Weer stroomproblemen bij ADO voor restant duel met Jong PSV
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft opnieuw te maken gekregen met stroomproblemen in het stadion. Eén van de vier lichtmasten viel tijdens de warming-up voor het duel met Jong PSV uit. De wedstrijd zou om 20.00 uur beginnen, maar dat werd vanwege de problemen met de verlichting enkele minuten later.
Het duel moest op 11 maart na 25 minuten spelen gestaakt worden toen het licht uitviel als gevolg van een stroomstoring. Jong PSV keerde dinsdagavond terug naar Den Haag om de resterende 65 minuten uit te spelen, maar zo'n drie kwartier voor de start viel één van de vier lichtmasten in het stadion in Den Haag uit.
"Dit is wel een beetje het seizoen tot nu toe", zei interim-trainer Giovanni Franken van het geplaagde ADO bij ESPN. Ruud van Nistelrooij, de trainer van Jong PSV, zei ervan uit te gaan dat de wedstrijd gewoon kan worden uitgespeeld. "En zo niet, dan gaan we maar in het Philips-stadion spelen. Daar doen de lampen het altijd."
Hervatting
Rond het moment dat de wedstrijd had moeten beginnen, floepte de ene na de andere lamp in de mast weer aan. De scheidsrechter vond het voldoende om de spelers het veld op te sturen en de wedstrijd in de 26e minuut te hervatten bij een stand van 1-0 voor Jong PSV.
ADO Den Haag - Jong PSV begon op 11 maart ruim een uur later dan de bedoeling was vanwege een stroomstoring in het stadion. In eerste instantie lukte het om de stroomvoorziening te herstellen, maar na 25 minuten viel de stroom opnieuw uit en werd het duel gestaakt.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Sterspeler Kylian Mbappé van Real Madrid lijkt voldoende hersteld van een spierblessure en kan mogelijk zondag zijn rentree maken in de klassieker tegen FC Barcelona. Dat meldde coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de Clásico, waarin de Catalaanse ploeg de Spaanse titel kan veiligstellen.
43 minuten geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond heeft zaterdag nog eens gezegd dat het nationale elftal meedoet aan het WK voetbal deze zomer. De bond eist wel dat de gezamenlijke gastlanden, de Verenigde Staten, Canada en Mexico, voldoen aan enkele voorwaarden.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Southampton wordt beticht van spioneren bij een besloten training van Middlesbrough. De overkoepelende English Football League (EFL) is een onderzoek gestart. De twee teams uit het Championship spelen zaterdagmiddag hun eerste van twee wedstrijden in de play-offs om promotie naar de Premier League.
3 uur geledenMIAMI (ANP) - Luís Suárez staat open voor een rentree in het Uruguayaanse voetbalelftal en daarmee deelname aan het WK voetbal. "Ik zou nooit nee zeggen tegen het nationale team als ze me nodig hebben, zeker niet met een WK in aantocht", citeerde persbureau EFE de 39-jarige aanvaller, die in september 2024 na 143 interlands en 69 doelpunten afscheid nam van het nationale elftal. Suárez speelde in zijn carrière bij onder meer FC Groningen, Ajax, Liverpool en FC Barcelona en is nu actief bij het Amerikaanse Inter Miami.
3 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi vindt dat Neymar met Brazilië mee moet naar het WK voetbal. "We willen de beste spelers erbij hebben en Neymar, ongeacht zijn vorm, zal daar altijd bij horen," zei Messi in het programma Lo del Pollo. "Het zou fantastisch zijn om hem op het WK te zien, gezien wat hij betekent voor Brazilië en voor het voetbal."
4 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Wereldbond FIFA heeft voor het komende WK voetbal drie aparte openingsceremonies bedacht. Tal van sterren uit de muziekwereld zullen optreden bij de openingswedstrijden in de gastlanden Verenigde Staten, Canada en Mexico.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.
16 uur geleden