Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weghorst helpt zijn trainer Van Bommel aan welkome zege

Weghorst helpt zijn trainer Van Bommel aan welkome zege

WOLFSBURG (ANP) - Wout Weghorst heeft zijn nieuwe trainer Mark van Bommel bij VfL Wolfsburg een welkome zege bezorgd. De spits maakte het enige doelpunt van het thuisduel met VfL Bochum (1-0).

Weghorst vierde zijn 54e treffer in 101 competitieduels op het hoogste niveau van Duitsland. De spits miste ook een strafschop. Wolfsburg speelde nagenoeg de hele wedstrijd met een man meer tegen het gepromoveerde Bochum. Robert Tesche kreeg al in de 5e minuut een rode kaart.

Van Bommel was wel toe aan een succesje met Wolfsburg. Hij beleefde de afgelopen weken niet de start die hij voor ogen had. Na vijf verloren oefenduels wisselde hij tijdens het bekerduel met SC Preußen Münster per ongeluk zes spelers. Wolfsburg won pas na verlenging van de Duitse vierdeklasser (3-1). Maar SC Preußen Münster is naar de tuchtcommissie gestapt omdat er per wedstrijd maar vijf nieuwe spelers zijn toegestaan.

Bayer Leverkusen

De Nederlandse verdedigers Jeremie Frimpong en Mitchel Bakker speelden met Bayer Leverkusen gelijk bij 1. FC Union Berlin (1-1). Frimpong leverde de assist bij de gelijkmaker van Moussa Diaby.

FC Augsburg verloor met Jefrrey Gouweleeuw als basisspeler in eigen stadion van TSG 1899 Hoffenheim (0-4). Jacob Bruun Larsen, Sargis Adamyan, Georginio Rutter en Sebastian Rudy scoorden voor de bezoekers. Justin Hoogma ging met SpVgg Greuther Fürth hard onderuit bij VfB Stuttgart (5-1). Marc-Oliver Kempf scoorde tweemaal voor de thuisploeg.

Het duel tussen Arminia Bielefeld tegen sc Freiburg leverde geen doelpunten op.

Meer uit Voetbal

AZ lijdt tegen Willem II eerste puntenverlies in Eredivisie

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het eerst dit Eredivisieseizoen puntenverlies geleden. In de zesde speelronde eindigde de thuiswedstrijd tegen het gepromoveerde Willem II in 1-1. AZ blijft voorlopig koploper in de competitie met 16 punten. Willem II heeft zijn tweede punt van het seizoen gepakt.

6 uur geleden
FIFA: locatie WK-finale in 2030 wordt pas later bepaald

ZÜRICH (ANP/AFP) - De locatie van de finale van het wereldkampioenschap voetbal in 2030 wordt pas op een later moment bepaald. Dat zegt de FIFA vrijdag in een reactie op de woorden van de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond, Fouzi Lekjaa.

11 uur geleden
Voetbalduels direct gestaakt bij schieten of gooien met vuurwerk

DEN HAAG (ANP) - Voetbalwedstrijden worden meteen definitief gestaakt als er vuurwerk naar het veld of andere tribunes wordt gegooid of geschoten. Het competitiebestuur heeft dat in het protocol opgenomen, meldt het ministerie van Justitie en Veiligheid na een overleg met onder meer de KNVB en de politie.

13 uur geleden
Feyenoord legt na wangedrag bij Cambuur 47 fans stadionverbod op

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft 47 fans een stadionverbod opgelegd. Het gaat om supporters die zich op 23 augustus misdroegen bij de uitwedstrijd tegen SC Cambuur. Zeven supporters van Cambuur raakten gewond toen uit het vak van Feyenoord veel vuurwerk werd afgestoken.

16 uur geleden
Fenerbahçe-trainer Kartal kondigt ontslag aan, voorzitter ontkent

ISTANBUL (ANP/RTR) - Het is onduidelijk of Oranje-international Nathan Aké bij Fenerbahçe nog een hoofdtrainer heeft. Ismail Kartal, coach van de Turkse voetbalclub, kondigde na het Champions League-duel met AS Roma (1-1) donderdagavond zijn ontslag aan. Clubvoorzitter Aziz Yildirim sprak het nieuws over zijn vertrek echter tegen.

16 uur geleden
FC Utrecht haalt doelman Padt terug naar Eredivisie

UTRECHT (ANP) - Sergio Padt keert terug naar de Eredivisie. De 36-jarige doelman die eerder deze week zijn contract bij het Bulgaarse Ludogorets liet ontbinden, heeft bij FC Utrecht een contract getekend tot medio 2028.

18 uur geleden
Malen en Rensch spelen met AS Roma gelijk bij Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - AS Roma heeft een punt overgehouden aan het eerste duel in het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini speelde in Istanbul gelijk bij Fenerbahçe, dat voor het eerst sinds achttien jaar weer meedoet aan het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams. Het werd 1-1.

1 dag geleden