Weer een schouderoperatie voor verdediger St. Juste
MAINZ (ANP) - De Nederlandse verdediger Jeremiah St. Juste van de Duitse voetbalclub 1. FSV Mainz 05 moet wederom een schouderoperatie ondergaan. De 25-jarige St. Juste, die vorig jaar voor het eerst werd opgeroepen voor het Nederlands elftal, liet zich in oktober in Nederland opereren aan zijn rechterschouder. Nu is de andere kant aan de beurt.
"Dit was geen makkelijke beslissing", zegt St. Juste op de website van Mainz. "Ik heb met de medische staf, het management en mijn familie alle opties zorgvuldig afgewogen. Een operatie betekent weliswaar lange afwezigheid, maar het geeft me wel de zekerheid dat ik daarna weer klachtenvrij terugkeer. Mijn eerder geopereerde schouder voelt beter aan dan ooit. Ik ga er alles aan doen om weer zo snel mogelijk terug te keren op het veld."
St. Juste, die eerder voor sc Heerenveen en Feyenoord speelde, kreeg in zijn carrière al regelmatig te maken met een schouder die uit de kom schoot. De verdediger maakte afgelopen maand zijn rentree in de Bundesliga nadat hij in oktober was geopereerd. Mainz staat in de Bundesliga op de tiende plaats.
Meer uit Voetbal
OSLO (ANP) - Portugal heeft een uitwedstrijd tegen Noorwegen in de Nations League gewonnen. In het Ullevaal Stadion in Oslo werd het 2-1 voor de bezoekers. Na twee wedstrijden gaat Portugal met 6 punten aan de leiding in Groep A4. Noorwegen en Denemarken volgen op 3 punten.
2 uur geledenDEBRECEN (ANP) - Het Ierse nationale voetbalelftal heeft Israël zondagavond met 3-0 verslagen in een vooraf veelbesproken duel in de Nations League. De 'thuiswedstrijd' van Israël werd gespeeld in het Hongaarse Debrecen. Vanuit Ierland werden er geen kaartjes verkocht voor het uitvak. Een dag voor de wedstrijd besloot de Ierse doelman Gavin Bazunu zich terug te trekken uit het elftal.
2 uur geledenAUGSBURG (ANP) - Griekenland heeft zondagavond voor een verrassing gezorgd door Duitsland te verslaan in een uitwedstrijd in de Nations League. In Augsburg werd het 1-0 voor de bezoekers. Het was voor Griekenland de eerste overwinning ooit op Duitsland. Na twee wedstrijden gaat Griekenland met 6 punten aan de leiding in de groep van het Nederlands elftal, dat 4 punten heeft.
2 uur geledenBELGRADO (ANP) - Het Nederlands elftal begint pas dinsdag aan de voorbereiding op de uitwedstrijd tegen Griekenland in de Nations League. De training van maandag komt te vervallen, meldt de KNVB.
2 uur geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink moest zijn sterke optreden tijdens zijn basisdebuut voor het Nederlands elftal zondagavond in Belgrado nog even op zich in laten werken. De spits van AZ nam in de met 2-1 gewonnen Nations League-wedstrijd beide doelpunten van Oranje voor zijn rekening.
4 uur geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft het Nederlands elftal in zijn eerste wedstrijd als basisspeler aan een overwinning op Servië in de Nations League geholpen. De 23-jarige spits van AZ maakte in Belgrado beide doelpunten voor Oranje: 1-2. Het betekende de eerste zege onder leiding van bondscoach Xavi Hernández, die donderdag debuteerde met een gelijkspel tegen Duitsland (1-1).
5 uur geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft in zijn tweede interland zijn eerste doelpunten voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige AZ-spits deed dat uit tegen Servië in de Nations League.
5 uur geleden