Weer een schouderoperatie voor verdediger St. Juste
MAINZ (ANP) - De Nederlandse verdediger Jeremiah St. Juste van de Duitse voetbalclub 1. FSV Mainz 05 moet wederom een schouderoperatie ondergaan. De 25-jarige St. Juste, die vorig jaar voor het eerst werd opgeroepen voor het Nederlands elftal, liet zich in oktober in Nederland opereren aan zijn rechterschouder. Nu is de andere kant aan de beurt.
"Dit was geen makkelijke beslissing", zegt St. Juste op de website van Mainz. "Ik heb met de medische staf, het management en mijn familie alle opties zorgvuldig afgewogen. Een operatie betekent weliswaar lange afwezigheid, maar het geeft me wel de zekerheid dat ik daarna weer klachtenvrij terugkeer. Mijn eerder geopereerde schouder voelt beter aan dan ooit. Ik ga er alles aan doen om weer zo snel mogelijk terug te keren op het veld."
St. Juste, die eerder voor sc Heerenveen en Feyenoord speelde, kreeg in zijn carrière al regelmatig te maken met een schouder die uit de kom schoot. De verdediger maakte afgelopen maand zijn rentree in de Bundesliga nadat hij in oktober was geopereerd. Mainz staat in de Bundesliga op de tiende plaats.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.
11 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.
13 uur geledenROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.
14 uur geledenDUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.
20 uur geledenBERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
1 dag geleden