Weer stroomproblemen bij ADO voor restant duel met Jong PSV
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft opnieuw te maken gekregen met stroomproblemen in het stadion. Eén van de vier lichtmasten viel tijdens de warming-up voor het duel met Jong PSV uit. De wedstrijd zou om 20.00 uur beginnen, maar dat werd vanwege de problemen met de verlichting enkele minuten later.
Het duel moest op 11 maart na 25 minuten spelen gestaakt worden toen het licht uitviel als gevolg van een stroomstoring. Jong PSV keerde dinsdagavond terug naar Den Haag om de resterende 65 minuten uit te spelen, maar zo'n drie kwartier voor de start viel één van de vier lichtmasten in het stadion in Den Haag uit.
"Dit is wel een beetje het seizoen tot nu toe", zei interim-trainer Giovanni Franken van het geplaagde ADO bij ESPN. Ruud van Nistelrooij, de trainer van Jong PSV, zei ervan uit te gaan dat de wedstrijd gewoon kan worden uitgespeeld. "En zo niet, dan gaan we maar in het Philips-stadion spelen. Daar doen de lampen het altijd."
Hervatting
Rond het moment dat de wedstrijd had moeten beginnen, floepte de ene na de andere lamp in de mast weer aan. De scheidsrechter vond het voldoende om de spelers het veld op te sturen en de wedstrijd in de 26e minuut te hervatten bij een stand van 1-0 voor Jong PSV.
ADO Den Haag - Jong PSV begon op 11 maart ruim een uur later dan de bedoeling was vanwege een stroomstoring in het stadion. In eerste instantie lukte het om de stroomvoorziening te herstellen, maar na 25 minuten viel de stroom opnieuw uit en werd het duel gestaakt.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring gegeven voor drie nieuwe aandeelhouders bij ADO Den Haag. Dat zijn Ben Jenkins, Matt Hong en Jamie Zaninovich. De Eredivisieclub is sinds vier jaar in handen van de Amerikaan David Blitzer. Met de komst van de nieuwe geldschieters "kan de financiële basis van de club worden versterkt en kan de groei van ADO Den Haag op een verantwoorde en duurzame manier worden voortgezet", meldt de club.
51 minuten geledenARLINGTON (ANP/RTR/AFP) - Ook de Argentijnse bondscoach Lionel Scaloni is nog geen fan van de drinkpauzes op het WK voetbal. "Het voelt gek, omdat het spelverloop zo onderbroken wordt. Alle onderbrekingen kunnen de op papier zwakkere teams helpen, omdat ze meer tijd krijgen om te herstellen", zei Scaloni in aanloop naar het tweede groepsduel met Oostenrijk van maandag.
3 uur geledenVANCOUVER (ANP) - Egypte heeft op het wereldkampioenschap voetbal de leiding genomen in groep G. Het elftal van bondscoach Hossam Hassan knokte zich in Vancouver tegen Nieuw-Zeeland na rust terug van een achterstand en won met 3-1. Voor Egypte was het de eerste zege ooit op een WK.
8 uur geledenMIAMI GARDENS (ANP/RTR) - Bondscoach Pedro Leitão Brito van Kaapverdië maakte zijn spelers na afloop van de wedstrijd tegen Uruguay op het WK voetbal een groot compliment. "Ik wil het team en al onze mensen feliciteren met de manier waarop we hebben gespeeld: met hart en ziel," zei hij na het verrassende gelijkspel van 2-2. Het was, na de 0-0 tegen Spanje, de tweede stunt van Kaapverdië op de mondiale titelstrijd.
10 uur geledenMIAMI GARDENS (ANP) - Kaapverdië heeft in de nacht van zondag op maandag opnieuw voor een stunt gezorgd door de tweede groepswedstrijd in het Miami Stadium met 2-2 gelijk te spelen tegen Uruguay. Het elftal van bondscoach Pedro Leitão Brito veroverde eerder ook al verrassend een punt tegen Spanje (0-0). WK-debutant Kaapverdië speelde met vijf geboren Rotterdammers tegen de Zuid-Amerikanen.
11 uur geledenMIAMI GARDENS (ANP) - Kaapverdië begint aan de tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Uruguay met drie in Nederland geboren spelers in de startopstelling. Bondscoach Pedro Leitão Brito heeft een basisplaats voor verdediger Sidny Lopes Cabral en middenvelders Jamiro Monteiro en Garry Rodrigues.
14 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - België heeft ook de tweede groepswedstrijd op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico niet weten te winnen. Iran hield de Rode Duivels in het stadion nabij Los Angeles op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
14 uur geleden