Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wedstrijden op EK futsal met half uur vervroegd

Wedstrijden op EK futsal met half uur vervroegd

ZEIST (ANP) - De resterende wedstrijden op het EK futsal in Nederland zullen waarschijnlijk voor het afgesproken tijdstip van 22.00 uur zijn afgelopen. De organisatie van het toernooi heeft het tijdstip van de kwartfinales en halve finales met een half uur vervroegd.

Bij de duels van de beste zaalvoetballers van Europa is weer beperkt publiek welkom nadat de coronaregels dinsdag werden versoepeld. In de Amsterdamse Ziggo Dome mogen maximaal 1250 toeschouwers plaatsnemen. De kwartfinales, halve finales en finale zijn al uitverkocht. De bezoekers moeten anderhalve meter afstand houden en een coronatoegangsbewijs hebben. De duels moeten voor 22.00 uur zijn afgelopen.

De laatste groepswedstrijden in de poule van Nederland waren vrijdagavond een paar minuten later dan het afgesproken tijdstip van 22.00 uur afgelopen. Een wedstrijd in het zaalvoetbal bestaat uit twee keer twintig minuten zuivere speeltijd. Een duel loopt uit als het spel vaak stilligt, door bijvoorbeeld blessures of time-outs.

Persconferentie

De organisatie van het EK heeft na de persconferentie van dinsdag besloten om het aanvangstijdstip van de kwartfinales en halve finales met een half uur te vervroegen. Want mogelijk vallen de beslissingen pas in een verlenging. De kwartfinale en twee duels in de halve eindstrijd beginnen nu om 17.00 uur en 20.00 uur. De finale en wedstrijd om de derde plaats van volgende week zondag blijven voor 14.30 uur en 17.30 uur op het programma staan.

Nederland slaagde er vrijdag niet in de kwartfinales te bereiken. Tegen Servië werd een voorsprong van 2-0 (2-3) verspeeld.

Meer uit Sport

Philipsen vervult met zege in Wevelgem langgekoesterde wens

WEVELGEM (ANP) - Jasper Philipsen heeft met de zege in de klassieker In Flanders Fields - From Middelkerke To Wevelgem een langgekoesterde wens vervuld. "De zestigste overwinning is supermooi. Deze wedstrijd wilde ik al heel lang winnen, maar ik had nooit het supergevoel en kwam in de finale nooit in de positie om te winnen", zei de 28-jarige Belg van Alpecin - Premier Tech in het flashinterview.

16 minuten geleden
Philipsen wint klassieker In Flanders Fields in de sprint

WEVELGEM (ANP) - Wielrenner Jasper Philipsen heeft de Belgische klassieker In Flanders Fields, From Middelkerke To Wevelgem gewonnen. De 28-jarige Belg van Alpecin - Premier Tech was na 240,8 kilometer de beste in de sprint. Het peloton had in de slotfase de vluchters Mathieu van der Poel en de Belgen Wout van Aert en Alec Segaert bijgehaald in de wedstrijd die bekendstaat als Gent-Wevelgem.

40 minuten geleden
Vingegaard wint Ronde van Catalonië, Gilmore snelste in slotrit

BARCELONA (ANP) - Jonas Vingegaard (29) heeft de Ronde van Catalonië gewonnen. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike behield zondag in de laatste etappe de leiding van het klassement. De slotrit met start en finish in Barcelona werd gewonnen door de Australiër Brady Gilmore (NSN Cycling Team).

2 uur geleden
Verstappen is plezier kwijt: nadenken over toekomst in Formule 1

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen heeft het niet naar zijn zin in de Formule 1 en gaat de komende "weken en maanden" nadenken over zijn toekomst. "Ik heb dingen uit te zoeken over wat ik precies wil", zei hij na afloop van de Grote Prijs van Japan bij Viaplay. "Het moet wel leuk blijven. Het is niet alleen Formule 1 in het leven, er zijn meer dingen die we kunnen doen", aldus de viervoudig wereldkampioen.

7 uur geleden
Antonelli ondanks 'verschrikkelijke start' jongste WK-leider ooit

SUZUKA (ANP) - De 19-jarige Kimi Antonelli is na zijn winst in de Grote Prijs van Japan de jongste leider ooit in het wereldkampioenschap van de Formule 1. Hij lost Lewis Hamilton af, die sinds zijn winst in de Grote Prijs van Spanje in 2007 in de boeken stond als jongste WK-leider ooit. Hamilton was destijds 22 jaar oud.

7 uur geleden
Antonelli zegeviert ook in Grote Prijs Japan, Verstappen achtste

SUZUKA (ANP) - Kimi Antonelli heeft zijn tweede zege op rij geboekt in de Formule 1. De 19-jarige Italiaan reed na een indrukwekkend optreden op het circuit van Suzuka zijn Mercedes naar de overwinning in de Grote Prijs van Japan.

8 uur geleden
Martín wint sprintrace MotoGP in Texas, Bezzecchi crasht

AUSTIN (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín (Aprilia) heeft bij de Grote Prijs van de Verenigde Staten de sprintrace gewonnen in de MotoGP. De coureur van Aprilia haalde op het circuit van Austin in Texas in de laatste ronde de Italiaan Francesco Bagnaia (Ducati) in.

10 uur geleden