Watford verzwakt na sancties wegens illegaal verjaardagsfeestje
WATFORD (ANP) - In de strijd tegen degradatie uit de Premier League moet Watford het zondagavond in de thuiswedstrijd tegen Southampton doen zonder een drietal selectiespelers. Andre Gray, Nathaniel Chalobah en Domingos Quina dienen thuis te blijven, omdat ze onlangs hebben deelgenomen aan een illegaal verjaardagsfeestje en daarbij de Engelse lockdownregels overtraden.
Gray vierde vrijdag zijn 29e verjaardag en plaatste op sociale media foto's waarop te zien is hoe een groepje vrienden voetbal speelt in zijn tuin. Ongeveer twintig genodigden bleven niet op veilige afstand van elkaar.
Het feestje vond plaats daags na het 1-0 verlies tegen Burnley, waardoor Watford nog meer in degradatiegevaar verzeilde. De club van de Nederlandse verdediger Daryl Janmaat liet weten dat Gray, Chalobah en Quina door coach Nigel Pearson uit de wedstrijdselectie zijn gehouden "om de gezondheid en veiligheid van de spelers, staf en officials in de wedstrijd van vandaag te kunnen verzekeren."
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.
5 uur geledenKAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.
7 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.
1 dag geledenCOVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.
1 dag geleden