Watford pakt tegen ManUnited tweede zege
WATFORD (ANP) - Watford heeft tegen Manchester United de tweede overwinning van het seizoen geboekt. De hekkensluiter in de Premier League is daardoor in punten gelijk gekomen met Norwich City, dat voorlaatste staat. ManUnited blijft achtste met 25 punten, maar liefst 24 minder dan koploper Liverpool.
United-doelman David de Gea mocht zich de 1-0 van Watford aanrekenen. De Spaanse keeper liet het schot van Ismaïla Sarr door zijn handen glippen. Na een overtreding van Aaron Wan-Bissaka op Sarr enkele minuten later mocht Troy Deeney van elf meter aanleggen. Hij liet De Gea kansloos.
Manchester ging met Paul Pogba als invaller op zoek naar de aansluitingstreffer. De Franse voetballer, die sinds 30 september niet meer in actie was gekomen, zorgde voor meer aanvallende impulsen, maar ook met Pogba kon de ploeg van coach Ole Gunnar Solskjaer geen vuist maken.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
5 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
5 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
7 uur geleden