Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weghorst: Oranje kan met goed gevoel naar EK

Weghorst: Oranje kan met goed gevoel naar EK

ENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst wilde na afloop van de overwinning tegen Georgië (3-0) niet te veel over zichzelf praten. Maar de aanvaller van Oranje kon moeilijk om zijn eigen rol in het oefenduel in Enschede heen. Hij maakte zijn eerste doelpunt voor het Nederlands elftal. Uit een slim passje van Memphis Depay schoot Weghorst in de 55e minuut fraai raak (2-0). Na afloop werd zijn naam nog lang gescandeerd in het stadion.

"Dat is super natuurlijk. Dat zijn mooie momenten voor een voetballer", sprak hij glunderend bij de NOS. "Het was ook een belangrijke goal in deze wedstrijd. Het was een perfecte bal van Memphis, met een perfecte snelheid. En ik sta daar om die bal af te maken. Maar het moet niet om mij gaan. Het gaat om het team en ik denk dat we met een goed en positief gevoel nu naar het EK gaan. We waren er allemaal echt op gebrand op een goede wedstrijd neer te zetten en dat is wel gelukt, denk ik."

Volgens Weghorst krijgen de spelers steeds meer vat op de manier waarop bondscoach Frank de Boer wil spelen met Oranje. "We hebben een relatief nieuw systeem opgepakt en daar hebben we even aan moeten wennen. Maar we trainen er veel op en kijken er ook kritisch naar wat beter kan. We zijn ons heel erg bewust van de dingen waarmee we bezig zijn. Het ging echt al stukken beter dan tegen Schotland."

Meer uit Voetbal

Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

4 minuten geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 uur geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

2 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

3 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

4 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

9 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

22 uur geleden