Weghorst leidt Wolfsburg langs club van Dost
FRANKFURT (ANP) - Wout Weghorst heeft VfL Wolfsburg naar een overwinning op Eintracht Frankfurt geleid (0-2). De Nederlandse spits opende in de 19e minuut de score, door een schot van Maximilian Arnold slim met zijn hoofd van richting te veranderen. De keeper van Frankfurt was daardoor kansloos.
De Braziliaan João Victor verdubbelde halverwege de tweede helft de voorsprong van Wolfsburg, dat ruim een helft met tien man moest spelen nadat Marcel Tisserand in de laatste minuten voor rust kort achter elkaar twee gele kaarten had gekregen.
Weghorst vierde zijn zesde doelpunt van dit seizoen in de Bundesliga door de bal onder zijn shirt te stoppen. De 27-jarige spits, die dinsdag een half uur mocht meedoen in het Nederlands elftal tijdens de gewonnen EK-kwalificatiewedstrijd tegen Estland (5-0), liet de wereld daarmee weten dat hij vader wordt.
Met twintig punten uit twaalf wedstrijden staat Wolfsburg op de zevende plaats in de Duitse competitie. Frankfurt, de club van spits Bas Dost, heeft drie punten minder.
Meer uit Voetbal
VELSEN (ANP) - Feyenoord heeft zijn goede serie voortgezet met een overwinning op Telstar. De formatie van trainer Giovanni van Bronckhorst won na een zeer vermakelijke wedstrijd met 4-3 in Velsen.
3 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft ook zijn negende wedstrijd in La Liga gewonnen. De koploper van Spanje was in Sevilla met 5-2 te sterk voor nummer 3 Real Betis.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor eigen publiek met grote cijfers gewonnen van RB Leipzig: 6-1. Luis Díaz was belangrijk voor de thuisploeg met een hattrick. Leipzig won dinsdag nog met 1-0 van PSV in de Champions League.
4 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Internazionale heeft zich herpakt na de thuisnederlaag in de Champions League tegen Club Brugge (3-4). De koploper van de Serie A won het uitduel met Bologna met 3-1.
4 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - Tussen de Champions League-wedstrijden tegen Manchester City en FC Barcelona door heeft Paris Saint-Germain een zwaarbevochten 3-1-zege geboekt bij RC Strasbourg. Na een vroege achterstand maakte PSG drie treffers in de slotfase.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kent in aanloop naar de Champions League-wedstrijd van komende week tegen FC Porto geen zorgen over zijn ploeg. Dat zei de 62-jarige coach na de 2-1-nederlaag in de Eredivisie bij ADO Den Haag, voor de camera van ESPN.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PSV heeft met een 2-1-nederlaag bij ADO Den Haag punten verspeeld in de Eredivisie. De ploeg van trainer Peter Bosz speelde ruim een helft met een man minder. Sven Mijnans, maker van de openingstreffer, werd bij een Eindhovense voorsprong met twee keer geel weggestuurd. Juho Kilo zorgde voor de gelijkmaker. Matěj Šín maakte vlak voor het laatste fluitsignaal de winnende treffer voor ADO.
6 uur geleden