Weghorst helpt Besiktas met doelpunt in slotfase aan een punt
GAZIANTEP (ANP) - Wout Weghorst heeft bij de hervatting van de Turkse competitie zijn waarde voor Besiktas bewezen. De Nederlandse spits maakte in de uitwedstrijd tegen Gaziantep FK in de 86e minuut een achterstand ongedaan: 1-1. Gaziantep was een kwartier eerder op voorsprong gekomen door een treffer van de Braziliaan Joao Figueiredo.
Weghorst, in de kwartfinale van het WK tegen Argentinië twee keer trefzeker voor Oranje, maakte deze week ook al een doelpunt in de bekerwedstrijd van Besiktas tegen Sanliurfaspor (4-2).
Besiktas neemt in de Turkse competitie de zevende plaats in met een achterstand van 7 punten op koploper Galatasaray. Het elftal van trainer Okan Buruk versloeg Istanbulspor met 2-1 en nam daardoor de eerste plaats over van Fenerbahçe, dat zaterdag met 2-0 verloor bij Trabzonspor.
De Fransman Bafetimbi Gomis maakte beide doelpunten voor Galatasaray, waar de Nederlandse verdediger Patrick van Aanholt halverwege de tweede helft inviel.
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
10 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
10 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
12 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
13 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
14 uur geleden