Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Warriors winnen NBA-topper tegen Bucks met hoofdrol voor Thompson

Warriors winnen NBA-topper tegen Bucks met hoofdrol voor Thompson

SAN FRANCISCO (ANP) - De basketballers van Golden State Warriors hebben in de NBA de topper tegen regerend kampioen Milwaukee Bucks gewonnen. In het Chase Center, de thuisbasis van de Warriors, werd het 122-109.

Klay Thompson was de uitblinker aan de zijde van de Warriors en nam 38 punten voor zijn rekening, zijn hoogste score van het seizoen. "Ik zat te wachten op een avond als deze. Maar een schiettent als deze gaat mijn ego niet verpesten. Ik zal blijven strijden", zei Thompson, die vaak sterren als Stephen Curry voor zich moet dulden. Curry kwam nu tot slechts 8 punten.

"Het is gek dat een MVP maar 8 punten maakt en we toch winnen van een heel goed team", zei Jordan Poole, die vijf driepunters noteerde. Hij kwam tot 30 punten. Hij had daarmee een belangrijk aandeel in de derde zege op rij voor de thuisploeg.

Golden State Warriors staat derde in de Western Conference, Milwaukee Bucks is de nummer 2 van de Eastern Conference. De Warriors hebben een winstpercentage van 67,6, de Bucks wonnen 61,8 procent van de gespeelde duels.

Meer uit Sport

IOC wil Rusland bij junioren terug met vlag en volkslied

BERLIJN (ANP/DPA/RTR) - Het Internationaal Olympisch Comité (IOC) wil dat jeugdatleten en jeugdteams uit Rusland en Belarus weer zonder beperkingen onder eigen vlag en volkslied mogen deelnemen aan internationale wedstrijden. De aanbeveling is een volgende stap in de herintegratie van beide landen, die sinds de inval van Rusland in Oekraïne worden geweerd in de internationale sportwereld.

43 minuten geleden
Wennemars komt alleen voor start ijs op bij wereldbeker in Hamar

HAMAR (ANP) - Schaatser Joep Wennemars gaat vrijdag bij de wereldbekerwedstrijden in het Noorse Hamar van start op de 500 meter, maar zal die race niet uitrijden. De 23-jarige schaatser heeft last van een liesblessure, maar start omdat hij met de punten die hij verdient in de top 21 van het wereldbekerklassement blijft. Dat is voor de Nederlandse schaatsbond KNSB belangrijk om met het maximale aantal van negen schaatsers te mogen deelnemen aan de Olympische Spelen van Milaan in februari.

2 uur geleden
Wielrenner Kooij gaat bij nieuwe ploeg voor groene trui in Tour

PARIJS (ANP) - Wielrenner Olav Kooij gaat bij zijn ploeg Decathlon CMA CGM rijden voor de groene trui tijdens de Tour de France. Dat meldt de Franse wielerformatie.

4 uur geleden
Tweevoudig olympisch skikampioene Gisin zwaar ten val in training

ST. MORITZ (ANP/DPA) - Tweevoudig olympisch kampioene alpineskiën Michelle Gisin heeft tijdens een training in het Zwitserse St. Moritz een ernstige val gemaakt.

6 uur geleden
Nederlandse curlers lopen deelname aan Olympische Spelen mis

KELOWNA (ANP) - De Nederlandse curlingmannen ontbreken in februari bij de Olympische Spelen in Milaan. Het team van skip Wouter Gösgens en Laurens Hoekman, Jaap van Dorp en Tobias van den Hurk eindigde bij het olympisch kwalificatietoernooi in Kelowna in Canada als vijfde en had bij de eerste drie landen moeten eindigen om in aanmerking te komen voor de twee olympische startbewijzen.

16 uur geleden
Nederland met maximaal aantal shorttrackers naar de Spelen

LAUSANNE (ANP) - Nederland mag in februari met het maximale aantal shorttrackers meedoen aan de Olympische Spelen in Milaan. Dat heeft de internationale schaatsbond ISU laten weten.

23 uur geleden
Oranje-handbalsters naar halve finale op WK na zege op Hongarije

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben op het WK in eigen land de halve finale bereikt. In Ahoy in Rotterdam versloeg de ploeg van bondscoach Henrik Signell in de kwartfinale Hongarije onder het toeziend oog van koning Willem-Alexander: 28-23.

1 dag geleden