Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weer.nl: vanaf woensdag komt een einde aan stormachtig weer

Weer.nl: vanaf woensdag komt een einde aan stormachtig weer

HILVERSUM (ANP) - Het was de afgelopen dagen zeer onstuimig met stormen Dudley, Eunice en Franklin, maar aan het echt stormachtige weer lijkt deze week voorlopig een einde te komen. Volgens Weer.nl wordt het weer vanaf woensdag rustiger, al kan het af en toe nog wel vrij krachtig waaien aan de kust.

Maandag waait het nog stevig, met in het binnenland windkracht 5 tot 6 en windstoten van 75 tot 90 kilometer per uur. In het westen en midden van het land geldt nog code geel. Ook dinsdag lijkt nog een onstuimige dag te worden met windstoten tot 75 kilometer per uur aan zee. In de loop van de avond klaart het op. Landinwaarts kan de temperatuur in de nacht dalen tot dicht bij het vriespunt.

Woensdag wordt volgens Weer.nl een droge dag met zon en niet meer zoveel wind. In het binnenland is de wind hooguit matig, aan de kust kan het nog krachtig zijn. De temperatuur loopt snel op en bereikt in vrijwel het hele land 10 à 11 graden. In de dagen die volgen is het gedaan met het rustige weer en valt verspreid over het land een aantal winterse buien. Ook trekt de wind dan iets aan en komen de temperaturen wat lager uit.

Meer uit Binnenland

NS: hou ook maandag rekening met hinder door de sneeuw

UTRECHT (ANP) - De NS waarschuwt reizigers ook maandag rekening te houden met vertragingen. Het winterweer zal dan ook nog zorgen voor hinder in de treindiensten. "Al valt nu niet te voorspellen waar precies", zegt een woordvoerder.

13 minuten geleden
Protest tegen aanval VS op Venezuela in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Een paar honderd mensen zijn zondagmiddag bijeengekomen op het Museumplein in Amsterdam om te protesteren tegen de aanval van de Verenigde Staten op Venezuela. Dit deden zij bij het Amerikaanse consulaat.

24 minuten geleden
BuZa: tot nu toe geen hulpverzoeken van Nederlanders in Venezuela

DEN HAAG (ANP) - Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft tot nu toe geen hulpverzoeken gekregen van Nederlanders die in de problemen zijn gekomen in Venezuela. Ook van Nederlanders op de eilanden die deel uitmaken van het Nederlandse Koninkrijk heeft BuZa geen aanvragen gekregen voor consulaire hulp, waar mensen om kunnen vragen bij noodsituaties.

1 uur geleden
Opnieuw storingen en vertragingen op het spoor door winterweer

UTRECHT (ANP) - Door het winterweer zijn zondag meerdere treinen verstoord of vertraagd. Een woordvoerster van ProRail zegt dat de wissels net als zaterdag kunnen vastlopen door de sneeuw.

4 uur geleden
Code geel om gladheid zeker tot dinsdagochtend

DE BILT (ANP) - De code geel voor het hele land wegens gladheid blijft gelden tot dinsdagochtend. Aanvankelijk meldde het KNMI dat de waarschuwing tot 05.00 uur zou duren, maar inmiddels is de code geel tot dinsdag 10.00 uur van kracht. Het KNMI waarschuwt het verkeer voor gladde wegen door de talrijke buien met kans op hagel en natte sneeuw. Landinwaarts kan de sneeuw blijven liggen.

6 uur geleden
Weeronline: al 10.592 dagen wachten op Elfstedentocht

HOUTEN (ANP) - Er is na 29 jaar nog steeds geen zicht op een nieuwe Elfstedentocht. Inmiddels zijn er 10.592 dagen verstreken sinds de laatste tocht, op 4 januari 1997, heeft Weeronline berekend.

6 uur geleden
KLM vliegt zondag van en naar Curaçao, Aruba en Bonaire

N i e u w bericht, meer informatie over Corendon in 4e alinea.

9 uur geleden