Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weghorst bespreekt incident op training met bondscoach Koeman

Weghorst bespreekt incident op training met bondscoach Koeman

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman en Wout Weghorst hebben het incident op de training van zondag besproken. "Hij kwam naar mij toe en had zelf ook wel door dat het niet goed was. Je praat over hoe dat tot stand kwam. Iedereen beseft dat het anders had gekund", aldus de bondscoach van het Nederlands elftal op een persconferentie in Zeist, in aanloop naar het duel met Duitsland.

Weghorst was geïrriteerd na een duel in het partijspel met Jurriën Timber. De spits bleef over het moment doorpraten, ook toen Koeman had aangegeven dat het klaar moest zijn. Na de training was Weghorst als eerste weg. "Normaal gesproken blijft hij nog wel even staan om af te werken. Nu niet. Dat is niet goed", zei Koeman. "We moeten het ook niet groter maken dan het is. Vroeger heb ik ook wel eens mensen uit elkaar moeten halen. Er mag af en toe wel een beetje venijn in zitten. Iedereen vecht voor zijn plek. Natuurlijk moet dat wel met respect."

Meer uit Voetbal

Trump: heb met Infantino gesproken over rode kaart Balogun

WASHINGTON (ANP/RTR) - Donald Trump heeft met FIFA-baas Gianni Infantino gesproken over de rode kaart van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun. Dat bevestigde hij tijdens een persconferentie.

1 uur geleden
KBVB: FIFA verklaart beroep België op voorhand onontvankelijk

BRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB heeft van wereldvoetbalbond FIFA te horen gekregen dat een beroep tegen het opheffen van de schorsing van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun niet ontvankelijk wordt verklaard.

2 uur geleden
KNVB: opheffen schorsing Balogun is 'opmerkelijke beslissing'

ZEIST (ANP) - De KNVB noemt het opheffen van de schorsing voor de Amerikaan Folarin Balogun een opmerkelijke beslissing. "We beseffen dat dit voor Belgische spelers, staf en supporters een ingrijpende beslissing is", reageert de Nederlandse voetbalbond. "Tegelijkertijd kennen wij niet alle feiten en de volledige context. Het gaat om een procedure tussen FIFA, UEFA en de Belgische voetbalbond. Daarom verwijzen wij voor een inhoudelijke reactie naar FIFA, UEFA en de Belgische voetbalbond."

3 uur geleden
UEFA vindt dat FIFA 'rode lijn heeft overschreden' met Balogun

NYON (ANP/BELGA) - De Europese voetbalbond UEFA vindt dat "de FIFA een rode lijn heeft overschreden" met het opheffen van de schorsing voor de Amerikaan Folarin Balogun. Door het herzien van de schorsing kan de aanvaller, die tegen Bosnië en Herzegovina een rode kaart kreeg, alsnog in actie komen tegen België in de achtste finales op het WK voetbal.

4 uur geleden
België mag in beroep tegen opheffen schorsing Balogun op WK

SEATTLE (ANP/RTR) - België heeft toestemming gekregen om in beroep te gaan tegen het besluit van de FIFA om de Amerikaan Folarin Balogun niet te schorsen voor het onderlinge duel in de achtste finales van het WK voetbal. Dat meldt sportkrant The Athletic. De aanvaller zou door een rode kaart in de wedstrijd tegen Bosnië en Herzegovina automatisch voor minimaal één duel worden geschorst, maar de tuchtcommissie van de FIFA gaf slechts een voorwaardelijke straf.

7 uur geleden
Noorse spits Haaland noemt heldenrol op WK voetbal 'onwerkelijk'

EAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - Aanvaller Erling Haaland noemt zijn heldenrol voor Noorwegen op het WK voetbal "onwerkelijk". De 25-jarige spits hielp zondagavond zijn land met twee doelpunten langs Brazilië (2-1) en staat inmiddels op zeven treffers voor het toernooi.

8 uur geleden
Mexicaanse bondscoach Aguirre stapt op na uitschakeling op WK

MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse bondscoach Javier Aguirre stapt op. Dat heeft hij na de uitschakeling van het gastland op het WK voetbal bekendgemaakt. Mexico verloor in de achtste finales met 3-2 van Engeland. Oud-voetballer Rafael Márquez wordt zoals gepland de nieuwe bondscoach van Mexico.

11 uur geleden