Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weghorst mist nog competitieduel met Wolfsburg na besmetting

Weghorst mist nog competitieduel met Wolfsburg na besmetting

WOLFSBURG (ANP) - Wout Weghorst ontbreekt ook zaterdag nog wanneer VfL Wolfsbrug het in de Bundesliga opneemt tegen Bayer Leverkusen. De Nederlandse aanvaller testte vorige week positief op het coronavirus en miste daardoor het duel met RB Salzburg in de Champions League en de competitiewedstrijd tegen Freiburg. Beide duels gingen verloren, waarna de club zondag trainer Mark van Bommel ontsloeg.

Diens opvolger Florian Kohfeldt bevestigde dat Weghorst, die eerder in cryptische termen zijn twijfel uitsprak over het nut van vaccineren, zaterdag nog ontbreekt. "Maar de kans is groot dat Wout er dinsdag tegen Salzburg weer bij is", aldus de nieuwe trainer, die een goede indruk had gekregen van zijn selectie. "Om het elftal hoef je je geen zorgen te maken wat betreft de mentaliteit", zei hij donderdag bij zijn officiële presentatie. "Ik heb een ploeg aangetroffen die volgens mij intact is en alleen een bepaalde oriëntatie nodig heeft over de speelstijl."

Wolfsburg trok Kohfeldt dinsdag aan nadat de club acht officiële duels op rij niet had gewonnen.

Meer uit Voetbal

Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

3 minuten geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

1 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

1 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

2 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

4 uur geleden
Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

9 uur geleden
Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

21 uur geleden