Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Watersportbeurs gaat niet door om economische situatie sector

Watersportbeurs gaat niet door om economische situatie sector

LEEUWARDEN (ANP) - Watersportbeurs Boot Holland, naar eigen zeggen de enige indoorwatersportbeurs van Nederland, gaat dit jaar niet door vanwege "de huidige economische marktontwikkelingen in de sector". Dit heeft evenementenlocatie WTC Expo Leeuwarden bekendgemaakt. Het evenement moest van 5 tot en met 9 maart plaatsvinden, maar is nu verplaatst naar maart volgend jaar.

"De watersportsector zoekt na de impact van de coronacrisis en de daaropvolgende wereldwijde economische onzekerheid naar een nieuw evenwicht. Deze onzekerheid maakt dat er onvoldoende kwaliteit en aanbod op de beurs van 2025 vertegenwoordigd zou zijn", verklaart WTC Expo Leeuwarden. Ondernemersorganisatie voor watersport en recreatie HISWA-RECRON stelde in november al dat de sector onder hoge druk staat door de nasleep van corona, stijgende kosten, beperkte uitbreidingsruimte en hoge regeldruk.

Volgens WTC Expo Leeuwarden werden duizenden watersportliefhebbers en professionals op de beurs verwacht. Mensen die een toegangsbewijs hebben gekocht krijgen hun geld terug, aldus de organisatie. Doorgaans kunnen bezoekers tijdens het evenement boten bekijken, presentaties van experts bijwonen en meedoen met demonstraties.

Meer uit Financieel

AEX-index veert licht op na onzekerheid rond heffingen Trump

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak veerde dinsdag licht op na de kleine verliesbeurt een dag eerder. Beleggers bleven voorzichtig door de onzekerheid rond het handelsbeleid van Donald Trump, nadat het Amerikaanse Hooggerechtshof een streep zette door veel van zijn importheffingen. De Amerikaanse president waarschuwde dat elk land dat "spelletjes wil spelen" met de uitspraak van het hof "te maken zal krijgen met een veel hoger tarief".

31 minuten geleden
Minder nieuwe auto's verkocht in EU in januari, ook in Nederland

BRUSSEL (ANP) - De verkoop van nieuwe auto's in de Europese Unie is vorige maand afgenomen. In januari werden 799.625 nieuwe auto's verkocht, 3,9 procent minder vergeleken met dezelfde maand vorig jaar. Hiermee heeft de markt voor het tweede jaar op rij een moeilijke start gemaakt, meldt de Europese autobrancheorganisatie ACEA.

1 uur geleden
Prijsverhogingen helpen eigenaar Douwe Egberts aan meer omzet

AMSTERDAM (ANP) - Het moederbedrijf van Douwe Egberts en Pickwick heeft vorig jaar minder koffie en thee verkocht, maar door prijsverhogingen wel een hogere omzet geboekt. De eigenaar van de merken, JDE Peet's, meldt dit bij de presentatie van resultaten van een jaar vol conflicten met winkeliers over de koffieprijzen.

1 uur geleden
Nieuwe Amerikaanse importheffingen van 10 procent van kracht

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De nieuwe tijdelijke Amerikaanse importheffingen van 10 procent op buitenlandse goederen zijn dinsdag van kracht geworden. Die heffingen kondigde de Amerikaanse president Donald Trump vrijdag aan als antwoord op de uitspraak van het Amerikaanse hooggerechtshof, dat veel van de vorig jaar ingevoerde heffingen onwettig verklaarde.

1 uur geleden
Kledingmerken misleiden klant met 'sociaal verantwoorde' waar

DEN HAAG (ANP) - Een aantal kledingmerken claimt ten onrechte dat producten verantwoord en met respect voor mensenrechten zijn geproduceerd. Dat stellen de Consumentenbond, Schone Kleren Campagne (SKC) en Stichting Onderzoek Multinationale Ondernemingen (SOMO). De organisaties willen dat deze praktijk, ook bekend als 'social washing', streng wordt aangepakt.

2 uur geleden
Verpakkingsloze super Pieter Pot gaat samen met branchegenoot

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse verpakkingsvrije onlinesupermarkt Pieter Pot gaat fuseren met de Belgische branchegenoot Andy. Pieter Pot levert etenswaren in herbruikbare glazen potten en Andy biedt vooral dranken aan in statiegeldflessen. Met de fusie willen de onlinesupermarkten, die onder hun huidige merknamen blijven bestaan, hun krachten bundelen.

2 uur geleden
VEH heropent meldpunt voor misstanden bij bieden op koopwoningen

AMERSFOORT (ANP) - De Vereniging Eigen Huis (VEH) heeft een meldpunt heropend voor misstanden in het biedproces van koopwoningen. Dit gebeurt na signalen die de belangenvereniging zelf heeft gekregen en onderzoek van televisieprogramma Radar. Daaruit trekt VEH de conclusie dat "pogingen tot zelfregulering in de sector onvoldoende werken".

6 uur geleden