Weer geen Wintervuurwerk in Scheveningen
DEN HAAG (ANP) - Het Wintervuurwerk in Scheveningen gaat ook deze zondag niet door. Volgens het bestuur van Stichting Internationaal Vuurwerkfestival Scheveningen en Omgevingsdienst Haaglanden wordt het windkracht 6 met sterke windvlagen.
Het evenement zou om 18.00 uur beginnen. De organisatoren hebben het besluit op het laatste moment genomen in de hoop dat de weersomstandigheden zouden verbeteren.
Ook vorige week ging het evenement niet door wegens de te harde wind. De volgende vuurwerkshow op het strand voor het Kurhaus staan gepland voor volgende week zondag.
"Ik betreur het dat net als vorige week het Wintervuurwerk moet worden afgeblazen. Wederom is de sterke wind spelbreker. We hopen dat de weersomstandigheden volgende week zondag beter zijn", aldus Bjorn van Dijl, voorzitter Stichting Internationaal Vuurwerkfestival Scheveningen.
Het kleinschalige evenement met intiem karakter is vrij toegankelijk. De shows zijn goed zichtbaar vanaf het strand en boulevard.
Meer uit Binnenland
UTRECHT (ANP) - Rijkswaterstaat gaat eerder handhaven op het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug. Camera's die het mogelijk maken overtreders te identificeren, worden dit weekend opgehangen en meteen in gebruik genomen. Eerder zou handhaving pas op maandag van start gaan.
7 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De première van de nieuwe musical & JULIET wordt toch uitgesteld. De voorstelling zou vanaf begin september in het Beatrix Theater in Utrecht te zien zijn, maar de herstelwerkzaamheden na de grote waterschade in het theater duren langer dan gepland, meldt Stage Entertainment Nederland. De eerste try-out staat nu gepland op 24 september, de première is verplaatst naar 7 oktober.
24 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - De schietpartij in Nijmegen waarbij eerder deze week een 18-jarige jongeman werd doodgeschoten, was "geen willekeurig geweld", zegt de burgemeester van Nijmegen, Hubert Bruls tegen het ANP. Er is volgens hem het nodige aan voorafgegaan: "Er is geen Nijmegenaar zomaar gaan schieten." Verdere details wilde hij niet geven.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ook de laatste avond en nacht blijven er extra veiligheidsmaatregelen gelden voor Matrixx at the Park in het Nijmeegse Hunnerpark. Dat meldt de gemeente Nijmegen vrijdag. De politie mag daardoor preventief blijven fouilleren. Op donderdagavond werden er negen slag- en steekwapens ingenomen bij fouilleeracties.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - IJsstadion Thialf in het Friese Heerenveen is onlangs getroffen door een cyberaanval. Dat bevestigt een woordvoerder na berichtgeving van RTL Nieuws. Volgens haar is de impact van de aanval "nihil".
2 uur geledenHAARLEM (ANP) - Het Openbaar Ministerie (OM) gaat in hoger beroep in de rechtszaak over de dodelijke aanrijding van Tamar (14) uit Marken, meldt advocaat Sébas Diekstra vrijdag. Daarover zijn de nabestaanden van het meisje "voorzichtig opgelucht", zegt hij. Vorige week werd de 33-jarige Jamal T. uit Duitsland vrijgesproken in de zaak.
3 uur geledenVUGHT (ANP) - Willem Holleeder zit niet meer gevangen in de Extra Beveiligde Inrichting in Vught. Hij is vrijdagochtend overgeplaatst naar een minder zwaar beveiligde gevangenis in Krimpen aan den IJssel. Zijn advocaat Chaimae Ihataren heeft dat bevestigd na een bericht van RTL Boulevard.
4 uur geleden