Watkins raakte bal bij 2-1 tegen Oranje 'mooier dan ooit'
DORTMUND (ANP/BELGA) - De Engelse spits Ollie Watkins zegt dat hij de bal nooit beter heeft geraakt dan bij zijn winnende treffer tegen Oranje (2-1). De 'man van de wedstrijd' in de halve finale van het EK gaf ook aan dat veel mensen, inclusief hijzelf, zijn doorslaggevende rol al hadden voorspeld. "Toen we bij het stadion kwamen, vertelde ik Cole Palmer dat we het verschil zouden maken en het kwam uit. Ik denk niet dat ik de bal ooit zo mooi heb geraakt."
De aanvaller van Aston Villa kwam in de 81e minuut van de halve finale voor het eerst dit EK binnen de lijnen, samen met Palmer, de aangever bij de 2-1. Watkins: "Natuurlijk vind ik het niet leuk dat ik op de bank moet starten, maar mijn vrienden drukten me op het hart dat ik geduld moest hebben. Je zult niet geloven hoeveel mensen me vandaag bericht hebben dat ik zou invallen en scoren. Uiteraard hebben zij met hun wensen het universum beïnvloed. Hopelijk kunnen ze dat voor de finale nog eens doen."
In de finale neemt Engeland het zondag op tegen Spanje.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Raphinha heeft zijn toekomst aan FC Barcelona verbonden. De 29-jarige aanvaller heeft zijn contract tot medio 2030 verlengd, zo maakte de kampioen van Spanje bekend.
2 uur geledenTOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.
2 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Niclas Füllkrug keert na ruim een jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland. Bondscoach Jürgen Klopp heeft de spits opgenomen in zijn selectie voor de komende duels met Servië en het Nederlands elftal in de Nations League. De 33-jarige aanvaller van Werder Bremen is met negen doelpunten topscorer van de Bundesliga.
3 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal. "De dag is aangebroken dat ik het shirt van de nationale ploeg met nummer 7 teruggeef", vertelt de aanvaller in een videoboodschap op Instagram. "23 jaar heb ik het voorrecht en de verantwoordelijkheid gehad om dit shirt te dragen, te verdedigen en te tonen in stadions over de hele wereld. Nu is het klaar."
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.
6 uur geledenMALABO (ANP) - Jesus Owono ontbreekt in de selectie van Equatoriaal-Guinea voor de komende kwalificatieduels met Zimbabwe voor de Afrika Cup. De 25-jarige doelman van FC Andorra kwam maandag hard in botsing met Jesús de Miguel. De spits van CD Tenerife overleed dinsdag in een ziekenhuis.
7 uur geledenBRUSSEL (ANP/BLOOMBERG/DPA) - Oekraïne heeft de Verenigde Staten en Europese bondgenoten berekeningen voorgelegd over hoeveel geld volgend jaar nodig is om de oorlog tegen Rusland voort te zetten. Ook is besproken hoe een verwacht financieringstekort kan worden gedekt. Dat meldde de Oekraïense inlichtingenchef Rustem Oemerov na overleg in Brussel.
14 uur geleden