
Walker schiet Manchester City langs Sheffield United
SHEFFIELD (ANP) - Manchester City heeft de uitwedstrijd tegen Sheffield United in winst omgezet. Een doelpunt van verdediger Kyle Walker bleek genoeg voor City op Bramall Lane: 0-1. De Engelsman, geboren in Sheffield en oud-speler van de club uit die stad, schoot de bal in de 28e minuut van buiten het strafschopgebied langs doelman Aaron Ramsdale. Walker luisterde zo zijn honderdste competitiewedstrijd voor City op met het winnende doelpunt.
Nathan Aké behoorde na een liesblessure weer tot de selectie van Manchester City, maar de verdediger van Oranje bleef op de bank zitten. Met 11 punten uit zes wedstrijden staat de ploeg van manager Pep Guardiola voorlopig op de zevende plaats in de Premier League.
Sheffield United, dat vorig seizoen als nieuwkomer op het hoogste niveau als negende eindigde, wist pas 1 punt te pakken. De ploeg van trainer Chris Wilder incasseerde tegen City al de zesde nederlaag in zeven wedstrijden. Sheffield verloor bijna alle duels met één doelpunt verschil.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Het WK voetbal voor vrouwen wordt vanaf 2031 uitgebreid van 32 naar 48 landenteams. Dat heeft de FIFA besloten. Het aantal wedstrijden op de eindronde gaat daardoor van 64 naar 104.
8 minuten geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft het vertrek van trainer John van den Brom na dit seizoen bevestigd. De Arnhemmers willen een frisse start maken en hebben daarom besloten het aflopende contract van het clubicoon niet te verlengen. Van den Brom keerde vorig seizoen terug bij Vitesse toen nog niet duidelijk was of de club zou blijven bestaan.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht houdt nog altijd hoop op de derde plaats in de Eredivisie. Zondag neemt de ploeg van trainer Ron Jans het in Enschede op tegen FC Twente. Het gat met nummer 3 Feyenoord bedraagt 3 punten. De Rotterdammers ontvangen PSV.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Gwyneth Hendriks (24) heeft er vertrouwen in dat ze zaterdag met PSV haar eerste beker gaat veroveren. De captain van de Eindhovense voetbalclub verloor als speelster van ADO Den Haag en PSV twee keer een bekerfinale. "Drie keer moet dan maar scheepsrecht zijn", stelde de verdedigster van PSV tijdens de persconferentie voor de bekerfinale in Zeist. Ze keek lachend naar 'De Dennenappel' en zei: "Die is deze keer voor mij."
2 uur geledenZEIST (ANP) - De bekerfinale bij de vrouwen tussen FC Twente en PSV wordt zaterdag niet voor een uitverkocht stadion gespeeld. Volgens de KNVB zijn er circa 3500 kaartjes verkocht voor het duel tussen de nummer 1 en 2 van de Vrouwen Eredivisie in Het Kasteel van Sparta. Daar is plaats voor 11.000 toeschouwers. Beide ploegen reizen pas op de dag van de eindstrijd af naar Rotterdam. De aftrap is om 14.00 uur.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet zondag winnen bij Feyenoord om kans te blijven houden op de landstitel. Trainer Peter Bosz kent het belang van de topper in de Eredivisie.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli voelt geen extra druk nu Ajax zondag voor de 37e keer kampioen van Nederland kan worden. "Ik heb de druk gevoeld om Ajax terug te brengen naar de Champions League", vertelde de 36-jarige Italiaan op een persconferentie op het trainingscomplex De Toekomst van de koploper van de Eredivisie. "Dat is gelukt. Nu willen we ons ook voor de groepsfase van dat toernooi plaatsen en zo hoog mogelijk eindigen."
4 uur geleden