Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Webwinkel Drogist.nl lijft webshops voor ondergoed- en badmode in

Webwinkel Drogist.nl lijft webshops voor ondergoed- en badmode in

DEN HAAG (ANP) - Drogist.nl neemt de webshops voor ondergoed en badmode over van het Brabantse textielbedrijf Vetex. De grote internetdrogisterij wil daarmee zijn aanbod verder uitbreiden. Mede dankzij deze deal denkt het bedrijf komende jaren flink te kunnen groeien.

Onder meer Sloggies.nl en kinderondergoed.nl komen nu in handen van Drogist.nl. Ook behelst de deal Twyst.nl, dat exclusievere merken zoals Calvin Klein en Björn Borg verkoopt. Vrijwel alle voorraden zijn inmiddels naar Goes verhuisd, waar Drogist.nl sinds begin 2020 is gehuisvest.

Drogist.nl is naar eigen zeggen één van de grootste onlinedrogisterijen van Nederland. De webshop bestaat ruim tien jaar en biedt meer dan 70.000 artikelen voor gezondheid, afslanken, make-up, parfum en persoonlijke verzorging. De omzet kwam afgelopen jaar uit op 22 miljoen euro. Het streven is om in 2027 op een omzet van 75 miljoen euro uit te komen.

Goede regeling

Vetex werd opgericht in 1966 in Eindhoven door Henk van Veghel, die met de naamgeving Van Veghel Textiel samenvatte. Sinds 2009 was Vetex ook online actief.

Met de betreffende medewerkers van Vetex is volgens de partijen "een goede regeling getroffen". Vrijwel iedereen zou inmiddels een andere plek hebben gevonden. Precieze cijfers over de aantallen medewerkers zijn niet naar buiten gebracht. De bedrijven doen ook geen mededelingen over het overnamebedrag.

Meer uit Financieel

Winsten op Wall Street na ondertekening voorlopig vredesakkoord

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn met winsten gesloten na de ondertekening van een voorlopig vredesakkoord tussen Iran en de Verenigde Staten. De aankondiging dat de Straat van Hormuz opengaat voor al het scheepsverkeer verlichtte de zorgen over oplopende inflatie enigszins. SpaceX behoorde bijna een week na zijn beursdebuut tot de verliezers.

6 uur geleden
FNV kondigt staking bij Etos en Kruidvat op Vaderdag aan

UTRECHT (ANP) - Wie zondag nog snel een luchtje of een scheerset wil halen voor Vaderdag moet opletten. Medewerkers van drogisterijketens Etos en Kruidvat gaan dan staken, kondigt vakbond FNV aan. De bond is ontevreden over de voorstellen van werkgevers in het cao-overleg voor drogisterijmedewerkers, omdat zij aansturen op een halvering van de zondagstoeslag.

8 uur geleden
Waymo moet fout herstellen bij duizenden zelfsturende auto's

WASHINGTON (ANP/RTR) - De maker van zelfsturende auto's Waymo moet een veiligheidsprobleem bij bijna 3900 voertuigen in de Verenigde Staten verhelpen. De auto's kunnen door een fout op hoge snelheid blijven doorrijden bij wegafzettingen op de snelweg voor werkzaamheden, meldt de toezichthouder voor het wegverkeer NHTSA.

9 uur geleden
Staking bij NS duurt 4 uur, zegt FNV

UTRECHT (ANP) - Vakbond FNV waarschuwt dat door een staking van treinpersoneel volgende week woensdag tussen 04.00 uur en 08.00 uur geen treinen van NS rijden. Daarmee korten de actievoerders de werkonderbreking in, stelt FNV-bestuurder Henri Janssen in een nieuwsbrief.

10 uur geleden
Funda vernieuwt website met nieuwe pakketten voor verkopers

AMSTERDAM (ANP) - Funda gaat zijn website vernieuwen en woningverkopers meer betrekken bij het proces van huizen plaatsen op de site. Ook komen er nieuwe functies die het makkelijker moeten maken voor woningzoekenden om door het woningaanbod te scrollen.

10 uur geleden
AEX sluit licht lager na voorlopige vredesdeal en rentebesluiten

AMSTERDAM (ANP) - De aandelenbeurs in Amsterdam is donderdag met een klein verlies gesloten. Beleggers verwerkten de toelichting op het rentebesluit van de Fed door de nieuwe centralebankvoorzitter Kevin Warsh en de ondertekening van een voorlopig vredesakkoord tussen Iran en de Verenigde Staten.

11 uur geleden
Zeeman-topman wordt voorzitter van belangenclub supermarkten

LEIDSCHENDAM (ANP) - De topman van textielwinkelketen Zeeman, Erik-Jan Mares, gaat de belangen behartigen van supermarkten. Vanaf september is hij voorzitter van branchevereniging Centraal Bureau Levensmiddelenhandel (CBL).

11 uur geleden