Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wedstrijden op EK futsal met half uur vervroegd

Wedstrijden op EK futsal met half uur vervroegd

ZEIST (ANP) - De resterende wedstrijden op het EK futsal in Nederland zullen waarschijnlijk voor het afgesproken tijdstip van 22.00 uur zijn afgelopen. De organisatie van het toernooi heeft het tijdstip van de kwartfinales en halve finales met een half uur vervroegd.

Bij de duels van de beste zaalvoetballers van Europa is weer beperkt publiek welkom nadat de coronaregels dinsdag werden versoepeld. In de Amsterdamse Ziggo Dome mogen maximaal 1250 toeschouwers plaatsnemen. De kwartfinales, halve finales en finale zijn al uitverkocht. De bezoekers moeten anderhalve meter afstand houden en een coronatoegangsbewijs hebben. De duels moeten voor 22.00 uur zijn afgelopen.

De laatste groepswedstrijden in de poule van Nederland waren vrijdagavond een paar minuten later dan het afgesproken tijdstip van 22.00 uur afgelopen. Een wedstrijd in het zaalvoetbal bestaat uit twee keer twintig minuten zuivere speeltijd. Een duel loopt uit als het spel vaak stilligt, door bijvoorbeeld blessures of time-outs.

Persconferentie

De organisatie van het EK heeft na de persconferentie van dinsdag besloten om het aanvangstijdstip van de kwartfinales en halve finales met een half uur te vervroegen. Want mogelijk vallen de beslissingen pas in een verlenging. De kwartfinale en twee duels in de halve eindstrijd beginnen nu om 17.00 uur en 20.00 uur. De finale en wedstrijd om de derde plaats van volgende week zondag blijven voor 14.30 uur en 17.30 uur op het programma staan.

Nederland slaagde er vrijdag niet in de kwartfinales te bereiken. Tegen Servië werd een voorsprong van 2-0 (2-3) verspeeld.

Meer uit Sport

Tennisser Etcheverry verovert in Rio de Janeiro eerste ATP-titel

RIO DE JANEIRO (ANP) - Tomás Martín Etcheverry heeft op het tennistoernooi van Rio de Janeiro zijn eerste ATP-titel veroverd. De 26-jarige Argentijn versloeg in de finale de Chileen Alejandro Tabilo met 3-6 7-6 (3) 6-4.

4 uur geleden
Olympische vlam uit, Milaan geeft Spelen over aan Franse Alpen

VERONA (ANP) - De 25e editie van de Winterspelen van Milaan is voorbij. De olympische vlam in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater, werd even voor 23.00 uur gedoofd.

14 uur geleden
Koning en koningin zijn trots op Olympische prestaties

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn trots op TeamNL. Dat laten zij zondagavond weten via sociale media.

15 uur geleden
Velzeboer en Bergsma dragen vlag bij slotceremonie amfitheater in

VERONA (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer en langebaanschaatser Jorrit Bergsma hebben bij de sluitingsceremonie van de 25e Winterspelen de Nederlandse vlag binnengedragen in de historische Arena di Verona, waar normaal gesproken theater en opera worden opgevoerd. De Olympische Spelen begonnen zestien dagen eerder met de openingsceremonie in stadion San Siro in Milaan.

16 uur geleden
Sluitingsceremonie Winterspelen in Verona van start

VERONA (ANP) - De sluitingsceremonie van de 25e editie van de Winterspelen in Milaan in Cortina d'Ampezzo is om 20.30 uur begonnen. Het slotfeest is in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers.

16 uur geleden
Springruiter Greve boekt derde wereldbekerzege van het seizoen

GÖTEBORG (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft in het Zweedse Göteborg zijn derde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. Kim Emmen werd namens Nederland tweede. Emmen en haar paard Imagine gingen aan de leiding na een foutloze barrage. Maar Greve, die als laatste van start ging, reed op Grandorado eveneens foutloos en was een halve seconde sneller. De derde plaats was voor Malin Bayard-Johnson uit Zweden.

17 uur geleden
VS verslaan Canada in olympische ijshockeyfinale in extra tijd

MILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben de olympische ijshockeyfinale in Milaan na verlenging met 2-1 gewonnen van Canada. De eindstrijd was vooraf veelbesproken door de gespannen politieke situatie tussen de twee buurlanden. In reguliere speeltijd kwamen de Verenigde Staten op voorsprong door een doelpunt van Matt Boldy. De gelijkmaker kwam van de stick van Cale Makar. In extra tijd maakte Jack Hughes de VS voor het eerst sinds 1980 olympisch kampioen.

20 uur geleden