Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weer zware blessure Dembélé bij FC Barcelona

Weer zware blessure Dembélé bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - De Franse aanvaller Ousmane Dembélé van FC Barcelona heeft weer een fikse blessure opgelopen. Medisch onderzoek wees uit dat Dembélé een hamstringscheur in zijn rechterbovenbeen heeft. Het betekent dat hij weer voor langere tijd is uitgeschakeld.

De 22-jarige vleugelspits speelde dit seizoen pas vijf competitiewedstrijden, waarin hij één doelpunt maakte. Zijn laatste optreden dateert van 27 november. Hij liep toen in de Champions League tegen zijn oude club Borussia Dortmund een hamstringblessure op. Dembélé was daarvan bijna hersteld, tot het maandag op de training weer mis ging.

De snelle aanvaller heeft sinds zijn komst naar Barcelona in 2018 al tal van fysieke problemen gehad, vooral spierblessures. In zijn eerste seizoen kwam de Franse international tot zeventien wedstrijden in La Liga, vorig seizoen speelde hij 29 competitieduels.

Meer uit Voetbal

Nederlands elftal en Marokko gaan na 1-1 op WK de verlenging in

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal en Marokko gaan in de zestiende finales van het wereldkampioenschap de verlenging in. Na de reguliere speeltijd is de stand 1-1.

55 minuten geleden
Gakpo zet Oranje met derde WK-treffer op voorsprong tegen Marokko

GUADALUPE (ANP) - Cody Gakpo heeft het Nederlands elftal in de zestiende finale van het wereldkampioenschap voetbal op voorsprong gezet tegen Marokko. De aanvaller van Liverpool opende in het Monterrey Stadium in Guadalupe in de 72e minuut de score.

56 minuten geleden
De Jong speelt zeventigste interland tegen Marokko

GUADALUPE (ANP) - Frenkie de Jong begint aan zijn zeventigste interland voor het Nederlands elftal. De 29-jarige middenvelder staat om 03.00 uur Nederlandse tijd aan de aftrap van de zestiende finale tegen Marokko op het WK.

3 uur geleden
Oranje begint met vijf verdedigers tegen Marokko op het WK

GUADALUPE (ANP) - Nederland begint met vijf verdedigers aan de zestiende finale op het WK tegen Marokko. Verdediger Nathan Aké heeft een basisplaats in het Monterrey Stadium. Middenvelder Tijjani Reijnders maakt plaats voor hem.

3 uur geleden
Duitsland strandt voor derde keer op rij vroegtijdig op WK

FOXBOROUGH (ANP) - Duitsland is uitgeschakeld op het WK voetbal. De viervoudig wereldkampioen staat voor de derde keer op rij niet in de achtste finales. Het elftal van de jonge bondscoach Julian Nagelsmann (38) verloor in de nacht van maandag op dinsdag in het Boston Stadium na strafschoppen van Paraguay.

4 uur geleden
Oranjemars trekt in Monterrey minder bekijks dan in Kansas City

MONTERREY (ANP) - Het Oranjefeest in Monterrey in aanloop naar de wedstrijd tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap heeft minder bekijks getrokken dan vier dagen eerder in Kansas City, toen Nederland de groepsfase afsloot tegen Tunesië. Er verzamelden zich zo'n 16.000 mensen in Parque Fundidora, meldt een woordvoerder van de KNVB, die de cijfers kreeg van de lokale autoriteiten.

7 uur geleden
AZ verhuurt aanvaller Zeefuik aan Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - AZ verhuurt Lequincio Zeefuik komend seizoen aan Fortuna Sittard. Dat heeft de club uit Alkmaar maandag bekendgemaakt. Hij staat nog tot medio 2029 onder contract bij AZ.

7 uur geleden