Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Watford laat middenvelder Sarr alsnog aan Afrika Cup deelnemen

Watford laat middenvelder Sarr alsnog aan Afrika Cup deelnemen

DAKAR (ANP) - Middenvelder Ismaila Sarr heeft van zijn Engelse club Watford alsnog toestemming gekregen om deze maand met Senegal deel te nemen aan de Afrika Cup. Tot dinsdag leek het erop dat de 23-jarige voetballer door de huidige nummer 17 van de Premier League niet zou worden vrijgegeven vanwege een knieblessure. Sarr ontving van zijn Britse werkgever echter op het laatste moment alsnog permissie om zich bij zijn ploeggenoten te voegen in Dakar, waar Senegal in voorbereiding is.

Sarr is een vaste waarde bij Watford, dat strijdt tegen degradatie. De Senegalese voetbalbond FSF beschuldigde de Engelse club ervan op basis van valse argumenten de international in Engeland te willen houden. De FSF dreigde naar de wereldvoetbalbond FIFA te stappen als Sarr niet tijdig in Dakar zou arriveren.

Volgens de FIFA-regels moet iedere speler die is geselecteerd voor de nationale ploeg, in principe worden vrijgegeven door zijn club, of hij nu geblesseerd is of niet. De medische staf van de nationale voetbalbond kan dan eventueel ook nog een oordeel vellen over zijn fitheid.

Eerder weigerde Watford de Nigeriaan Emmanuel Dennis af te staan. Volgens de Engelse club heeft de Nigeriaanse bond de deadline gemist om Watford op de hoogte te stellen van het voornemen om de 24-jarige spits te selecteren. Dennis ontbreekt daardoor in Kameroen, waar de Afrika Cup komende zondag begint.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Koeman acht kans klein dat hij nog clubtrainer wordt

TOULOUSE (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman acht de kans erg klein dat hij ooit nog als clubtrainer gaat werken. Dat zei de 62-jarige bondscoach in het programma De Avondetappe van de NOS.

58 minuten geleden
Ajax verhuurt Van Axel Dongen aan sc Heerenveen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Amourricho van Axel Dongen komend seizoen aan sc Heerenveen. De 20-jarige buitenspeler beschikt in Amsterdam nog over een contract tot en met 30 juni 2027.

1 uur geleden
Leicester City vindt in Cifuentes opvolger Van Nistelrooij

LEICESTER (ANP) - Leicester City heeft een opvolger gevonden voor Ruud van Nistelrooij, die als coach moest vertrekken na de degradatie van de club uit de Premier League. De 43-jarige Spanjaard Martí Cifuentes is aangesteld als hoofdtrainer, meldt de club. Cifuentes was voorheen trainer van Queens Park Rangers.

3 uur geleden
AZ neemt Deense aanvaller Jensen over van Viborg

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Deense voetballer Isak Jensen overgenomen van Viborg FF. De 21-jarige vleugelaanvaller heeft een contract in Alkmaar getekend tot medio 2030.

3 uur geleden
Sparta bevestigt huurovereenkomst doelman Drommel van PSV

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam meldt de komst van doelman Joël Drommel van PSV. De 28-jarige doelman wordt voor een seizoen gehuurd en kan de plaats gaan innemen van Nick Olij, die Sparta verruilde voor de landskampioen uit Eindhoven.

3 uur geleden
FIFA opent kaartverkoop voor WK voetbal 2026 op 10 september

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft dinsdag bekendgemaakt dat voetbalfans vanaf 10 september voor het eerst de kans krijgen om via een loting kaartjes te bestellen voor het WK voetbal van 2026 dat plaatsvindt in Canada, Mexico en de Verenigde Staten. Geïnteresseerden moeten zich daarvoor inschrijven op de website van de FIFA.

5 uur geleden
Aston Villa neemt keeper Bizot over van Stade Brest

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft doelman Marco Bizot overgenomen van Stade Brest. De club uit Birmingham heeft de oud-keeper van AZ voor een niet bekendgemaakt bedrag overgenomen van de Franse club.

6 uur geleden