Weer fors meer doden door coronavirus in Verenigde Staten
BALTIMORE (ANP/AFP) - Na twee dagen met minder dan 400 doden door het coronavirus zijn in de Verenigde Staten weer fors meer doden door het corinavirus geregistreerd. De Johns Hopkins Universiteit in Baltimore meldt dat 740 mensen zijn overleden door Covid-19 waardoor het totaalaantal doden in de VS op 116.854 is gekomen.
Ook werden er ruim 23.000 nieuwe besmettingen in 24 uur tijd vastgesteld. Enkele Amerikaanse staten, zoals Arizona en Texas noteerden met respectievelijk 2392 en 2622 gevallen het hoogste aantal besmettingen tot dusverre.
De VS en buurlanden Mexico en Canada hebben dinsdag besloten de restricties bij de grenzen met een maand te verlengen tot 21 juli. De landgrenzen van de VS zijn sinds 21 maart grotendeels gesloten.
Meer uit Buitenland
PORT-AU-PRINCE (ANP/AFP) - Bij een verdrukking bij een toeristische trekpleister in het noorden van Haïti zijn zaterdag zeker 30 mensen om het leven gekomen. Dat hebben de autoriteiten bekendgemaakt. Ze waarschuwen dat het dodental nog kan oplopen.
31 minuten geledenN i e u w bericht, meer quotes in 4e en 5e alinea
4 uur geledenISLAMABAD (ANP/RTR) - De Iraanse en Amerikaanse delegaties zijn in Islamabad begonnen aan een nieuwe gespreksronde, met Pakistaanse functionarissen als bemiddelaars. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.
6 uur geledenJERUZALEM (ANP/AFP) - Israël en de VS zijn in hun gezamenlijke campagne tegen Iran erin geslaagd de nucleaire en ballistische raketprogramma's van dat land te "vernietigen". Dat zei de Israëlische premier Benjamin Netanyahu zaterdag in een televisietoespraak, op het moment dat de VS en Iran in Pakistan onderhandelen.
8 uur geledenKYIV (ANP/AFP) - Oekraïne meldt dat na het ingaan van het paasbestand om 16.00 uur lokale tijd, Rusland het bestand 469 keer heeft geschonden. Dat schrijft de Oekraïense legerleiding op Telegram.
8 uur geledenISLAMABAD (ANP/RTR/AFP) - De eerste rechtstreekse gesprekken tussen de Amerikaanse en Iraanse delegaties in Pakistan zijn beëindigd, schrijft het Iraanse persbureau Tasnim. Later zaterdagavond of zondag wordt een nieuwe onderhandelingsronde verwacht, melden Tasnim en staatsomroep IRIB.
9 uur geledenBEIROET (ANP/AFP) - In Libanon zijn al meer dan 2000 doden gevallen sinds de oorlog tussen Israël en Hezbollah vorige maand begon, zegt het Libanese ministerie van Gezondheid.
10 uur geleden