Waasland-Beveren huurt Baldé van Feyenoord
BRUSSEL (ANP) - Waasland-Beveren heeft Aliou Baldé (19) van Feyenoord gehuurd. De Belgische club heeft de Senegalese aanvaller voor de rest van het seizoen aan de selectie toegevoegd. In Rotterdam speelde Baldé tot nu toe voornamelijk in de jeugd. Hij kwam in de winter van 2021 naar Feyenoord en tekende destijds een contract voor vier jaar.
Technisch directeur Frank Arnesen van Feyenoord zegt: "Het plan voor Aliou was dat hij gelet op zijn talent dit seizoen al meer speelminuten zou maken bij Feyenoord 1, maar door omstandigheden is dat niet gelukt. Door hem te verhuren denken we dat Aliou stappen kan zetten als voetballer door voor het eerste elftal van Waasland-Beveren te spelen."
Waasland-Beveren speelt op het tweede niveau van België. "Ik zal er alles aan doen om de club mee te helpen promoveren", zegt Baldé.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het contract van de Deense middenvelder Victor Jensen opengebroken en verlengd tot de zomer van 2027. "Een keuze die weinig supporters zal verrassen. Jensen is dit seizoen een van de absolute sterkhouders in het elftal van hoofdtrainer Ron Jans", meldt FC Utrecht in een bericht op de clubsite.
36 minuten geledenGUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.
8 uur geledenSITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
15 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
16 uur geleden