Weer twee verdachten van rellen in Utrecht melden zich
UTRECHT (ANP) - Opnieuw hebben zich twee verdachten van de rellen in Utrecht van vorige maand bij de politie gemeld. Ze deden dat nadat ze herkenbaar in beeld waren gebracht in het opsporingsprogramma Bureau Hengeveld op RTV Utrecht.
De beelden waren vorige week woensdag te zien. Een dag later meldde de eerste verdachte zich, een 17-jarige jongen die was gefilmd terwijl hij op een kruispunt met een verkeersbord gooide. Over de laatste twee verdachten heeft de politie nog geen details gedeeld.
In totaal kwamen tijdens de uitzending acht mensen herkenbaar in beeld die deelnamen aan onlusten op 14 augustus. De vooral jonge relschoppers zochten onder meer de confrontatie met de politie. Een duidelijke aanleiding, anders dan verveling, was er niet.
De politie heeft eerder al laten weten dat de beelden dinsdag opnieuw op televisie worden vertoond, maar dan landelijk bij Opsporing Verzocht. "De verdachten kunnen dit voorkomen door zich voor die tijd zelf te melden bij de politie."
Meer uit Binnenland
MADRID (ANP) - De Spaanse koning Felipe en koningin Letizia "volgen de operatie op het eiland Tenerife op de voet in verband met de aankomst van het schip m/v Hondius". Dat schrijft het Spaanse hof op Instagram. Het Nederlandse cruiseschip, waar het hantavirus uitbrak, kwam zondagochtend aan bij het Spaanse eiland.
35 minuten geledenGRANADILLA DE ABONA (ANP) - De m/v Hondius is zondag iets voor 08.00 uur (Nederlandse tijd) de haven van Granadilla de Abona binnengevaren, ziet een ANP-verslaggever ter plaatse. Daar zal het van wal af voor anker gaan, in afwachting van de evacuatie van de opvarenden. Zij zullen met bootjes aan land worden gebracht, vanwaar ze per bus naar het vliegveld worden overgebracht, voor een vlucht naar hun thuisland.
1 uur geledenGRANADILLA DE ABONA (ANP) - Het Nederlandse cruiseschip de m/v Hondius is aangekomen bij de haven van Granadilla de Abona op het Spaanse eiland Tenerife.
1 uur geledenGRANADILLA DE ABONA (ANP) - Het Nederlandse cruiseschip m/v Hondius komt zondag om 05.30 uur lokale tijd aan bij Tenerife (06.30 uur Nederlandse tijd). Het gaat voor anker in de buurt van Granadilla de Abona, aan de zuidkant van het eiland. Vanaf ongeveer 08.00 uur lokale tijd (09.00 uur in Nederland) kunnen de eerste mensen naar de wal worden gebracht. Daarna gaan ze meteen door naar het vliegveld, heeft de rederij Oceanwide Expeditions zaterdagavond laten weten.
9 uur geledenTER APEL (ANP) - Bij demonstraties rondom het azc in Ter Apel heeft de politie zaterdag vijf mensen aangehouden. Eerder waren er drie aanhoudingen, daar zijn er nu twee aan toegevoegd.
12 uur geledenTER APEL (ANP) - Bij demonstraties rondom het azc in Ter Apel heeft de politie zaterdag vijf mensen aangehouden. Eerder waren er drie aanhoudingen, daar zijn er nu twee aan toegevoegd.
13 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Circa 29 opvarenden van het cruiseschip m/v Hondius vliegen zondag van Tenerife naar Eindhoven. Dat meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken. Onder hen zijn zowel Nederlanders als mensen uit andere landen.
14 uur geleden