Walker schiet Manchester City langs Sheffield United
SHEFFIELD (ANP) - Manchester City heeft de uitwedstrijd tegen Sheffield United in winst omgezet. Een doelpunt van verdediger Kyle Walker bleek genoeg voor City op Bramall Lane: 0-1. De Engelsman, geboren in Sheffield en oud-speler van de club uit die stad, schoot de bal in de 28e minuut van buiten het strafschopgebied langs doelman Aaron Ramsdale. Walker luisterde zo zijn honderdste competitiewedstrijd voor City op met het winnende doelpunt.
Nathan Aké behoorde na een liesblessure weer tot de selectie van Manchester City, maar de verdediger van Oranje bleef op de bank zitten. Met 11 punten uit zes wedstrijden staat de ploeg van manager Pep Guardiola voorlopig op de zevende plaats in de Premier League.
Sheffield United, dat vorig seizoen als nieuwkomer op het hoogste niveau als negende eindigde, wist pas 1 punt te pakken. De ploeg van trainer Chris Wilder incasseerde tegen City al de zesde nederlaag in zeven wedstrijden. Sheffield verloor bijna alle duels met één doelpunt verschil.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
53 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
6 uur geleden