Weghorst bespreekt incident op training met bondscoach Koeman
ZEIST (ANP) - Ronald Koeman en Wout Weghorst hebben het incident op de training van zondag besproken. "Hij kwam naar mij toe en had zelf ook wel door dat het niet goed was. Je praat over hoe dat tot stand kwam. Iedereen beseft dat het anders had gekund", aldus de bondscoach van het Nederlands elftal op een persconferentie in Zeist, in aanloop naar het duel met Duitsland.
Weghorst was geïrriteerd na een duel in het partijspel met Jurriën Timber. De spits bleef over het moment doorpraten, ook toen Koeman had aangegeven dat het klaar moest zijn. Na de training was Weghorst als eerste weg. "Normaal gesproken blijft hij nog wel even staan om af te werken. Nu niet. Dat is niet goed", zei Koeman. "We moeten het ook niet groter maken dan het is. Vroeger heb ik ook wel eens mensen uit elkaar moeten halen. Er mag af en toe wel een beetje venijn in zitten. Iedereen vecht voor zijn plek. Natuurlijk moet dat wel met respect."
Meer uit Voetbal
PORTLAND (ANP) - Aanvaller Vincent Janssen vervolgt zijn voetbalcarrière bij het Amerikaanse Portland Timbers in de Major League Soccer. De 32-jarige oud-international komt transfervrij over van Royal Antwerp FC en tekent een contract voor twee jaar bij de club uit de staat Oregon.
14 uur geledenZABRZE (ANP) - Fenerbahçe heeft zich ten koste van Górnik Zabrze geplaatst voor de derde voorronde van de Champions League. De Turkse club van de Nederlanders Nathan Aké en Jayden Oosterwolde speelde in de returnwedstrijd in Polen met 1-1 gelijk. Fenerbahçe had de eerste wedstrijd in Istanbul met 1-0 gewonnen.
14 uur geledenZÜRICH (ANP/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino noemt de plannen om een deel van de commerciële rechten van de toekomstige WK's te verkopen "een kans, maar geen verplichting". Dat zei de Zwitser in een video die woensdagavond werd vrijgegeven door de wereldvoetbalbond.
15 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft ondanks de thuisnederlaag tegen Ferencváros in de tweede voorronde van de Europa League "alle vertrouwen" in de returnwedstrijd in Hongarije van donderdag. De ploeg uit Enschede verloor vorige week met 2-1 in de eigen Grolsch Veste.
17 uur geledenZÜRICH (ANP) - De tuchtcommissie van de FIFA is procedures gestart tegen de Argentijnse voetbalbond en onder anderen de spelers Leandro Paredes, Nahuel Molina en Thiago Almada vanwege mogelijke misdragingen tijdens het afgelopen WK. Dat meldde de wereldvoetbalbond woensdag.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax mist donderdag in de returnwedstrijd tegen FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Conference League nog verdedigers Josip Šutalo, Ko Itakura en Dies Janse. Dat zei trainer Míchel een dag voor de wedstrijd in de Johan Cruijff ArenA. De Amsterdammers wonnen het eerste duel in Servië met 4-1.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer vertrekt bij Feyenoord. De Rotterdammers verkopen de 20-jarige Slowaakse buitenspeler aan VfB Stuttgart, de nummer 4 van vorig seizoen uit de Bundesliga. Feyenoord ontvangt naar verluidt zeker 15 miljoen euro voor Sauer, die nog een contract voor twee jaar had in De Kuip.
20 uur geleden