Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weghorst helpt Besiktas met doelpunt in slotfase aan een punt

Weghorst helpt Besiktas met doelpunt in slotfase aan een punt

GAZIANTEP (ANP) - Wout Weghorst heeft bij de hervatting van de Turkse competitie zijn waarde voor Besiktas bewezen. De Nederlandse spits maakte in de uitwedstrijd tegen Gaziantep FK in de 86e minuut een achterstand ongedaan: 1-1. Gaziantep was een kwartier eerder op voorsprong gekomen door een treffer van de Braziliaan Joao Figueiredo.

Weghorst, in de kwartfinale van het WK tegen Argentinië twee keer trefzeker voor Oranje, maakte deze week ook al een doelpunt in de bekerwedstrijd van Besiktas tegen Sanliurfaspor (4-2).

Besiktas neemt in de Turkse competitie de zevende plaats in met een achterstand van 7 punten op koploper Galatasaray. Het elftal van trainer Okan Buruk versloeg Istanbulspor met 2-1 en nam daardoor de eerste plaats over van Fenerbahçe, dat zaterdag met 2-0 verloor bij Trabzonspor.

De Fransman Bafetimbi Gomis maakte beide doelpunten voor Galatasaray, waar de Nederlandse verdediger Patrick van Aanholt halverwege de tweede helft inviel.

Meer uit Voetbal

Iran: nog geen enkele voetballer heeft visum voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.

1 uur geleden
Mbappé ontbreekt bij Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.

1 uur geleden
Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

14 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

15 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

16 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

17 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

17 uur geleden