Weer een schouderoperatie voor verdediger St. Juste
MAINZ (ANP) - De Nederlandse verdediger Jeremiah St. Juste van de Duitse voetbalclub 1. FSV Mainz 05 moet wederom een schouderoperatie ondergaan. De 25-jarige St. Juste, die vorig jaar voor het eerst werd opgeroepen voor het Nederlands elftal, liet zich in oktober in Nederland opereren aan zijn rechterschouder. Nu is de andere kant aan de beurt.
"Dit was geen makkelijke beslissing", zegt St. Juste op de website van Mainz. "Ik heb met de medische staf, het management en mijn familie alle opties zorgvuldig afgewogen. Een operatie betekent weliswaar lange afwezigheid, maar het geeft me wel de zekerheid dat ik daarna weer klachtenvrij terugkeer. Mijn eerder geopereerde schouder voelt beter aan dan ooit. Ik ga er alles aan doen om weer zo snel mogelijk terug te keren op het veld."
St. Juste, die eerder voor sc Heerenveen en Feyenoord speelde, kreeg in zijn carrière al regelmatig te maken met een schouder die uit de kom schoot. De verdediger maakte afgelopen maand zijn rentree in de Bundesliga nadat hij in oktober was geopereerd. Mainz staat in de Bundesliga op de tiende plaats.
Meer uit Voetbal
WAREGEM (ANP) - Club Brugge kan met een goed gevoel richting Eindhoven voor de ontmoeting woensdag met PSV in de Champions League. De Belgische topploeg won vrijdag de uitwedstrijd tegen Zulte Waregem in de hoogste divisie. Het werd 4-2 voor de club van trainer Ivan Leko.
1 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Harry Kane heeft met klein verschil de Gouden Bal gewonnen. Hij kreeg slechts 28 punten meer dan Kylian Mbappé. Dat blijkt uit de gedetailleerde puntentelling die het organiserende vakblad France Football vrijdag publiceerde.
2 uur geledenLE HAVRE (ANP) - Mika Godts heeft opnieuw gescoord voor Paris Saint-Germain. De oud-speler van Ajax deed dat vrijdag in de uitwedstrijd tegen Le Havre, die de club uit Parijs met 5-1 won.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bekerhouder AZ speelt in de tweede ronde van de KNVB-beker een uitwedstrijd tegen het Zeeuwse HSV Hoek. Dat is vrijdag door loting bepaald. Hoek staat na elf speelronden op de vijftiende plaats in de tweede divisie.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie nog niet beschikken over Kees Smit. De 20-jarige middenvelder is nog niet hersteld van de blessure die hij ruim drie weken geleden bij Jong Oranje opliep. Smit maakt vermoedelijk donderdag tegen Juventus in de Europa League zijn rentree in de selectie van de Alkmaarders.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt zondag geen supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Telstar. De club heeft dat besloten na de ongeregeldheden van donderdagavond met de eigen aanhang na het bekerduel met Kozakken Boys.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis keert terug in de selectie van Ajax. Trainer Míchel Sánchez neemt hem op in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AZ. Berghuis stond de afgelopen zes weken aan de kant met een blessure.
9 uur geleden