Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Website: Real Madrid wil naar rechter om investering in La Liga

Website: Real Madrid wil naar rechter om investering in La Liga

MADRID (ANP/BLOOMBERG/RTR) - Voetbalclub Real Madrid bereidt een rechtszaak voor tegen La Liga vanwege de investering die de organisatie van de hoogste Spaanse voetbalcompetitie eerder deze week overeenkwam. De Madrilenen zijn het volgens nieuwssite El Independiente niet eens met de deal waarbij investeerder CVC een belang van 10 procent krijgt en ook een tiende van de omzet. Daarmee geeft La Liga volgens Real door die club gegenereerde omzet weg.

CVC neemt het belang van 10 procent over voor 2,7 miljard euro. La Liga wil met dat geld doorgroeien naar een digitaal entertainmentconcern en zo het gat met de rijkere Engelse Premier League helpen dichten. Ook gaat het grootste deel van de investering naar de deelnemende clubs.

La Liga ligt niet direct wakker van de dreiging van een rechtszaak. Een woordvoerder stelt dat juridische geschillen tussen de competitie en Real Madrid normaal zijn. "Er spelen nog veel zaken tussen La Liga en de club."

Het uitvoerend comité van La Liga heeft al ingestemd met de plannen. Daarin hebben de voorzitters van Atlético Madrid en Sevilla zitting, maar niet die van Real en Barcelona. Na de goedkeuring van dat comité mogen alle clubs zich uitspreken over het plan.

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

4 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

6 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

6 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

7 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

7 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

7 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

9 uur geleden