Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Waterpolosters winnen nipt oefenduel van China

Waterpolosters winnen nipt oefenduel van China

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben in Rotterdam nipt een oefeninterland van China gewonnen: 10-9. De periodestanden waren 3-0, 2-2, 2-6 en 3-1. Komende maandag oefent de ploeg van bondscoach Arno Havenga nogmaals tegen China, maar dan in Veenendaal.

Oranje startte voortvarend in Rotterdam. Halverwege leidde de ploeg met 5-2, maar in de derde periode nam China de wedstrijd volledig over en zette het Nederland zelfs op achterstand: 7-8. Dankzij een slotoffensief sleepten de vrouwen van Havenga alsnog de zege eruit. Maartje Keuning was topscorer met 3 treffers, Maud Megens scoorde twee keer. De andere doelpunten kwamen op naam van Maud Koopman, Iris Wolves, Nomi Stomphorst, Simone van de Kraats en Bente Rogge.

De waterpolosters zijn in voorbereiding op het EK in Boedapest, van 12 tot en met 26 januari. Daar verdedigt Oranje de Europese titel. Als de ploeg erin slaagt het EK opnieuw te winnen, is het ook verzekerd van deelname aan de Olympische Spelen in Tokio van 2020.

Meer uit Sport

'Heel veel aanvragen' voor kaarten laatste GP van Zandvoort

ZANDVOORT (ANP) - De belangstelling voor de laatste Dutch GP, volgend jaar in Zandvoort, is overweldigend. Volgens de organisatie is er sprake van "een zeer grote hoeveelheid" aanvragen. De komende dagen worden alle verzoeken verwerkt en deze week vinden de toewijzingen plaats. De periode waarin belangstellenden een aanvraag konden doen voor toegangsbewijzen voor de Formule 1 werd op maandag 8 september afgesloten.

2 uur geleden
Visma - Lease a Bike raakt Campenaerts kwijt in Vuelta

POIO (ANP) - Wielerploeg Visma - Lease a Bike vervolgt de Vuelta dinsdag zonder Victor Campenaerts. De Belgische helper van klassementsleider Jonas Vingegaard is ziek, meldt de Nederlandse ploeg op X. Na de rustdag volgt dinsdag de zestiende etappe in de Ronde van Spanje, een heuvelrit van Poio naar Castro de Herville.

5 uur geleden
Handballer Taboada mag voor Nederland uitkomen

DEN HAAG (ANP) - Reinier Taboada heeft van de internationale handbalbond toestemming gekregen om voor Nederland uit te komen. De 27-jarige linkeropbouwer debuteert volgende maand mogelijk tijdens de Golden League en mag ook aan het EK in Malmö deelnemen.

21 uur geleden
Sluiter nieuwe trainer van tennisser Van de Zandschulp

ROTTERDAM (ANP) - Raemon Sluiter gaat aan de slag als trainer van Botic van de Zandschulp. De nummer 82 van de wereldranglijst beëindigde in juni de samenwerking met coach Peter Lucassen.

1 dag geleden
Wielrenner Hoole net als Kooij en Bol naar Decathlon

CHAMBÉRY (ANP) - De Franse wielerploeg Decathlon-AG2R heeft naast sprinters Olav Kooij en Cees Bol ook Daan Hoole aangetrokken. De tweevoudig Nederlands kampioen tijdrijden komt over van Lidl-Trek en heeft net als zijn landgenoten een contract voor de komende drie seizoenen getekend bij de ploeg die dan Decathlon CMA CGM heet.

1 dag geleden
Franse wielerploeg Decathlon bevestigt komst sprinter Kooij

CHAMBÉRY (ANP) - De Franse wielerploeg Decathlon-AG2R heeft de komst van sprinter Olav Kooij bevestigd. De 23-jarige Zuid-Hollander komt over van Visma - Lease a Bike en heeft bij de ploeg, die volgend seizoen Decathlon CMA CGM heet, een contract getekend tot en met 2028. Dat meldt het wielerteam op X.

1 dag geleden
Sinner moet minder voorspelbaar worden tegen Alcaraz

NEW YORK (ANP/AFP/RTR) - Jannik Sinner denkt na zijn nederlaag op de US Open tegen Carlos Alcaraz dat hij minder voorspelbaar moet spelen tegen de Spanjaard. De Italiaan verloor de finale van het grandslamtoernooi in New York in vier sets en raakte daarmee ook de nummer 1-positie op de wereldranglijst kwijt.

1 dag geleden