Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weer twee aanhoudingen na ontmanteling groot drugslab Nederweert

Weer twee aanhoudingen na ontmanteling groot drugslab Nederweert

WEERT (ANP) - De politie heeft maandag twee mensen aangehouden in het onderzoek naar een groot crystal-methlab in Nederweert. Het zijn mannen van 29 en 31 jaar uit Weert. Vorige week dinsdag pakte de politie in hun woningen in Weert al drie mannen van 51, 35 en 28 jaar op. Alle vijf worden verdacht van betrokkenheid bij het drugslab.

De politie viel vorige week dinsdag op zes plaatsen binnen in Weert. Daarbij nam de politie twee vuurwapens, veel contant geld, dure horloges en sieraden in beslag, evenals spullen die wellicht verband houden met drugshandel.

Het drugslab werd op 30 juli 2021 aan de Hoogbosweg in Nederweert ontdekt. Volgens de politie ging het om een zeer groot lab waarin per dag meer dan 100 kilo van de zeer verslavende drug werd gemaakt. Dat staat gelijk aan een handelswaarde van 1 miljoen euro per dag. Bij verkoop hiervan zou de uiteindelijke straatwaarde daar een veelvoud van zijn, aldus de politie.

In het lab vonden agenten gaten in de betonnen vloer. Daardoor werden chemicaliën geloosd die vervolgens in grond, oppervlaktewater en riool terechtkwamen.

Meer uit Binnenland

Advocaten mogen weer met laptop en telefoon gevangenis bezoeken

DEN HAAG (ANP) - Advocaten mogen weer een laptop en een mobiele telefoon meenemen als ze cliënten in de gevangenis opzoeken. Dat meldt de Nederlandse Orde van Advocaten (NOvA) na overleg met de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI). Het nieuwe toegangsbeleid treedt naar verwachting na de zomer in werking.

1 uur geleden
Raadsleden Almere geschokt door zedenverdenking tegen oud-collega

ALMERE (ANP) - Gemeenteraadsleden uit Almere zijn geschokt door de verdenking tegen hun 66-jarige oud-collega Jan B. Maandagochtend werd bekend dat hij ervan wordt verdacht twee kinderen, van 2 en 13 jaar, onzedelijk te hebben betast. Het 2-jarige kind zou hij hebben betast op de eerste dag dat hij als invalkracht op een Amsterdams kinderdagverblijf werkte.

4 uur geleden
Zedenverdachte kinderopvang was raadslid 50PLUS Almere, eerder SP

ALMERE (ANP) - De 66-jarige verdachte van het onzedelijk betasten van twee kinderen was van 2022 tot februari 2025 gemeenteraadslid voor 50PLUS in Almere. Dat bevestigen ingewijden. Eerder, van 2006 tot 2010, was hij daar raadslid voor de SP.

5 uur geleden
Deskundige: Bril had te veel alcohol in bloed tijdens aanrijding

ANTWERPEN (ANP) - De Nederlandse sterrenchef Nick Bril had te veel alcohol in zijn bloed toen hij hulpkok Joe Claridge overreed. Uit deskundige berekeningen op verzoek van de rechtbank van Antwerpen blijkt dat hij tussen 1,52 en 1,91 promille alcohol in zijn bloed had. Dat meldt persbureau Belga maandag in een verslag van de rechtszaak. De wettelijk toegestane limiet is 0,5 promille. De advocaten van Bril blijven erbij dat hij niet dronken was.

5 uur geleden
Reisadvies Saudi-Arabië aangescherpt naar oranje

DEN HAAG (ANP) - Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft het reisadvies voor Saudi-Arabië aangescherpt naar oranje. Iran heeft het land meermaals bestookt met raketten en drones, nadat het zelf werd aangevallen door de Verenigde Staten en Israël.

6 uur geleden
Ambassades waarschuwen Nederlanders in Golfstaten: blijf binnen

DOHA (ANP) - De Nederlandse ambassades in Qatar en de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) hebben Nederlanders opgeroepen om binnen te blijven en de aanwijzingen van de lokale autoriteiten op te volgen. Iran bestookt de landen met raketten en drones, nadat de Verenigde Staten en Israël de aanval hadden geopend.

6 uur geleden
Honderden hulpvragen van gestrande Nederlanders in Midden-Oosten

DEN HAAG (ANP) - Bij Nederlandse alarmcentrales zijn sinds afgelopen weekend honderden meldingen binnengekomen naar aanleiding van de onrust in het Midden-Oosten. Het gaat onder meer om meldingen van Nederlanders die zijn gestrand in het gebied.

7 uur geleden