Watkins raakte bal bij 2-1 tegen Oranje 'mooier dan ooit'
DORTMUND (ANP/BELGA) - De Engelse spits Ollie Watkins zegt dat hij de bal nooit beter heeft geraakt dan bij zijn winnende treffer tegen Oranje (2-1). De 'man van de wedstrijd' in de halve finale van het EK gaf ook aan dat veel mensen, inclusief hijzelf, zijn doorslaggevende rol al hadden voorspeld. "Toen we bij het stadion kwamen, vertelde ik Cole Palmer dat we het verschil zouden maken en het kwam uit. Ik denk niet dat ik de bal ooit zo mooi heb geraakt."
De aanvaller van Aston Villa kwam in de 81e minuut van de halve finale voor het eerst dit EK binnen de lijnen, samen met Palmer, de aangever bij de 2-1. Watkins: "Natuurlijk vind ik het niet leuk dat ik op de bank moet starten, maar mijn vrienden drukten me op het hart dat ik geduld moest hebben. Je zult niet geloven hoeveel mensen me vandaag bericht hebben dat ik zou invallen en scoren. Uiteraard hebben zij met hun wensen het universum beïnvloed. Hopelijk kunnen ze dat voor de finale nog eens doen."
In de finale neemt Engeland het zondag op tegen Spanje.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
4 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
6 uur geledenTIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.
6 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.
7 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.
8 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.
12 uur geleden