Waterpoloërs hebben selectie voor OKT in Rotterdam rond
ROTTERDAM (ANP) - Bondscoach Harry van der Meer van de Nederlandse waterpoloërs heeft zijn selectie voor het olympisch kwalificatietoernooi rond. Oranje gaat met vijftien spelers naar Rotterdam, onder wie twee reserves: Benjamin Hessels en Tom de Weerd. Vanwege de coronamaatregelen is er geen publiek welkom bij de wedstrijden in het Zwemcentrum Rotterdam.
Nederland behoort tot de twaalf landen die vanaf zondag gaan strijden om de laatste drie tickets voor de Olympische Spelen van Tokio. Oranje neemt het in groep B op tegen Duitsland, Kroatië, Roemenië, Frankrijk en Rusland. De beste vier uit de poule gaan door naar de kwartfinales, die op vrijdag 19 februari worden gespeeld. Een dag later zijn de halve finales, op zondag de eindstrijd tussen de twee Tokio-gangers en de wedstrijd om de derde plaats én daarmee het laatste ticket voor de Spelen.
Meer uit Sport
WEISSENSEE (ANP) - Marathonschaatser Harm Visser heeft op de Oostenrijkse Weissensee de Nederlandse titel op natuurijs gewonnen. De 25-jarige Fries kwam na 150 kilometer solo over de finish.
52 minuten geledenMELBOURNE (ANP) - Het is Botic van de Zandschulp niet gelukt te stunten op de Australian Open. De Nederlander was in de derde ronde niet opgewassen tegen Novak Djokovic, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al tien keer op zijn naam schreef: 6-3 6-4 7-6 (4).
1 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka komt niet meer in actie op de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar heeft te veel last van een buikblessure. Ze heeft zich afgemeld voor haar wedstrijd in de derde ronde tegen de Australische Maddison Inglis.
3 uur geledenWILLUNGA (ANP) - Ethan Vernon heeft de vierde etappe van de Tour Down Under gewonnen. De 25-jarige Brit was de snelste in een sprint van een ingekorte rit.
4 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Titelverdediger Madison Keys staat in de achtste finales van de Australian Open. De Amerikaanse won in twee sets van de Tsjechische Karolina Pliskova: 6-3 6-3.
5 uur geledenWIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Jorden van Foreest heeft bij het toernooi van Wijk aan Zee zijn eerste nederlaag geleden. De grootmeester verloor met zwart van de Turk Yagiz Kaan Erdogmus, met 14 jaar de jongste deelnemer.
18 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - McLaren heeft deels de rechtszaak tegen de Spaanse autocoureur Álex Palou gewonnen. De viervoudig kampioen in de IndyCar moet wegens contractbreuk ongeveer 12 miljoen dollar (10 miljoen euro) aan schadevergoeding betalen aan het Britse automerk. Het hooggerechtshof in Londen deed vrijdag uitspraak.
23 uur geleden