carlos Sainz excuses aangeboden voor het gedrag van Oscar Piastri zondag tijdens de Grote Prijs van Hongarije.
21 uur geledenDEN BOSCH (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert maakt woensdag zijn rentree in de Ronde van Denemarken. Dat meldt zijn ploeg Visma-Lease a Bike maandag op sociale media.
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is weer de beste Nederlandse tennisser. De 30-jarige Haarlemmer zakte op de maandag uitgebrachte wereldranglijst één positie, van 66 naar 67. Botic van de Zandschulp, die vorige week in Estoril al in de eerste ronde werd uitgeschakeld, viel terug van de 55e naar de 69e plaats.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Remco Evenepoel is trots op zijn tweede plek in de Tour de France achter Tadej Pogačar, die met zijn vijfde eindzege gedeeld recordhouder is geworden in de Tour. Dat zei de Belg zondagavond op de persconferentie na de slotetappe in Parijs.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Tadej Pogačar wil zichzelf niet de druk van het schrijven van geschiedenis opleggen. Dat maakte de Sloveen zondagavond duidelijk tijdens de persconferentie na zijn vijfde eindzege in de Tour de France, waarmee hij gedeeld recordhouder is geworden in de belangrijkste wielerwedstrijd ter wereld.
1 dag geleden