Weghorst helpt Wolfsburg aan Europees voetbal
GELSENKIRCHEN (ANP) - Wout Weghorst heeft VfL Wolfsburg aan Europees voetbal geholpen. De spits scoorde tweemaal in de uitwedstrijd bij Schalke 04 (1-4).
Weghorst maakte de 0-1 en 0-2 en heeft nu zestien competitietreffers achter zijn naam staan. Vorig seizoen tekende hij voor zeventien doelpunten in de Bundesliga. Wolfsburg staat zesde, met net zo veel punten als nummer 7 TSG Hoffenheim dat 1. FC Union Berlin versloeg (4-0).
De nummer 6 van de Bundesliga plaatst zich voor de groepsfase van de Europa League, de nummer 7 moet aan de voorronde van de Europa League deelnemen.
Wolfsburg ontvangt volgende week kampioen Bayern München. Hoffenheim gaat op bezoek bij Borussia Dortmund, dat al zeker is van de tweede eindklassering.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
6 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden