Weghorst leidt Wolfsburg langs club van Dost
FRANKFURT (ANP) - Wout Weghorst heeft VfL Wolfsburg naar een overwinning op Eintracht Frankfurt geleid (0-2). De Nederlandse spits opende in de 19e minuut de score, door een schot van Maximilian Arnold slim met zijn hoofd van richting te veranderen. De keeper van Frankfurt was daardoor kansloos.
De Braziliaan João Victor verdubbelde halverwege de tweede helft de voorsprong van Wolfsburg, dat ruim een helft met tien man moest spelen nadat Marcel Tisserand in de laatste minuten voor rust kort achter elkaar twee gele kaarten had gekregen.
Weghorst vierde zijn zesde doelpunt van dit seizoen in de Bundesliga door de bal onder zijn shirt te stoppen. De 27-jarige spits, die dinsdag een half uur mocht meedoen in het Nederlands elftal tijdens de gewonnen EK-kwalificatiewedstrijd tegen Estland (5-0), liet de wereld daarmee weten dat hij vader wordt.
Met twintig punten uit twaalf wedstrijden staat Wolfsburg op de zevende plaats in de Duitse competitie. Frankfurt, de club van spits Bas Dost, heeft drie punten minder.
Meer uit Voetbal
FREIBURG (ANP) - Bayern München heeft dankzij een zege bij SC Freiburg de koppositie in de Bundesliga weer overgenomen van Borussia Dortmund. De Duitse landskampioen, die het in Freiburg moest doen zonder trainer Vincent Kompany, won met 3-1.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft de goede vorm van de zeges op FC Groningen en Atalanta voortgezet met een overwinning bij Sparta Rotterdam. Op Het Kasteel won de ploeg van trainer Míchel Sánchez met 2-1 dankzij treffers van Tolu Arokodare en Abdellah Ouazane. Jens Toornstra scoorde voor Sparta.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til zag PSV ook in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord (1-1) veel kansen missen. "Ik maak me pas zorgen als we geen mogelijkheden meer krijgen", zei de aanvallende middenvelder van de titelhouder. "Laten we het erop houden dat het even niet meezit."
3 uur geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - Moskou is de gastheer van het WK gewichtheffen in 2030. De internationale gewichthefbond IWF heeft als eerste sportbond zondag een wereldkampioenschap toegewezen aan Rusland sinds de Russische invasie van Oekraïne in 2022. De Russische stad Kazan zou de WK zwemmen van 2025 organiseren, maar die titelstrijd werd verplaatst naar Singapore.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz baalde van het gelijkspel van PSV tegen Feyenoord (1-1). "We hadden verdiend om deze wedstrijd te winnen", zei hij.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft voor de achtste wedstrijd op rij niet gewonnen. Op het eigen Old Trafford verloor de ploeg van trainer Michael Carrick met 3-0 van Bournemouth. Justin Kluivert was met een assist belangrijk voor zijn club.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zondag met 2-0 gewonnen van de nummer 3 van de Premier League, Brighton & Hove Albion. Door de overwinning is Liverpool opgeklommen naar de vierde plaats met 15 punten en is het Brighton tot op 1 punt genaderd. Koplopers Manchester City en Arsenal hebben 21 punten. In de volgende speelronde speelt Liverpool tegen Arsenal, en Brighton tegen Manchester City.
4 uur geleden