Weer lange virtuele wachtrij voor kaartje Efteling
KAATSHEUVEL (ANP) - Een kaartje reserveren voor attractiepark De Efteling valt ook maandag niet mee. Meer dan 24.000 mensen stonden rond 11.30 uur online in de rij voor het reserveringssysteem. De wachttijd bedraagt meer dan een uur. Het leidt op sociale media tot een stroom van klachten.
Afgelopen weekeind opende De Efteling zijn boekingssysteem voor de abonnementhouders. Het liep meteen storm zodat ook toen lange wachtrijen ontstonden en de reserveringspagina overbelast raakte. Niettemin lukte het veel mensen een entreebewijs te kopen, waardoor het park in Kaatsheuvel al tot en met 2 juni is volgeboekt.
De Efteling was twee maanden dicht vanwege de uitbraak van het coronavirus. Het attractiepark gaat op 20 mei weer gedoseerd open, met inachtneming van de regels van het RIVM. Er is een maximum gesteld aan het aantal bezoekers dat naar binnen mag; een derde van de normale capaciteit. Bezoekers moeten vooraf reserveren.
Meer uit Binnenland
BUDEL (ANP) - De brandweer gaat bij het bestrijden van de natuurbrand bij Weert en Budel over op een andere tactiek. Er worden daar nu voor het eerst twee zogenoemde handcrews ingezet, meldt de brandweer. Dat zijn specialistische brandweerteams die met handgereedschap de brand tegengaan op plekken waar blusvoertuigen niet kunnen komen.
40 minuten geledenOIRSCHOT (ANP) - In de buurt van Oirschot is zaterdagmiddag opnieuw vuur waargenomen in een natuurgebied waar eerder ook al brand heeft gewoed. Dat meldt de veiligheidsregio van Zuidoost-Brabant.
2 uur geledenDEN HAAG/ATHENE (ANP) - De Nederlandse ambassade in Griekenland heeft consulaire bijstand verleend aan drie Nederlandse deelnemers aan de Global Sumud Flotilla, de burgervloot met hulpgoederen voor Gaza. Dat laat het ministerie van Buitenlandse Zaken weten.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voormalige televisiepresentator en politicus Carlo Strijk is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat laat Niels Jens Uitvaartzorg weten aan het ANP namens de familie. Strijk overleed afgelopen week in zijn slaap.
5 uur geleden'T HARDE (ANP) - De brandweer heeft het sein brand meester gegeven voor de grote natuurbrand in 't Harde. Dat meldt de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland.
8 uur geledenHOUTEN (ANP) - Het warme en droge weer van de afgelopen dagen maakt in het weekend plaats voor fris en regenachtig lenteweer. Op zowel dodenherdenking als Bevrijdingsdag is het fris, met op maandag temperaturen tussen de 14 tot 16 graden. Op Bevrijdingsdag wordt het niet warmer dan 12 tot 16 graden.
9 uur geledenWEERT (ANP) - De natuurbrand tussen Weert en Budel is nog steeds onder controle en is daarom afgeschaald. De brandweer is er nog wel bij, maar met minder eenheden, meldt de veiligheidsregio. Er kan nog worden ingegrepen als het nodig is.
16 uur geleden