Walker ter discussie bij Manchester City na seksfeestje
MANCHESTER (ANP) - Verdediger Kyle Walker moet bij Manchester City rekening houden met disciplinaire maatregelen. De 29-jarige international heeft zich volgens zijn club in het kader van de coronacrisis allesbehalve als een rolmodel gedragen. De directie zal na een intern onderzoek een oordeel vellen over de affaire. "We zijn in hem teleurgesteld", liet de clubleiding weten.
Britse media onthulden dat Walker afgelopen week met anderen een feestje had gevierd in zijn woning. Daarbij waren ook twee prostituees aanwezig. Het pikante partijtje vond plaats kort nadat Walker via sociale media het publiek had opgeroepen de quarantainerichtlijnen van de Britse autoriteiten op te volgen en toch vooral thuis en ook op veilige afstand van elkaar te blijven.
Hij heeft inmiddels zijn excuses aangeboden voor zijn roekeloze gedrag. "Blijf thuis en houd je veilig", herhaalde Walker nog maar eens.
Eerder ging ook al aanvoerder Jack Grealish van Aston Villa in de fout. Een paar uur nadat hij een oproep had gedaan om thuis te blijven, raakte hij betrokken bij een ongeval met zijn auto. Ook hij betuigde spijt van zijn daad. Grealish kreeg een geldboete van zijn club.
Meer uit Voetbal
LILLE (ANP) - Ayase Ueda en Troy Parrott, vorig jaar nog de spitsen van Feyenoord en AZ, hebben in de Champions League gescoord in een duel tussen hun nieuwe clubs LOSC Lille en Real Betis. Parrott won met Real Betis met 3-2 in Lille.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft op de eerste speeldag van de Champions League gewonnen van Internazionale. In het Bernabéu werd het 2-1 voor de Madrilenen. Denzel Dumfries stond bij Real in de basis tegen zijn oude club.
3 uur geledenDAMMAM (ANP) - Tijjani Reijnders had dinsdagavond een belangrijk aandeel in een overwinning van zijn nieuwe club Al Qadsiah in de competitie van Saudi-Arabië. De Oranje-international scoorde twee keer in de thuiswedstrijd die met 3-2 gewonnen werd van Al-Ahli.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft Rick Kruys aangesteld als nieuwe trainer. Dat heeft de club uit de eerste divisie dinsdagavond bekendgemaakt. De 41-jarige trainer is de vervanger van Carl Hoefkens, die maandag werd ontslagen. Kruys heeft een contract getekend voor twee jaar.
5 uur geledenBRUGGE (ANP) - Aston Villa, dat afgelopen seizoen de Europa League won, is het Champions League-seizoen begonnen met een overwinning bij Club Brugge. In het Jan Breydelstadion werd het dinsdagavond op de eerste speeldag van het toernooi 3-2 voor de bezoekers uit Engeland.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft een nieuwe nederlaag in de Eredivisie ternauwernood voorkomen. De Nijmegenaren maakten in de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de blessuretijd van de tweede helft gelijk: 2-2. Zaterdag verloor NEC voor eigen publiek met 3-1 van Feyenoord.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst staat woensdag met Feyenoord voor een bijna onmogelijke opgave tijdens de uitwedstrijd tegen FC Barcelona in de Champions League. "We moeten onze club zo goed mogelijk vertegenwoordigen", zei hij tijdens een persconferentie in Camp Nou. "We spelen tegen een ploeg die steeds dichter bij een moment komt dat ze dit toernooi kunnen winnen. Ze zijn niet vaak kwetsbaar. Maar als er zo'n moment komt, dan moeten we dat herkennen."
6 uur geleden