Weghorst helpt Besiktas met doelpunt in slotfase aan een punt
GAZIANTEP (ANP) - Wout Weghorst heeft bij de hervatting van de Turkse competitie zijn waarde voor Besiktas bewezen. De Nederlandse spits maakte in de uitwedstrijd tegen Gaziantep FK in de 86e minuut een achterstand ongedaan: 1-1. Gaziantep was een kwartier eerder op voorsprong gekomen door een treffer van de Braziliaan Joao Figueiredo.
Weghorst, in de kwartfinale van het WK tegen Argentinië twee keer trefzeker voor Oranje, maakte deze week ook al een doelpunt in de bekerwedstrijd van Besiktas tegen Sanliurfaspor (4-2).
Besiktas neemt in de Turkse competitie de zevende plaats in met een achterstand van 7 punten op koploper Galatasaray. Het elftal van trainer Okan Buruk versloeg Istanbulspor met 2-1 en nam daardoor de eerste plaats over van Fenerbahçe, dat zaterdag met 2-0 verloor bij Trabzonspor.
De Fransman Bafetimbi Gomis maakte beide doelpunten voor Galatasaray, waar de Nederlandse verdediger Patrick van Aanholt halverwege de tweede helft inviel.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
5 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
7 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
21 uur geleden