Weghorst leidt Wolfsburg langs club van Dost
FRANKFURT (ANP) - Wout Weghorst heeft VfL Wolfsburg naar een overwinning op Eintracht Frankfurt geleid (0-2). De Nederlandse spits opende in de 19e minuut de score, door een schot van Maximilian Arnold slim met zijn hoofd van richting te veranderen. De keeper van Frankfurt was daardoor kansloos.
De Braziliaan João Victor verdubbelde halverwege de tweede helft de voorsprong van Wolfsburg, dat ruim een helft met tien man moest spelen nadat Marcel Tisserand in de laatste minuten voor rust kort achter elkaar twee gele kaarten had gekregen.
Weghorst vierde zijn zesde doelpunt van dit seizoen in de Bundesliga door de bal onder zijn shirt te stoppen. De 27-jarige spits, die dinsdag een half uur mocht meedoen in het Nederlands elftal tijdens de gewonnen EK-kwalificatiewedstrijd tegen Estland (5-0), liet de wereld daarmee weten dat hij vader wordt.
Met twintig punten uit twaalf wedstrijden staat Wolfsburg op de zevende plaats in de Duitse competitie. Frankfurt, de club van spits Bas Dost, heeft drie punten minder.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
14 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
17 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
20 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
20 uur geleden