Weer stroomproblemen bij ADO voor restant duel met Jong PSV
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft opnieuw te maken gekregen met stroomproblemen in het stadion. Eén van de vier lichtmasten viel tijdens de warming-up voor het duel met Jong PSV uit. De wedstrijd zou om 20.00 uur beginnen, maar dat werd vanwege de problemen met de verlichting enkele minuten later.
Het duel moest op 11 maart na 25 minuten spelen gestaakt worden toen het licht uitviel als gevolg van een stroomstoring. Jong PSV keerde dinsdagavond terug naar Den Haag om de resterende 65 minuten uit te spelen, maar zo'n drie kwartier voor de start viel één van de vier lichtmasten in het stadion in Den Haag uit.
"Dit is wel een beetje het seizoen tot nu toe", zei interim-trainer Giovanni Franken van het geplaagde ADO bij ESPN. Ruud van Nistelrooij, de trainer van Jong PSV, zei ervan uit te gaan dat de wedstrijd gewoon kan worden uitgespeeld. "En zo niet, dan gaan we maar in het Philips-stadion spelen. Daar doen de lampen het altijd."
Hervatting
Rond het moment dat de wedstrijd had moeten beginnen, floepte de ene na de andere lamp in de mast weer aan. De scheidsrechter vond het voldoende om de spelers het veld op te sturen en de wedstrijd in de 26e minuut te hervatten bij een stand van 1-0 voor Jong PSV.
ADO Den Haag - Jong PSV begon op 11 maart ruim een uur later dan de bedoeling was vanwege een stroomstoring in het stadion. In eerste instantie lukte het om de stroomvoorziening te herstellen, maar na 25 minuten viel de stroom opnieuw uit en werd het duel gestaakt.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
28 minuten geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
30 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.
1 uur geledenKINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft algemeen directeur Rob Toussaint weggestuurd. Dat besluit is genomen na de degradatie van de club naar de eerste divisie.
2 uur geledenWENEN (ANP) - Gernot Trauner is niet opgeroepen voor de Oostenrijkse selectie voor het wereldkampioenschap voetbal. De centrale verdediger van Feyenoord keerde in april na bijna een jaar terug na een zware blessure aan zijn achillespees. Wel staat Trauner nog op een lijst van zestien door bondscoach Ralf Rangnick aangewezen reserves. De Feyenoorder was van de partij op het EK in 2024 toen Oostenrijk Nederland versloeg in de groepsfase.
3 uur geleden