Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Watford laat middenvelder Sarr alsnog aan Afrika Cup deelnemen

Watford laat middenvelder Sarr alsnog aan Afrika Cup deelnemen

DAKAR (ANP) - Middenvelder Ismaila Sarr heeft van zijn Engelse club Watford alsnog toestemming gekregen om deze maand met Senegal deel te nemen aan de Afrika Cup. Tot dinsdag leek het erop dat de 23-jarige voetballer door de huidige nummer 17 van de Premier League niet zou worden vrijgegeven vanwege een knieblessure. Sarr ontving van zijn Britse werkgever echter op het laatste moment alsnog permissie om zich bij zijn ploeggenoten te voegen in Dakar, waar Senegal in voorbereiding is.

Sarr is een vaste waarde bij Watford, dat strijdt tegen degradatie. De Senegalese voetbalbond FSF beschuldigde de Engelse club ervan op basis van valse argumenten de international in Engeland te willen houden. De FSF dreigde naar de wereldvoetbalbond FIFA te stappen als Sarr niet tijdig in Dakar zou arriveren.

Volgens de FIFA-regels moet iedere speler die is geselecteerd voor de nationale ploeg, in principe worden vrijgegeven door zijn club, of hij nu geblesseerd is of niet. De medische staf van de nationale voetbalbond kan dan eventueel ook nog een oordeel vellen over zijn fitheid.

Eerder weigerde Watford de Nigeriaan Emmanuel Dennis af te staan. Volgens de Engelse club heeft de Nigeriaanse bond de deadline gemist om Watford op de hoogte te stellen van het voornemen om de 24-jarige spits te selecteren. Dennis ontbreekt daardoor in Kameroen, waar de Afrika Cup komende zondag begint.

Meer uit Voetbal

Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

32 minuten geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

33 minuten geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

3 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

5 uur geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

8 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

13 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

13 uur geleden