Waterpolocoach Doudesis terug bij Polar Bears
EDE (ANP) - Evangelos Doudesis keert na een jaar afwezigheid terug in zijn rol als coach van de waterpolosters van Polar Bears. De Griek nam na vorig seizoen afscheid om zich volledig te kunnen focussen op zijn functie als assistent-coach van de Nederlandse waterpolovrouwen. Samen met hoofdcoach Arno Havenga bereidde hij het team voor op het kwalificatietoernooi voor de Olympische Spelen van Tokio, tot het coronavirus de sport stillegde.
Doudesis volgt bij de club uit Ede Alfred van Dorp op, die vorige maand opstapte. In overleg met zwembond KNZB is besloten dat Doudesis ook zijn rol bij het Nederlands team kan blijven vervullen. Het kwalificatietoernooi staat nu gepland voor januari.
Doudesis was eerder vier seizoenen werkzaam bij Polar Bears met één titel en eenmaal bekerwinst. "Ik kan niet wachten om weer bezig te zijn met de club. Samen met jeugdtrainer Koen de Weerd willen we voor de continuïteit van het eerste team zorgen, door een stevig programma voor talentontwikkeling in de leeftijden tussen 13-17 jaar op te zetten", aldus de Griek.
Meer uit Sport
WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag aangekondigd dat er een IndyCar-race in het centrum van Washington zal plaatsvinden. De 'Freedom 250 Grand Prix' zou in augustus moeten worden verreden. Dat zou passen bij de vieringen rond het 250-jarig bestaan van de Verenigde Staten.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft "een productieve dag" achter de rug in zijn nieuwe RB22 op het circuit van Barcelona. Dat laat de Formule 1-coureur weten via zijn eigen website. Verstappen legde vrijdag 118 ronden af in de wagen van zijn team Red Bull. "We rijden met verschillende afstellingen en proberen zoveel mogelijk ronden te rijden om gedurende de dag zoveel mogelijk uit te proberen. Dat is ons gelukt", aldus Verstappen.
9 uur geledenCRANS-MONTANA (ANP) - Lindsey Vonn (41) hoopt ondanks een val tijdens een afdaling in het Zwitserse Crans-Montana in actie te kunnen komen op de Winterspelen. "Ik heb mijn knie geblesseerd. Dit is een zeer moeilijke situatie, een week voor de Olympische Spelen. Maar als er één ding is dat ik kan, dan is het wel een comeback maken. Mijn olympische droom is nog niet voorbij", aldus de Amerikaanse ster via haar sociale media.
12 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Novak Djokovic gaat zondag op voor zijn elfde titel in de Australian Open en de 25e grandslamzege in zijn carrière. De 38-jarige Servische tennisser versloeg in de halve finale de Italiaanse titelverdediger Jannik Sinner in een vijfsetter: 3-6 6-3 4-6 6-4 6-4. De Serviër stak na vier uur en negen minuten zijn handen omhoog.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracksters Xandra en Michelle Velzeboer doen komende maand bij de Olympische Spelen in Milaan mee aan alle drie de individuele afstanden. Dat zijn de 500, 1000 en 1500 meter. Bij de mannen geldt dat alleen voor kopman Jens van 't Wout, meldt schaatsbond KNSB.
15 uur geledenCRANS-MONTANA (ANP) - De afdaling om de wereldbeker in het Zwitserse Crans-Montana is gestaakt na een crash van de Amerikaanse skiester Lindsey Vonn. De organisatie vond de weersomstandigheden te slecht om de laatste afdaling voor de Olympische Spelen voort te zetten.
16 uur geledenMELBOURNE (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz sprak na zijn zege op vijf sets tegen Alexander Zverev in de halve finale van de Australian Open van een van de zwaarste partijen uit zijn loopbaan. "Ik had het moeilijk halverwege de derde set", doelde de 22-jarige Spaanse tennisser op een krampaanval. "Maar ik heb dit soort situaties, dit soort wedstrijden, al eerder meegemaakt. Ik zeg altijd dat je in jezelf moet blijven geloven, wat er ook gebeurt."
16 uur geleden