Wayne Osmond (73) van The Osmonds overleden
SALT LAKE CITY (ANP) - De Amerikaanse zanger Wayne Osmond is overleden. Osmond was bekend als lid van de muziekgroep The Osmonds, die hij samen met zijn broers vormde en die veel succes had in met name de jaren 70. Osmond stierf op 1 januari en is 73 jaar geworden.
De familie van de uit de staat Utah afkomstige zanger heeft het nieuws over het overlijden gemeld in een verklaring aan Utah News. "Zijn nalatenschap van geloof, muziek, liefde en vrolijkheid heeft de levens van vele mensen over de hele wereld beïnvloed."
Osmond vormde vanaf 1958 met zijn broers Alan, Merrill. Jay, Donny en Jimmy de succesvolle zangformatie The Osmonds. Wayne was ook de leadgitarist van de groep. The Osmonds hadden hits met nummers als One Bad Apple, Crazy Horses en Love Me For A Reason. Wayne is de eerste van de bekende broers die is overleden.
Meer uit Buitenland
TOKIO (ANP/AFP) - Het Japanse ministerie van Defensie heeft om een recordbedrag gevraagd om verder te kunnen moderniseren. De nadruk moet meer worden gelegd op het tegengaan van "nieuwe oorlogsvoeringsmethoden" en het gebruik van drones en kunstmatige intelligentie.
12 minuten geledenISLAMABAD (ANP/BLOOMBERG) - Zes tot zeven overwegend islamitische landen hebben volgens Pakistan belangstelling getoond voor toetreding tot een nieuw bondgenootschap, het Defensiepact van Mekka. Er wordt volgens de Pakistaanse minister van Buitenlandse Zaken gewerkt aan een manier om het eenvoudiger voor landen te maken om toe te treden.
52 minuten geledenBEIJING (ANP/AFP) - De Chinese autoriteiten zeggen dat tien mensen zijn bestraft voor het verspreiden van misinformatie na de overstromingsramp in het grensgebied met Nepal. Ze zouden bijvoorbeeld de indruk hebben gewekt dat het aantal doden en vermisten veel hoger lag dan in de officiële bronnen is gemeld.
1 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Rusland waarschuwt dat NAVO-oefeningen op Groenland, waaraan ook Nederland later deze week begint, zomaar uit de hand kunnen lopen. "Incidenten" kunnen genoeg zijn voor een "gewapende confrontatie met potentieel rampzalige gevolgen", houdt buitenlandminister Sergej Lavrov deelnemende landen voor. Hij beschouwt de activiteiten van de NAVO in het Hoge Noorden als "een rechtstreekse bedreiging voor Ruslands veiligheid".
1 uur geledenSEOUL (ANP/AFP) - Een Zuid-Koreaanse rechtbank heeft de leider van de Verenigingskerk, ook wel de Moonsekte genoemd, twee jaar gevangenisstraf opgelegd. Ze is schuldig bevonden aan het omkopen van functionarissen, inclusief de vrouw van de toenmalige president.
2 uur geledenNICOSIA (ANP/RTR) - Na het kapseizen van een veerboot bij het noorden van Cyprus worden nog bijna twintig mensen vermist. Er worden duikers ingezet om te zoeken naar slachtoffers.
3 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR/AFP) - Iran heeft de Amerikaanse aanval op het eiland Larak veroordeeld. Dat Iraanse troepen daarna tegenaanvallen uitvoeren, was volgens het Iraanse ministerie van Buitenlandse Zaken "legitieme zelfverdediging".
4 uur geleden