Weer veel doden door coronavirus in Rusland
MOSKOU (ANP/RTR) - In Rusland zijn in 24 uur tijd 153 sterfgevallen geregistreerd die worden toegeschreven aan het nieuwe coronavirus. Het is weer het hoogste aantal doden in een etmaal dat tot dusver in Rusland is geteld.
In totaal zijn er een relatief laag aantal patiënten overleden in het land van ruim 145 miljoen inwoners. Van de 344.000 coronapatiënten zijn er 3541 overleden. In de afgelopen 24 uur zijn er 8600 patiënten bijgekomen. Er wordt veel getest op het virus. Het epicentrum van de verspreiding van het uit China afkomstige virus is Moskou. Het zou daar vanuit Italië terecht gekomen zijn. Ongeveer een derde van alle Russen met deze besmetting is al genezen.
Meer uit Buitenland
STOCKHOLM (ANP) - De Zweedse politie heeft een man aangehouden die mogelijk medeplichtig is geweest bij een zwaardaanval vrijdag op een middelbare school in Fagersta. De vermeende aanvaller Liam Nebel werd daar eerder voor aangehouden.
29 minuten geledenISLAMABAD (ANP/RTR/AFP) - Vijftien pasgeboren baby's zijn omgekomen bij een brand in een ziekenhuis in Islamabad. Volgens de Pakistaanse televisiezender Geo TV brak de brand uit door een defect in het airconditioningsysteem.
59 minuten geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - De Verenigde Staten hebben wereldwijd de afspraken van mensen die een immigratievisum hebben aangevraagd opgeschort. Reden daarvoor zou een training zijn die medewerkers van ambassades en consulaten moeten volgen om gevallen te herkennen waarbij immigranten waarschijnlijk een beroep zullen doen op staatssteun.
7 uur geledenNASHVILLE (ANP) - Dolly Parton leed voor haar dood kort aan kanker. Dat heeft de familie van de dinsdag op 80-jarige leeftijd overleden countryzangeres bevestigd. Om welke vorm van kanker het ging, is niet bekendgemaakt.
7 uur geledenCARACAS (ANP/AFP) - De internationale luchthaven van de Venezolaanse hoofdstad Caracas gaat op 1 september weer open voor commerciële vluchten. Het vliegveld sloot na de verwoestende twee aardbevingen die het land eind juni troffen.
9 uur geledenNASHVILLE (ANP) - Het overlijden van de Amerikaanse zangeres Dolly Parton heeft in de hele wereld voor een stortvloed aan reacties gezorgd. Veel Amerikaanse en internationale sterren rouwen op sociale media om haar dood.
11 uur geledenNASHVILLE (ANP) - Het afscheid van Dolly Parton zal in kleine kring plaatsvinden. Dat gebeurt op verzoek van de overleden zangeres zelf, heeft haar familie bekendgemaakt. Alleen directe familieleden zijn daarbij uitgenodigd. Dinsdag werd bekend dat de countryster op 80-jarige leeftijd is overleden. Een doodsoorzaak werd niet bekendgemaakt.
11 uur geleden