Warriors in basketbaltopper te sterk voor Suns
PHOENIX (ANP) - De basketballers van Golden State Warriors hebben de koppositie in de Western Conference van de NBA weer overgenomen van Phoenix Suns. In een onderlinge confrontatie tussen de twee best presterende teams in de Amerikaanse profcompetitie maakte Otto Porter Jr. in de slotfase het verschil. 7 van zijn 19 punten bewaarde hij voor de laatste 130 seconden. Mede daardoor wonnen de gasten uit San Francisco met 116-107.
De Warriors misten vier spelers vanwege het coronaprotocol van de NBA. Drie anderen, onder wie Klay Thompson, ontbraken door blessures. Maar ook dankzij Stephen Curry, goed voor 33 punten, bezorgden ze de Suns hun eerste thuisnederlaag na vijftien overwinningen op rij.
Giannis Antetokounmpo keerde terug bij Milwaukee Bucks en leidde zijn ploeg met 36 punten en 12 rebounds naar de winst op Boston Celtics. Ook de Griekse sterspeler stond enige tijd op de coronalijst van de NBA, met spelers die een besmetting hebben opgelopen of in nauw contact zijn geweest met een besmet persoon. Antetokounmpo miste vijf duels. De Bucks wonnen met 117-113.
Brooklyn Nets, koploper in de oostelijke divisie, versloeg in Los Angeles de Lakers met 122-115. James Harden, terug na twee weken aan corona gerelateerde afwezigheid, was goed voor 36 punten, 10 assists en 10 rebounds. Zijn ploeggenoot Kevin Durant was voor het tweede duel op rij niet beschikbaar vanwege de coronaregels. Bij de Lakers was LeBron James de topschutter met liefst 39 punten.
Meer uit Sport
SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft poleposition veroverd bij de Grote Prijs van São Paulo. Op een kletsnat circuit op het Autódromo José Carlos Pace was de Britse wereldkampioen van vorig seizoen in de McLaren net iets sneller dan de Mercedessen van de Brit George Russell en de nieuwe wereldkampioen Kimi Antonelli uit Italië.
1 uur geledenINDIAN WELLS (ANP) - Tennisster Elena Rybakina, de nummer 1 van de wereld, heeft zich teruggetrokken van het deelnemersveld van de WTA Finals. Dat heeft de WTA zaterdag bekendgemaakt namens de 27-jarige Kazakse. Het slottoernooi van het tennisseizoen begint zondag in het Amerikaanse Indian Wells en duurt tot en met 15 november.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - De finale van het masterstoernooi van Parijs gaat tussen de Spanjaard Carlos Alcaraz en de Amerikaan Ben Shelton. Voor beide tennissers is het de eerste keer dat ze in de finale staan van dit ATP-toernooi.
4 uur geledenZEDDAM (ANP) - Lucinda Brand heeft alsnog de Europese titel veldrijden gewonnen na de deklassering van Marie Schreiber. De Luxemburgse, die de sprint won, was volgens de jury van haar lijn afgeweken in de sprint. Daarop is ze teruggezet naar de tweede plaats. Ceylin del Carmen Alvarado werd derde.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Gaël Monfils is aangesteld als hoofdtrainer van de Franse Davis Cup-ploeg. Dat heeft de Franse tennisfederatie (FFT) bekendgemaakt.
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de halve finales van het masterstoernooi van Parijs bereikt. In de kwartfinale versloeg de Spaanse nummer 3 van de wereld de Amerikaan Taylor Fritz in drie sets: 6-7 (10) 7-5 6-3. In de halve finale treft Alcaraz de winnaar van het duel tussen Casper Ruud uit Noorwegen en de Portugees Nuno Borges.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - De Amerikaan Frances Tiafoe heeft zich als zevende en voorlaatste speler geplaatst voor de ATP Finals, waar de beste tennissers eind deze maand om een officieuze wereldtitel strijden. Hij is zeker van deelname na de nederlaag van zijn landgenoot Tommy Paul tegen Ben Shelton (6-4 4-6 6-3) in de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs.
1 dag geleden