Weer stroomproblemen bij ADO voor restant duel met Jong PSV
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft opnieuw te maken gekregen met stroomproblemen in het stadion. Eén van de vier lichtmasten viel tijdens de warming-up voor het duel met Jong PSV uit. De wedstrijd zou om 20.00 uur beginnen, maar dat werd vanwege de problemen met de verlichting enkele minuten later.
Het duel moest op 11 maart na 25 minuten spelen gestaakt worden toen het licht uitviel als gevolg van een stroomstoring. Jong PSV keerde dinsdagavond terug naar Den Haag om de resterende 65 minuten uit te spelen, maar zo'n drie kwartier voor de start viel één van de vier lichtmasten in het stadion in Den Haag uit.
"Dit is wel een beetje het seizoen tot nu toe", zei interim-trainer Giovanni Franken van het geplaagde ADO bij ESPN. Ruud van Nistelrooij, de trainer van Jong PSV, zei ervan uit te gaan dat de wedstrijd gewoon kan worden uitgespeeld. "En zo niet, dan gaan we maar in het Philips-stadion spelen. Daar doen de lampen het altijd."
Hervatting
Rond het moment dat de wedstrijd had moeten beginnen, floepte de ene na de andere lamp in de mast weer aan. De scheidsrechter vond het voldoende om de spelers het veld op te sturen en de wedstrijd in de 26e minuut te hervatten bij een stand van 1-0 voor Jong PSV.
ADO Den Haag - Jong PSV begon op 11 maart ruim een uur later dan de bedoeling was vanwege een stroomstoring in het stadion. In eerste instantie lukte het om de stroomvoorziening te herstellen, maar na 25 minuten viel de stroom opnieuw uit en werd het duel gestaakt.
Meer uit Voetbal
RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
5 minuten geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
12 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
17 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
4 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
4 uur geledenGLASGOW (ANP) - Celtic heeft op de laatste speelronde toch weer de Schotse landstitel veroverd. Daizen Maeda maakte in de 88e minuut een belangrijke treffer (2-1) in het thuisduel met Heart of Midlothian. Het doelpunt van de Japanner werd eerst nog afgekeurd, maar de videoscheidsrechter zag dat hij niet buitenspel stond. Vervolgens bepaalde Callum Osmand in de 98e minuut de eindstand (3-1).
6 uur geleden