Weer verdacht pakketje in Londen onschadelijk gemaakt
LONDEN (ANP) - De Britse politie heeft opnieuw een verdacht pakketje in Londen gecontroleerd tot ontploffing gebracht. Dit keer was het pakketje aangetroffen bij het treinstation Euston, dat volgens Sky News werd ontruimd. Inmiddels zijn de veiligheidsmaatregelen weer opgeheven, meldt de politie.
Vrijdag werden er ook al meerdere verdachte pakketjes aangetroffen in het Verenigd Koninkrijk. Bij de Amerikaanse ambassade in Londen werd een voorwerp opgeblazen, dat uiteindelijk een "nepapparaat" bleek te zijn, aldus de politie. Daarnaast werd een terminal van de luchthaven Londen Gatwick tijdelijk gesloten vanwege een voorwerp in de bagage. Na enige tijd meldde de politie dat het veiligheidsincident was opgelost.
Ook het trein- en busstation van Chester, vlak bij Liverpool, moest worden geëvacueerd na meldingen over verdachte activiteit in twee bussen. Na onderzoek van de explosievenopruimingsdienst werd de omgeving weer vrijgegeven.
Meer uit Buitenland
MELBOURNE (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka is de jacht op haar derde titel op de Australian Open goed begonnen. De nummer 1 van de wereld uit Belarus won in de eerste ronde in twee sets van de Franse speelster Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah: 6-4 6-1.
8 minuten geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Een Iraanse functionaris zegt dat zeker 5000 mensen zijn omgekomen tijdens de protesten in Iran. Onder hen zijn ongeveer vijfhonderd leden van de veiligheidsdiensten, aldus de anonieme functionaris tegen persbureau Reuters.
27 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft gedreigd een rechtszaak te starten tegen de Amerikaanse zender CBS, meldt The New York Times. Hij werd eerder deze week dertien minuten geïnterviewd en wilde dat het gesprek volledig werd uitgezonden, wat dinsdag gebeurde.
42 minuten geledenAMMAN (ANP/RTR/AFP) - Ook de Jordaanse koning Abdullah is uitgenodigd om deel te nemen aan de Raad van Vrede van de Amerikaanse president Donald Trump. De Verenigde Staten willen dat deze raad toezicht houdt op het toekomstige Palestijnse technocratische bestuur in de Gazastrook.
1 uur geledenALEPPO (ANP/AFP) - Syrische staatsmedia zeggen dat de door Koerden geleide SDF twee belangrijke bruggen over de rivier de Eufraat heeft vernietigd, in de noordelijke regio Raqqa. Syrische regeringstroepen rukken sinds kort op in het noorden van het land en controleren nu gebieden die meer dan een decennium in Koerdische handen waren.
2 uur geledenMAKASSAR (ANP) - De Indonesische autoriteiten hebben wrakstukken gevonden van het vliegtuig dat vermist raakte in de provincie Zuid-Sulawesi. Naar de elf inzittenden wordt nog gezocht.
6 uur geledenBERLIJN (ANP) - Meer dan vijftig mensen zijn zaterdag gewond geraakt bij confrontaties tussen supporters en de politie voorafgaand aan de voetbalwedstrijd in de Duitse tweede divisie tussen Hertha BSC en koploper Schalke 04.
8 uur geleden