Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wedstrijd zonder publiek dreigt voor NAC

Wedstrijd zonder publiek dreigt voor NAC

BREDA (ANP) - NAC moet mogelijk een thuiswedstrijd zonder publiek spelen omdat de supporters van de Bredase voetbalclub vuurwerk hebben afgestoken bij de wedstrijd tegen Willem II in april. Het duel moest ook twee keer worden stilgelegd en uiteindelijk worden gestaakt omdat er voorwerpen op het veld werden gegooid.

NAC moet het tijdens een thuisduel in de competitie, beker of play-offs doen zonder de steun van het publiek - of een deel van het publiek - als de fans de komende twee jaar weer in de fout gaan.

Naast deze voorwaardelijke straf kreeg NAC een geldboete van 7500 euro. Volgens de club was doorslaggevend dat het vuurwerk onder grote spandoeken werd afgestoken. NAC zegt dat het hier al eerder voor is berispt.

Meer uit Voetbal

NAC speelt thuis met 2-2 gelijk tegen FC Twente

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.

26 minuten geleden
Sc Heerenveen legt jonge aanvaller Gürbüz langer vast

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.

3 uur geleden
NAC geeft technisch directeur Maas contract voor onbepaalde tijd

BREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.

3 uur geleden
PSV verhuurt verdediger Nagalo aan Konyaspor

EINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.

5 uur geleden
Belgische Racing Genk bestraft voor wangedrag fans in Utrecht

NYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.

8 uur geleden
Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

21 uur geleden
Van Persie vreest voor zware knieblessure bij zoon Shaqueel

SEVILLA (ANP) - Feyenoord kan vermoedelijk lange tijd niet beschikken over Shaqueel van Persie. De 19-jarige spits viel donderdag in het uitduel met Real Betis in de Europa League (2-1) uit met een knieblessure. Van Persie werd met een brancard van het veld gedragen.

21 uur geleden