Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Webwinkel Drogist.nl lijft webshops voor ondergoed- en badmode in

Webwinkel Drogist.nl lijft webshops voor ondergoed- en badmode in

DEN HAAG (ANP) - Drogist.nl neemt de webshops voor ondergoed en badmode over van het Brabantse textielbedrijf Vetex. De grote internetdrogisterij wil daarmee zijn aanbod verder uitbreiden. Mede dankzij deze deal denkt het bedrijf komende jaren flink te kunnen groeien.

Onder meer Sloggies.nl en kinderondergoed.nl komen nu in handen van Drogist.nl. Ook behelst de deal Twyst.nl, dat exclusievere merken zoals Calvin Klein en Björn Borg verkoopt. Vrijwel alle voorraden zijn inmiddels naar Goes verhuisd, waar Drogist.nl sinds begin 2020 is gehuisvest.

Drogist.nl is naar eigen zeggen één van de grootste onlinedrogisterijen van Nederland. De webshop bestaat ruim tien jaar en biedt meer dan 70.000 artikelen voor gezondheid, afslanken, make-up, parfum en persoonlijke verzorging. De omzet kwam afgelopen jaar uit op 22 miljoen euro. Het streven is om in 2027 op een omzet van 75 miljoen euro uit te komen.

Goede regeling

Vetex werd opgericht in 1966 in Eindhoven door Henk van Veghel, die met de naamgeving Van Veghel Textiel samenvatte. Sinds 2009 was Vetex ook online actief.

Met de betreffende medewerkers van Vetex is volgens de partijen "een goede regeling getroffen". Vrijwel iedereen zou inmiddels een andere plek hebben gevonden. Precieze cijfers over de aantallen medewerkers zijn niet naar buiten gebracht. De bedrijven doen ook geen mededelingen over het overnamebedrag.

Meer uit Financieel

Vertrekkend TenneT-topvrouw pleit voor nieuwe industrie aan kust

AMSTERDAM (ANP) - Vertrekkend TenneT-topvrouw Manon van Beek pleit in De Telegraaf voor nieuwe industrie aan de kust. Hoewel het stroomnet in Nederland overvol is, ziet ze op plekken waar veel windstroom van de Noordzee aan land komt juist te weinig stroomvraag.

2 uur geleden
Meer huizenkijkers bij openhuizendag makelaarsorganisatie NVM

UTRECHT (ANP) - De openhuizendag van makelaarsorganisatie NVM heeft zaterdag meer belangstellenden getrokken. Bij de deelnemende huizen kwamen ongeveer 66.000 huizenzoekers over de vloer. Dat zijn er meer dan tijdens de vorige editie in maart. Toen trok de NVM Open Huizen Dag 52.000 bezoekers.

2 uur geleden
Door laag water Rijn gestrand binnenvaartschip vaart weer

DÜSSELDORF (ANP/DPA) - Een Nederlands binnenvaartschip dat op een zandbank in de haven van Düsseldorf was vastgelopen door het aanhoudend lage waterpeil van de Rijn, ligt weer vlot en vaart vijf dagen te laat alsnog richting Nederland. Het schip heeft inmiddels de haven van Düsseldorf verlaten, heeft een woordvoerder van het logistieke bedrijf Mosolf gezegd tegen het Duitse persbureau dpa.

4 uur geleden
Bloomberg: Merz gaat praten met Klaas Knot over topfunctie ECB

BERLIJN (ANP) - De Duitse bondskanselier Friedrich Merz gaat praten met de twee grootste kanshebbers voor de opvolging van president Christine Lagarde van de Europese Centrale Bank (ECB), meldt persbureau Bloomberg op basis van ingewijden. Met Klaas Knot praat hij naar verluidt ergens de komende dagen. Het gesprek met zijn grootste rivaal, voormalig president van de Spaanse centrale bank Pablo Hernández de Cos, moet in de komende weken plaatsvinden.

6 uur geleden
VS praten met Rusland over oliedeal, meldt The New York Times

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse regering praat met Rusland over een oliedeal waarmee miljarden dollars gemoeid zijn, meldt The New York Times zaterdag op basis van ingewijden. Volgens de Amerikaanse krant is zo'n mogelijke deal onderdeel van de Amerikaanse onderhandelingen over een einde aan de oorlog in Oekraïne.

7 uur geleden
Justitie VS heropent strafrechtelijk onderzoek oud-Fed-baas niet

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - Het Amerikaanse ministerie van Justitie heropent het strafrechtelijk onderzoek naar oud-voorzitter Jerome Powell van de Federal Reserve niet. Onlangs werd het voormalige centralebankhoofd in een rapport grotendeels vrijgepleit van beschuldigingen rond kostenoverschrijdingen bij de verbouwing van het Fed-gebouw in Washington. President Donald Trump drong er echter op aan dat justitie opnieuw naar de zaak zou kijken.

9 uur geleden
Problemen met nieuwe iPhone bij sommige Amerikaanse klanten

CUPERTINO (ANP/BLOOMBERG) - Apple zegt dat "een klein aantal" Amerikaanse klanten met de nieuwe iPhone 18 Pro Max hun toestel moet laten vervangen. Door een bug verloren deze klanten met een abonnement bij telecombedrijf AT&T hun mobiele verbinding.

9 uur geleden