Weghorst bespreekt incident op training met bondscoach Koeman
ZEIST (ANP) - Ronald Koeman en Wout Weghorst hebben het incident op de training van zondag besproken. "Hij kwam naar mij toe en had zelf ook wel door dat het niet goed was. Je praat over hoe dat tot stand kwam. Iedereen beseft dat het anders had gekund", aldus de bondscoach van het Nederlands elftal op een persconferentie in Zeist, in aanloop naar het duel met Duitsland.
Weghorst was geïrriteerd na een duel in het partijspel met Jurriën Timber. De spits bleef over het moment doorpraten, ook toen Koeman had aangegeven dat het klaar moest zijn. Na de training was Weghorst als eerste weg. "Normaal gesproken blijft hij nog wel even staan om af te werken. Nu niet. Dat is niet goed", zei Koeman. "We moeten het ook niet groter maken dan het is. Vroeger heb ik ook wel eens mensen uit elkaar moeten halen. Er mag af en toe wel een beetje venijn in zitten. Iedereen vecht voor zijn plek. Natuurlijk moet dat wel met respect."
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan de komende maanden niet beschikken over Eder Militão. De Braziliaanse verdediger heeft zondag in de met 2-0 verloren thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo een scheur in zijn linkerhamstring opgelopen, meldt de Spaanse voetbalclub.
1 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.
7 uur geledenSEOUL (ANP/AFP) - Een vrouw is in Zuid-Korea veroordeeld tot vier jaar cel voor het afpersen van de bekende voetballer Son Heung-min. Ze beweerde zwanger te zijn van zijn kind en maakte hem zo 300 miljoen won, omgerekend zo'n 175.000 euro, afhandig. Een medeverdachte kreeg een celstraf van twee jaar voor poging tot afpersing.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.
17 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A heroverd. De club versloeg met Noa Lang en Sam Beukema in de basis Juventus met 2-1. Het was de derde zege op rij voor de Napolitanen, die op 31 punten komen. Inter heeft er 30. AC Milan kan op gelijke hoogte komen als het maandag bij Torino wint.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.
21 uur geleden