Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Warriors in basketbaltopper te sterk voor Suns

Warriors in basketbaltopper te sterk voor Suns

PHOENIX (ANP) - De basketballers van Golden State Warriors hebben de koppositie in de Western Conference van de NBA weer overgenomen van Phoenix Suns. In een onderlinge confrontatie tussen de twee best presterende teams in de Amerikaanse profcompetitie maakte Otto Porter Jr. in de slotfase het verschil. 7 van zijn 19 punten bewaarde hij voor de laatste 130 seconden. Mede daardoor wonnen de gasten uit San Francisco met 116-107.

De Warriors misten vier spelers vanwege het coronaprotocol van de NBA. Drie anderen, onder wie Klay Thompson, ontbraken door blessures. Maar ook dankzij Stephen Curry, goed voor 33 punten, bezorgden ze de Suns hun eerste thuisnederlaag na vijftien overwinningen op rij.

Giannis Antetokounmpo keerde terug bij Milwaukee Bucks en leidde zijn ploeg met 36 punten en 12 rebounds naar de winst op Boston Celtics. Ook de Griekse sterspeler stond enige tijd op de coronalijst van de NBA, met spelers die een besmetting hebben opgelopen of in nauw contact zijn geweest met een besmet persoon. Antetokounmpo miste vijf duels. De Bucks wonnen met 117-113.

Brooklyn Nets, koploper in de oostelijke divisie, versloeg in Los Angeles de Lakers met 122-115. James Harden, terug na twee weken aan corona gerelateerde afwezigheid, was goed voor 36 punten, 10 assists en 10 rebounds. Zijn ploeggenoot Kevin Durant was voor het tweede duel op rij niet beschikbaar vanwege de coronaregels. Bij de Lakers was LeBron James de topschutter met liefst 39 punten.

Meer uit Sport

Verstappen start na straf als vijfde in Mexico, Hamilton op pole

MEXICO-STAD (ANP) - Max Verstappen start zondag vanaf de vijfde positie in de Grote Prijs van Mexico-Stad. De viervoudig wereldkampioen reed in de kwalificatie de vierde tijd, maar moet door een gridstraf één positie naar achteren in de startopstelling.

24 minuten geleden
Shorttracker Van 't Wout herstelt fout met goud op 1500 meter

MONTREAL (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft op overtuigende wijze de 1500 meter gewonnen bij de wedstrijden uit de World Tour in Montreal. De olympisch kampioen op deze afstand maakte daarmee zijn fout op de 500 meter goed, toen hij in de finale in de laatste bocht Teun Boer onderuit schaatste en zijn landgenoot daarmee een zekere zege ontnam.

2 uur geleden
Zverev verliest als nieuwe nummer 1 van De Minaur in Wenen

WENEN (ANP) - Tennisser Alexander Zverev zal zijn nieuwe status als nummer 1 van de wereld niet bekronen met een toernooizege. De Duitser verloor in het Weens Open in de halve finales van de Australiër Alex de Minaur. De nummer 10 van de wereld had wel drie sets nodig om zich te ontdoen van Zverev: 6-4 1-6 7-6 (4).

3 uur geleden
Boer mist shorttrackzege door mislukte actie Van 't Wout

MONTREAL (ANP) - Shorttracker Teun Boer heeft naast zijn eerste zege op de 500 meter in de World Tour gegrepen. De 25-jarige shorttracker lag in de finale in Montreal op koers om te winnen, maar werd in de laatste bocht door landgenoot Jens van 't Wout bij een inhaalactie onderuitgereden. De zege ging naar de Canadees Félix Roussel.

3 uur geleden
Norris duizendste sneller dan Antonelli in derde training Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - Lando Norris heeft de beste tijd gereden in de derde vrije training voor de Grote Prijs van Mexico-Stad. De regerend wereldkampioen van McLaren was exact één duizendste van een seconde sneller dan kampioenschapsleider Kimi Antonelli van Mercedes. Max Verstappen reed in zijn Red Bull de vijfde tijd op het hooggelegen Autódromo Hermanos Rodríguez, waar de coureurs door gebrek aan grip af en toe moeite hadden de bochten te houden. De viervoudig wereldkampioen gaf 0,351 seconde toe op Piastri.

3 uur geleden
Nuis verbaast zichzelf met zege op 1500 meter na mislukte aanloop

HEERENVEEN (ANP) - Kjeld Nuis heeft zichzelf verbaasd met de zege op de 1500 meter op het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker (WCKT) in Thialf. "Bizar, omdat de race niet goed was en vanwege mijn vorm", zei de 36-jarige routinier, die met 1.45,35 net iets sneller was dan Joep Wennemars.

4 uur geleden
Kok is in Thialf ook de snelste op de tweede 500 meter

HEERENVEEN (ANP) - Femke Kok heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker (WCKT) ook de tweede 500 meter op haar naam geschreven. De olympisch en wereldkampioene was met 36,97 veel sneller dan Angel Daleman (37,42) en Suzanne Schulting (37,55).

6 uur geleden