Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wedstrijd kickbokser Badr Hari gestaakt na rellen tussen fans

Wedstrijd kickbokser Badr Hari gestaakt na rellen tussen fans

HASSELT (ANP) - De wedstrijd tussen kickbokser Badr Hari en zijn Poolse tegenstander Arkadiusz Wrzosek in de Belgische stad Hasselt is gestaakt. Dat gebeurde nadat toeschouwers op de tribunes van de Trixxo Arena met elkaar op de vuist waren gegaan.

Ook de afsluitende wedstrijd op het kickboksgala tussen de Belg Jamal Ben Saddik en de Nederlander Levi Rigters gaat niet meer door. Dat heeft organisator Glory na overleg met de plaatselijke autoriteiten besloten.

Vlak voor het gevecht van Hari braken er al rellen uit. De 37-jarige Amsterdammer begon goed tegen de Pool, waar hij in september vorig jaar nog van had verloren. Aan het einde van de tweede ronde kreeg hij een knie van Wrzosek op zijn kin en ging hij neer. Hari kreeg acht tellen, maar kon met moeite door.

Weer rellen

De derde ronde liet op zich wachten omdat er weer rellen uitbraken op de tribunes. Na zo'n 20 minuten liet de organisatie weten dat de wedstrijd uit veiligheidsredenen niet meer zou worden hervat.

Wrzosek werd in België gesteund door supporters van ADO Den Haag en door Poolse fans. De Poolse kickbokser is een fanatiek aanhanger van de club uit de Keuken Kampioen Divisie. Fans van ADO onderhouden een vriendschappelijke band met supporters van de Poolse club Legia Warschau. Ook van Hari waren veel aanhangers naar België gekomen om hem te steunen.

Veel aanhangers van beide kickboksers zijn in de Trixxo Arena gebleven. Beveiligers hebben grote moeite om ze uit elkaar te houden.

Meer uit Sport

Tennisser Medvedev onderuit in Monaco zonder een game te winnen

MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.

2 uur geleden
China onderzoekt cyberpesten olympisch schoonspringkampioene Quan

HONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.

2 uur geleden
Bonus voor 116 Russische sporters die Winterspelen misten

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.

5 uur geleden
Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

21 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

21 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

1 dag geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

1 dag geleden