Wassen beeld Trump in New Yorkse Madame Tussauds mét mondmasker
NEW YORK (ANP) - Het wassen beeld van de Amerikaanse president Donald Trump is in het heropende wassenbeeldenmuseum Madame Tussauds in New York voorzien van een mondmasker. Het populaire wassenbeeldenmuseum op Times Square in Manhattan sloot in maart vanwege de corona-epidemie en is sinds enkele dagen weer open, zij het met beperkte openingstijden, minder bezoekers tegelijkertijd en afstandsregels en hygiëneprotocollen.
Het beeld van de 45e president van de Verenigde Staten staat met zijn kenmerkende zwarte pak een rode das bij de ingang. "Met een lengte van meer dan 1,80 meter heeft de president een zeer indrukwekkende gestalte", aldus de woordvoerder van Madame Tussauds tegen de Amerikaanse nieuwszender CNN. "Daarom hebben wij het gevoel dat dit het perfecte beeld is om onze gasten mee te helpen herinneren dat ze hun selfies veilig met een mondmasker op moeten maken."
De echte president Trump heeft er dikwijls geen geheim van gemaakt dat hij mondmaskers maar niks vindt. Slechts enkele keren is hij in het openbaar gezien met mond- en neusbedekking.
Meer uit Buitenland
JERUZALEM (ANP/AFP) - Israël zegt een aanval te hebben uitgevoerd op Hamas-kopstuk Ezzedine al-Haddad, de leider van de gewapende tak van de Palestijnse beweging. Hij zou een van de leiders zijn geweest die de aanslagen op 7 oktober voorbereidden. Het is niet bekend of Al-Haddad gedood is bij de aanval.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - Amerikaanse aanklagers hebben de doodstraf geëist tegen de man die vorig jaar twee medewerkers van de Israëlische ambassade in Washington doodschoot. Volgens justitie was de verdachte gemotiveerd door "politieke, ideologische, nationale en religieuze vooroordelen, minachting en haat".
2 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR/BLOOMBERG) - SpaceX, het commerciële ruimtevaartbedrijf van Elon Musk, gaat naar verwachting op 12 juni een beursgang maken op de technologiebeurs Nasdaq. Dat meldden bronnen met kennis van de zaak aan persbureau Reuters.
3 uur geledenNEW YORK (ANP) - Een rechtbankjury heeft opnieuw geen overeenstemming weten te bereiken in een zaak tegen de gevallen filmmagnaat Harvey Weinstein. Het proces eindigde daarmee in een zogenoemde 'mistrial', ofwel een mislukt proces.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Israël en Libanon hebben hun staakt-het-vuren met 45 dagen verlengd, meldt het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken. Delegaties uit beide landen onderhandelden donderdag en vrijdag in Washington, dat optrad als bemiddelaar.
4 uur geledenCANNES (ANP) - John Travolta heeft vrijdag op het filmfestival van Cannes een ere-Palm ontvangen. De Amerikaanse acteur werd op het podium verrast met de prijs door festivaldirecteur Thierry Frémaux.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Andy Burnham, de man die vaak wordt genoemd als mogelijke opvolger van de Britse premier Keir Starmer, mag van zijn partij meedoen aan een tussentijdse verkiezing voor een zetel in het parlement, meldt de BBC. Dat is een eerste stap naar een mogelijke machtsovername door de populaire burgemeester van Manchester.
5 uur geleden