Webwinkel Drogist.nl lijft webshops voor ondergoed- en badmode in
DEN HAAG (ANP) - Drogist.nl neemt de webshops voor ondergoed en badmode over van het Brabantse textielbedrijf Vetex. De grote internetdrogisterij wil daarmee zijn aanbod verder uitbreiden. Mede dankzij deze deal denkt het bedrijf komende jaren flink te kunnen groeien.
Onder meer Sloggies.nl en kinderondergoed.nl komen nu in handen van Drogist.nl. Ook behelst de deal Twyst.nl, dat exclusievere merken zoals Calvin Klein en Björn Borg verkoopt. Vrijwel alle voorraden zijn inmiddels naar Goes verhuisd, waar Drogist.nl sinds begin 2020 is gehuisvest.
Drogist.nl is naar eigen zeggen één van de grootste onlinedrogisterijen van Nederland. De webshop bestaat ruim tien jaar en biedt meer dan 70.000 artikelen voor gezondheid, afslanken, make-up, parfum en persoonlijke verzorging. De omzet kwam afgelopen jaar uit op 22 miljoen euro. Het streven is om in 2027 op een omzet van 75 miljoen euro uit te komen.
Goede regeling
Vetex werd opgericht in 1966 in Eindhoven door Henk van Veghel, die met de naamgeving Van Veghel Textiel samenvatte. Sinds 2009 was Vetex ook online actief.
Met de betreffende medewerkers van Vetex is volgens de partijen "een goede regeling getroffen". Vrijwel iedereen zou inmiddels een andere plek hebben gevonden. Precieze cijfers over de aantallen medewerkers zijn niet naar buiten gebracht. De bedrijven doen ook geen mededelingen over het overnamebedrag.
Meer uit Financieel
BASTROP (ANP/BLOOMBERG) - Het nieuwe algoritme van berichtendienst X wordt volledig openbaar. Dat belooft de eigenaar van het sociale medium, Elon Musk, op X.
9 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Spaanse olieproducent Repsol is bereid meer te investeren in de olie-industrie van Venezuela. Dat zei topman Josu Jon Imaz bij de bijeenkomst van de Amerikaanse president Donald Trump en bazen van olieconcerns in het Witte Huis.
16 uur geledenBRUSSEL/PARIJS (ANP/AFP/BELGA) - Boeren in Europa hebben opnieuw protestacties gehouden tegen de handelsdeal met Zuid-Amerikaanse landen. Meerdere Belgische wegen werden geblokkeerd. In Frankrijk maakte de politie een einde aan een dagenlange blokkade door boeren van een brandstoffendepot in de buurt van Bordeaux. In Ierland demonstreerden duizenden boeren tegen het akkoord.
18 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - Schiphol en KLM verwachten zaterdag geen grote problemen. De afgelopen week gingen vele honderden vluchten op de luchthaven niet door als gevolg van de sneeuw en vrieskou, wat de reisplannen van 300.000 passagiers in de war schopte. Ondanks de temperaturen onder nul gaan verreweg de meeste vluchten nu door.
21 uur geledenJAKARTA (ANP/RTR) - Indonesië heeft de toegang tot de chatbot Grok van Elon Musks bedrijf xAI tijdelijk geblokkeerd. De regering van het land vindt het risico te groot dat het programma pornografische beelden genereert met hulp van kunstmatige intelligentie.
22 uur geledenHOUSTON (ANP/BLOOMBERG) - De topman van oliemaatschappij Exxon, Darren Woods, noemt Venezuela momenteel "ongeschikt om in te investeren". Dat zei Woods vrijdag in het Witte Huis, waar president Donald Trump topbestuurders van oliebedrijven had uitgenodigd om te praten over de mogelijkheden voor de olie-industrie in Venezuela.
23 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - De Verenigde Staten zullen beslissen welke oliebedrijven actief mogen zijn in Venezuela. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump gezegd voorafgaand aan een ontmoeting met bestuurders van oliebedrijven in het Witte Huis, waar wordt gepraat over de heropbouw van de Venezolaanse olie-industrie.
1 dag geleden