Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weer verdacht pakketje in Londen onschadelijk gemaakt

Weer verdacht pakketje in Londen onschadelijk gemaakt

LONDEN (ANP) - De Britse politie heeft opnieuw een verdacht pakketje in Londen gecontroleerd tot ontploffing gebracht. Dit keer was het pakketje aangetroffen bij het treinstation Euston, dat volgens Sky News werd ontruimd. Inmiddels zijn de veiligheidsmaatregelen weer opgeheven, meldt de politie.

Vrijdag werden er ook al meerdere verdachte pakketjes aangetroffen in het Verenigd Koninkrijk. Bij de Amerikaanse ambassade in Londen werd een voorwerp opgeblazen, dat uiteindelijk een "nepapparaat" bleek te zijn, aldus de politie. Daarnaast werd een terminal van de luchthaven Londen Gatwick tijdelijk gesloten vanwege een voorwerp in de bagage. Na enige tijd meldde de politie dat het veiligheidsincident was opgelost.

Ook het trein- en busstation van Chester, vlak bij Liverpool, moest worden geëvacueerd na meldingen over verdachte activiteit in twee bussen. Na onderzoek van de explosievenopruimingsdienst werd de omgeving weer vrijgegeven.

Meer uit Buitenland

Minister: Starmer wist niet van negeren screening Mandelson

LONDEN (ANP) - De Britse premier Keir Starmer hoorde donderdag pas dat Peter Mandelson eigenlijk niet door de veiligheidsscreening was gekomen voordat hij ambassadeur in de Verenigde Staten zou worden. Dat heeft de hooggeplaatste minister Darren Jones gezegd tegen Sky News. Starmer reageerde volgens Jones "ziedend".

1 uur geleden
Duizenden Libanezen keren terug naar zuiden van hun land

TYRUS (ANP) - Vele duizenden Libanezen proberen terug te keren naar het zuiden van het land, nadat ze waren verdreven door de Israëlische aanvallen. Ze keren terug omdat er een wapenstilstand is ingegaan.

1 uur geleden
Franse minister: Nederland zou mijnen kunnen ruimen in Hormuz

PARIJS (ANP/RTR) - Een aantal Europese landen, waaronder Nederland, zou kunnen helpen met het ruimen van zeemijnen in de Straat van Hormuz, heeft de Franse minister van Defensie Catherine Vautrin gezegd tegen de Franse televisiezender TF1. In Parijs is vrijdag een overleg om te kijken hoe er weer veilig door de zeestraat gevaren zou kunnen worden, zodra de strijd voorbij is.

1 uur geleden
Myanmar schrapt alle doodstraffen, strafvermindering voor Suu Kyi

NAYPYIDAW (ANP/AFP/RTR) - De nieuwe president van Myanmar, Min Aung Hlaing, heeft alle doodstraffen in het land omgezet naar levenslange gevangenisstraffen. Ook krijgen duizenden gevangenen ter ere van het Myanmarese Nieuwjaar een strafvermindering, onder wie de afgezette oud-leider Aung San Suu Kyi.

2 uur geleden
Trump noemt Iran-oorlog 'uitstapje'

LAS VEGAS (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft de oorlog met Iran tijdens een verkiezingsbijeenkomst in Las Vegas donderdag gebagatelliseerd als "een kleine uitstap". Ook voorspelde hij dat het conflict "vrij snel" voorbij zal zijn.

4 uur geleden
Democraat wint verkiezing in Republikeins bolwerk New Jersey

WASHINGTON (ANP) - De progressieve Democraat Analilia Mejia heeft een tussentijdse verkiezing voor een zetel in het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden in de staat New Jersey gewonnen. Dat melden Amerikaanse media, waaronder Politico.

6 uur geleden
Libanese leger: Israël beschiet dorpen na staakt-het-vuren

BEIROET (ANP) - Israël heeft het staakt-het-vuren in Libanon, dat om middernacht inging, meteen geschonden, meldt het Libanese leger. Israël beschoot meerdere dorpen in het zuiden van het land. Het Libanese leger riep burgers op voorlopig niet terug te keren naar dorpen en steden in het zuiden.

7 uur geleden