Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Watkins raakte bal bij 2-1 tegen Oranje 'mooier dan ooit'

Watkins raakte bal bij 2-1 tegen Oranje 'mooier dan ooit'

DORTMUND (ANP/BELGA) - De Engelse spits Ollie Watkins zegt dat hij de bal nooit beter heeft geraakt dan bij zijn winnende treffer tegen Oranje (2-1). De 'man van de wedstrijd' in de halve finale van het EK gaf ook aan dat veel mensen, inclusief hijzelf, zijn doorslaggevende rol al hadden voorspeld. "Toen we bij het stadion kwamen, vertelde ik Cole Palmer dat we het verschil zouden maken en het kwam uit. Ik denk niet dat ik de bal ooit zo mooi heb geraakt."

De aanvaller van Aston Villa kwam in de 81e minuut van de halve finale voor het eerst dit EK binnen de lijnen, samen met Palmer, de aangever bij de 2-1. Watkins: "Natuurlijk vind ik het niet leuk dat ik op de bank moet starten, maar mijn vrienden drukten me op het hart dat ik geduld moest hebben. Je zult niet geloven hoeveel mensen me vandaag bericht hebben dat ik zou invallen en scoren. Uiteraard hebben zij met hun wensen het universum beïnvloed. Hopelijk kunnen ze dat voor de finale nog eens doen."

In de finale neemt Engeland het zondag op tegen Spanje.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

7 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

9 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

9 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

10 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

12 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

12 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

13 uur geleden