Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weer flinke toename aantal nieuwe coronabesmettingen in Duitsland

Weer flinke toename aantal nieuwe coronabesmettingen in Duitsland

BERLIJN (ANP/RTR) - Opnieuw is er sprake van een flinke stijging van het aantal nieuwe vastgestelde coronabesmettingen in Duitsland. Het Robert Koch Instituut, de Duitse tegenhanger van het RIVM, heeft donderdagochtend maar liefst 14.211 nieuwe gevallen over de afgelopen 24 uur gemeld.

Woensdag waren dat er nog 9705, ongeveer een derde minder. Na een dip in het afgelopen weekend, stijgt het aantal nieuwe besmettingen de laatste dagen weer gestaag in Duitsland. In totaal is het coronavirus tot dusver bij 2.252.001 personen in de Bondsrepubliek vastgesteld.

In het afgelopen etmaal overleden in Duitsland nog eens 786 Covid-patiënten. Het longvirus heeft er in totaal al zeker 59.742 levens geëist.

Meer uit Buitenland

Zelensky blijft aandringen op druk op Rusland

KYIV (ANP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky blijft aandringen op druk op Rusland. "Een nieuwe nacht heeft bewezen dat Rusland geen versoepeling van het mondiale beleid of opheffing van sancties verdient", verklaart hij na nieuwe fatale aanvallen.

7 minuten geleden
Frankrijk laat tanker van Russische schaduwvloot gaan na betaling

PARIJS (ANP/RTR) - De Franse marine heeft de olietanker Deyna na bijna vier weken laten gaan. Het vaartuig behoort volgens Frankrijk tot de Russische schaduwvloot. Maar nu de eigenaar een boete heeft betaald, kan het schip doorvaren.

39 minuten geleden
Turkse arrestatiebevelen na onlineberichten over schietpartijen

ANKARA (ANP/AFP) - De Turkse politie heeft arrestatiebevelen voor 83 personen uitgevaardigd, omdat zij zich op sociale media op de verkeerde manier zouden hebben uitgelaten over twee dodelijke schietpartijen in het land. Het geweld vond dinsdag en woensdag plaats op scholen.

47 minuten geleden
Libanon weet niets van gesprek met Israëlische leiders

BEIROET (ANP/AFP) - De Libanese regering is niet op de hoogte van een gepland contact tussen Israëlische en Libanese leiders, zegt een functionaris tegen persbureau AFP en nieuwszender Al Jazeera. De Amerikaanse president Donald Trump schreef op Truth Social dat zo'n gesprek deze donderdag nog plaats zou vinden, maar Libanon zegt daar niet over te zijn geïnformeerd.

1 uur geleden
Aantal doden in Oekraïne door Russische aanvallen blijft oplopen

KYIV (ANP/RTR/AFP) - Bij Russische aanvallen op Oekraïne zijn in de nacht van woensdag op donderdag minstens veertien mensen om het leven gekomen. Dat melden de lokale autoriteiten donderdag.

3 uur geleden
Trump: Israël en Libanon praten donderdag met elkaar

WASHINGTON (ANP/RTR) - Donderdag vinden gesprekken tussen Israël en Libanon plaats. Dat schrijft de Amerikaanse president Donald Trump op Truth Social.

4 uur geleden
VS doden opvarenden bij aanval op vermoedelijke drugsboot

WASHINGTON (ANP) - Het Amerikaanse leger heeft drie "mannelijke drugsterroristen" gedood bij een aanval op een schip in de oostelijke Stille Oceaan. Dat meldt het Amerikaanse Southern Command (SOUTHCOM) op X.

5 uur geleden