Wayne Osmond (73) van The Osmonds overleden
SALT LAKE CITY (ANP) - De Amerikaanse zanger Wayne Osmond is overleden. Osmond was bekend als lid van de muziekgroep The Osmonds, die hij samen met zijn broers vormde en die veel succes had in met name de jaren 70. Osmond stierf op 1 januari en is 73 jaar geworden.
De familie van de uit de staat Utah afkomstige zanger heeft het nieuws over het overlijden gemeld in een verklaring aan Utah News. "Zijn nalatenschap van geloof, muziek, liefde en vrolijkheid heeft de levens van vele mensen over de hele wereld beïnvloed."
Osmond vormde vanaf 1958 met zijn broers Alan, Merrill. Jay, Donny en Jimmy de succesvolle zangformatie The Osmonds. Wayne was ook de leadgitarist van de groep. The Osmonds hadden hits met nummers als One Bad Apple, Crazy Horses en Love Me For A Reason. Wayne is de eerste van de bekende broers die is overleden.
Meer uit Buitenland
JERUZALEM (ANP/AFP/RTR) - De Israëlische premier Benjamin Netanyahu heeft bevestigd dat Israël tijdelijk de aanvallen tegen Iran staakt, nadat het geweld tussen de twee landen opnieuw was opgelaaid. Tegelijkertijd waarschuwt hij Iran dat Israël met "volle kracht" zal terugslaan als Iran opnieuw aanvalt.
47 minuten geledenBERLIJN (ANP/RTR/DPA/AFP) - Frankrijk en Duitsland geven de hoop op om samen het gevechtsvliegtuig van de toekomst te bouwen. De onenigheid tussen de betrokken vliegtuigbouwers valt niet op te lossen, hebben ze volgens bronnen geconcludeerd.
1 uur geledenJERUZALEM (ANP/AFP) - Israël zal in Libanon blijven strijden tegen Hezbollah, zegt het land bij monde van minister van Defensie Israel Katz. Hij voegde eraan toe dat bij aanvallen van Hezbollah op het noorden van Israël zal worden teruggeslagen met een aanval op het zuiden van Beiroet, waar de militante groepering zich ophoudt.
1 uur geledenNEW YORK (ANP/AFP) - Er zijn strenge veiligheidsmaatregelen genomen in New York, waar de Amerikaanse president Donald Trump maandag de derde wedstrijd in de finale van de NBA bezoekt. Het is de eerste NBA-finale voor de basketballers van de New York Knicks sinds 1999 en dit brengt heel wat teweeg in de miljoenenstad.
1 uur geledenKYIV (ANP) - Meer dan 60 procent van de Oekraïners noemt een staakt-het-vuren langs de huidige frontlinie onacceptabel als daarbij geen veiligheidsgaranties of financiële steun worden gegeven. Dat blijkt uit een studie van het Kyiv International Institute of Sociology, een privaat maar gerespecteerd onderzoeksinstituut.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Hulporganisaties reageren bezorgd op het opgelaaide geweld in het Midden-Oosten. "Het zijn uiteindelijk de burgers die de hoogste prijs betalen", zegt CARE in een persbericht.
2 uur geledenJEREVAN (ANP) - De stembusgang in Armenië is zondag grotendeels goed verlopen, ondanks Russische inmenging, meldt een internationale waarnemingsmissie.
3 uur geleden