Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weersverbetering dit weekeinde met temperaturen tot 23 graden

Weersverbetering dit weekeinde met temperaturen tot 23 graden

HOUTEN (ANP) - Het voor deze periode wisselvallige en koude weer, maakt komend weekend plaats voor flink aangenamere temperaturen. Volgens Weeronline kan het zondag op plaatsen zelfs 23 graden worden. Zaterdag moet nog rekening gehouden worden met waarden tussen de 18 en 20 graden.

De vrijdag vormt het wisselvallige staartje van afgelopen dagen. Lokaal is er dan gedurende de dag nog wel kans op een bui. Op sommige plaatsen kan het op momenten ook nog onweren, al blijft de kans hierop klein. Voor de mensen die buiten het EK-duel tussen Nederland en Frankrijk willen volgen, is er goed nieuws. In het overgrote deel van het land blijft het, met temperaturen tussen de 14 en 18 graden, in de avonduren nagenoeg droog.

Na vrijdag nemen de neerslagkansen nog meer af. In het noorden schijnt de zon het meest, voorspelt Weeronline. Vlak aan zee wordt het 18 graden, terwijl richting het oosten het kwik de 20 graden kan aantikken. Met een matige wind verloopt de zaterdagavond in heel het land droog en zonnig.

Komende zondag geldt als voorbode voor wellicht nog veel warmere dagen. Waar het op de slotdag van de week met 20 tot 23 graden, weinig wind en veel zon al echt warm kan gaan aanvoelen, kan het volgende week op plaatsen zelfs 30 graden worden. Volgens Weeronline vindt die piek, die niet lang duurt, halverwege de week in het oosten plaats. Vanaf donderdag zou het dan echter weer afkoelen.

Meer uit Binnenland

Gerichte aanslag op Joodse school in Amsterdam, schade beperkt

AMSTERDAM (ANP) - Bij een Joodse school aan de Zeelandstraat in Amsterdam-Buitenveldert heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een explosie plaatsgevonden. Politie en brandweer waren er snel bij. De schade is beperkt gebleven, zegt burgemeester Femke Halsema.

1 uur geleden
Asbest gevonden in woonwijk in Soesterberg

SOEST (ANP) - Aan de Rumpler in Soesterberg is vrijdagavond asbest aangetroffen, meldt de Veiligheidsregio Utrecht. De hulpdiensten waren massaal aanwezig in de wijk waar het asbest werd gevonden, maar er is geen acuut gezondheidsgevaar.

7 uur geleden
PvdA'er Heinhuis: bruine kroeg is officieel immaterieel erfgoed

AMSTERDAM (ANP) - De bruine kroeg komt op de Nederlandse lijst van immaterieel erfgoed. Dat heeft fractievoorzitter van de PvdA in Amsterdam Lian Heinhuis vrijdagavond bekendgemaakt in het tv-programma Café Kockelmann.

10 uur geleden
Telegraaf verwijdert passage uit stuk na onderzoek Bellingcat

AMSTERDAM (ANP) - De Telegraaf heeft een passage verwijderd uit een artikel van 5 maart over Nederlanders die vastzitten in het Midden-Oosten. Het gaat om een interview met een vrouw, Tamara Harema, die zelf repatriëringsvluchten zou organiseren van Oman naar Nederland. Eerder haalde de krant al de bijbehorende foto weg. Onderzoekscollectief Bellingcat meldde donderdag dat de foto vermoedelijk met AI was gemaakt en dat de vluchten waar Harema over sprak, niet leken te bestaan.

13 uur geleden
Politie doorzoekt woningen verdachten explosie synagoge Rotterdam

TILBURG (ANP) - De politie heeft vrijdagmiddag woningen doorzocht in Tilburg van personen die worden verdacht van betrokkenheid bij de explosie bij de synagoge in Rotterdam. Een woordvoerder van de politie bevestigt berichtgeving hierover door Omroep Brabant.

13 uur geleden
Regels voor bouwen moeten simpeler, klinkt in verkiezingsdebat

DEN HAAG (ANP) - Simpelere regels zijn volgens meerdere gemeenteraadskandidaten een manier om meer woningen te bouwen, zeggen ze in het NOS-radiodebat in aanloop naar de verkiezingen. Een deel van die regels ligt buiten de macht van gemeenten.

13 uur geleden
Koning Willem-Alexander belt met staatshoofden in Midden-Oosten

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander heeft naar aanleiding van de Iranoorlog de afgelopen dagen gebeld met de staatshoofden van Jordanië, Oman en Qatar. Hij belde ook met de kroonprins van Koeweit. De koning wil met de gesprekken steun en solidariteit bieden, laat de Rijksvoorlichtingsdienst weten. De komende dagen belt hij nog andere staatshoofden in de regio.

14 uur geleden