Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weghorst mist nog competitieduel met Wolfsburg na besmetting

Weghorst mist nog competitieduel met Wolfsburg na besmetting

WOLFSBURG (ANP) - Wout Weghorst ontbreekt ook zaterdag nog wanneer VfL Wolfsbrug het in de Bundesliga opneemt tegen Bayer Leverkusen. De Nederlandse aanvaller testte vorige week positief op het coronavirus en miste daardoor het duel met RB Salzburg in de Champions League en de competitiewedstrijd tegen Freiburg. Beide duels gingen verloren, waarna de club zondag trainer Mark van Bommel ontsloeg.

Diens opvolger Florian Kohfeldt bevestigde dat Weghorst, die eerder in cryptische termen zijn twijfel uitsprak over het nut van vaccineren, zaterdag nog ontbreekt. "Maar de kans is groot dat Wout er dinsdag tegen Salzburg weer bij is", aldus de nieuwe trainer, die een goede indruk had gekregen van zijn selectie. "Om het elftal hoef je je geen zorgen te maken wat betreft de mentaliteit", zei hij donderdag bij zijn officiële presentatie. "Ik heb een ploeg aangetroffen die volgens mij intact is en alleen een bepaalde oriëntatie nodig heeft over de speelstijl."

Wolfsburg trok Kohfeldt dinsdag aan nadat de club acht officiële duels op rij niet had gewonnen.

Meer uit Voetbal

Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

1 uur geleden
Voetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij wangedrag

ZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."

2 uur geleden
Ajax tegen Qarabag zonder Sutalo, Taylor en Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.

2 uur geleden
Arbiter Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.

2 uur geleden
Twee wedstrijden schorsing voor Fortuna-speler Hubner

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.

3 uur geleden
Real Madrid maanden zonder geblesseerde verdediger Militão

MADRID (ANP) - Real Madrid kan de komende maanden niet beschikken over Eder Militão. De Braziliaanse verdediger heeft zondag in de met 2-0 verloren thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo een scheur in zijn linkerhamstring opgelopen, meldt de Spaanse voetbalclub.

3 uur geleden
Belgische oud-voetballer De Boeck overleden na hersenbloeding

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.

10 uur geleden