Watkins raakte bal bij 2-1 tegen Oranje 'mooier dan ooit'
DORTMUND (ANP/BELGA) - De Engelse spits Ollie Watkins zegt dat hij de bal nooit beter heeft geraakt dan bij zijn winnende treffer tegen Oranje (2-1). De 'man van de wedstrijd' in de halve finale van het EK gaf ook aan dat veel mensen, inclusief hijzelf, zijn doorslaggevende rol al hadden voorspeld. "Toen we bij het stadion kwamen, vertelde ik Cole Palmer dat we het verschil zouden maken en het kwam uit. Ik denk niet dat ik de bal ooit zo mooi heb geraakt."
De aanvaller van Aston Villa kwam in de 81e minuut van de halve finale voor het eerst dit EK binnen de lijnen, samen met Palmer, de aangever bij de 2-1. Watkins: "Natuurlijk vind ik het niet leuk dat ik op de bank moet starten, maar mijn vrienden drukten me op het hart dat ik geduld moest hebben. Je zult niet geloven hoeveel mensen me vandaag bericht hebben dat ik zou invallen en scoren. Uiteraard hebben zij met hun wensen het universum beïnvloed. Hopelijk kunnen ze dat voor de finale nog eens doen."
In de finale neemt Engeland het zondag op tegen Spanje.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.
7 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.
7 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).
10 uur geleden