Walker schiet Manchester City langs Sheffield United
SHEFFIELD (ANP) - Manchester City heeft de uitwedstrijd tegen Sheffield United in winst omgezet. Een doelpunt van verdediger Kyle Walker bleek genoeg voor City op Bramall Lane: 0-1. De Engelsman, geboren in Sheffield en oud-speler van de club uit die stad, schoot de bal in de 28e minuut van buiten het strafschopgebied langs doelman Aaron Ramsdale. Walker luisterde zo zijn honderdste competitiewedstrijd voor City op met het winnende doelpunt.
Nathan Aké behoorde na een liesblessure weer tot de selectie van Manchester City, maar de verdediger van Oranje bleef op de bank zitten. Met 11 punten uit zes wedstrijden staat de ploeg van manager Pep Guardiola voorlopig op de zevende plaats in de Premier League.
Sheffield United, dat vorig seizoen als nieuwkomer op het hoogste niveau als negende eindigde, wist pas 1 punt te pakken. De ploeg van trainer Chris Wilder incasseerde tegen City al de zesde nederlaag in zeven wedstrijden. Sheffield verloor bijna alle duels met één doelpunt verschil.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.
1 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Titelverdediger Inter Miami heeft een zware nederlaag geleden in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen in de Verenigde Staten. De ploeg van sterspeler Lionel Messi ging met 3-0 onderuit bij Los Angeles FC.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.
11 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.
12 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.
13 uur geleden