Weer een schouderoperatie voor verdediger St. Juste
MAINZ (ANP) - De Nederlandse verdediger Jeremiah St. Juste van de Duitse voetbalclub 1. FSV Mainz 05 moet wederom een schouderoperatie ondergaan. De 25-jarige St. Juste, die vorig jaar voor het eerst werd opgeroepen voor het Nederlands elftal, liet zich in oktober in Nederland opereren aan zijn rechterschouder. Nu is de andere kant aan de beurt.
"Dit was geen makkelijke beslissing", zegt St. Juste op de website van Mainz. "Ik heb met de medische staf, het management en mijn familie alle opties zorgvuldig afgewogen. Een operatie betekent weliswaar lange afwezigheid, maar het geeft me wel de zekerheid dat ik daarna weer klachtenvrij terugkeer. Mijn eerder geopereerde schouder voelt beter aan dan ooit. Ik ga er alles aan doen om weer zo snel mogelijk terug te keren op het veld."
St. Juste, die eerder voor sc Heerenveen en Feyenoord speelde, kreeg in zijn carrière al regelmatig te maken met een schouder die uit de kom schoot. De verdediger maakte afgelopen maand zijn rentree in de Bundesliga nadat hij in oktober was geopereerd. Mainz staat in de Bundesliga op de tiende plaats.
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
37 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
4 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
5 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.
13 uur geledenISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.
1 dag geleden