Walker ter discussie bij Manchester City na seksfeestje
MANCHESTER (ANP) - Verdediger Kyle Walker moet bij Manchester City rekening houden met disciplinaire maatregelen. De 29-jarige international heeft zich volgens zijn club in het kader van de coronacrisis allesbehalve als een rolmodel gedragen. De directie zal na een intern onderzoek een oordeel vellen over de affaire. "We zijn in hem teleurgesteld", liet de clubleiding weten.
Britse media onthulden dat Walker afgelopen week met anderen een feestje had gevierd in zijn woning. Daarbij waren ook twee prostituees aanwezig. Het pikante partijtje vond plaats kort nadat Walker via sociale media het publiek had opgeroepen de quarantainerichtlijnen van de Britse autoriteiten op te volgen en toch vooral thuis en ook op veilige afstand van elkaar te blijven.
Hij heeft inmiddels zijn excuses aangeboden voor zijn roekeloze gedrag. "Blijf thuis en houd je veilig", herhaalde Walker nog maar eens.
Eerder ging ook al aanvoerder Jack Grealish van Aston Villa in de fout. Een paar uur nadat hij een oproep had gedaan om thuis te blijven, raakte hij betrokken bij een ongeval met zijn auto. Ook hij betuigde spijt van zijn daad. Grealish kreeg een geldboete van zijn club.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
5 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
5 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
17 uur geleden