Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Waarschuwingsschoten na achtervolging bestuurder gestolen auto

Waarschuwingsschoten na achtervolging bestuurder gestolen auto

ROTTERDAM (ANP) - De politie in Rotterdam heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag na een wilde achtervolging waarschuwingsschoten moeten lossen om de bestuurder van een gesloten auto te pakken te krijgen.

De politie kreeg rond 04.30 uur een melding dat een gestolen auto op de A13 ter hoogte van Delft reed. Iets later kregen agenten de auto in het vizier bij het Schieplein in Rotterdam. De politie gaf een stopteken, maar dat werd genegeerd door de bestuurder. Hij gaf extra gas.

Assisterende agenten blokkeerden met een politiewagen bij de Van Aerssenlaan de gestolen auto de weg . De bestuurder probeerde er op hoge snelheid langs te komen, maar raakte de politieauto. Niemand raakte gewond.

Nog drie inzittenden

Door de botsing kwam de gesloten auto tot stilstand. De bestuurder stapte uit en vluchtte te voet, waarop agenten de achtervolging inzetten. Toen hij geen gehoor gaf aan bevelen, loste de politie de schoten. Daarna kon hij worden aangehouden.

Naast de bestuurder waren er nog drie inzittenden in de auto. Ook zij zijn aangehouden. De verdachten zijn drie Rotterdamse mannen van 28, 35 en 35 jaar en een 20-jarige Rotterdamse vrouw.

Meer uit Binnenland

Geen treinen tussen Den Bosch en Tilburg

TILBURG (ANP) - Tussen Den Bosch en Tilburg rijden maandag tot naar verwachting 18.30 uur geen treinen. Dat komt door een aanrijding, aldus NS. Een woordvoerder zei iets na 16.00 uur dat de Nederlandse Spoorwegen bezig zijn met het regelen van vervangend busvervoer. "Wanneer dat rond is, kunnen reizigers dat zien in de reisplanner."

3 uur geleden
Parkeerplaatsen bij strand en binnenwater lopen vol

ZANDVOORT (ANP) - Parkeerplaatsen aan de stranden langs de kust en bij recreatieplassen lopen maandagmiddag vol. Veel mensen zijn vrij op tweede pinksterdag.

4 uur geleden
Rode Kruis: geen vaste plek asielzoekers Ter Apel onbegrijpelijk

GRONINGEN (ANP) - Het is "mensonterend" en "onbegrijpelijk" dat er geen vaste opvangplek voor alle asielzoekers is, vindt het Rode Kruis. De opvang bij het aanmeldcentrum in Ter Apel is vol en asielzoekers moeten sinds vorige week de nacht doorbrengen in tijdelijke locaties, om te voorkomen dat ze buiten in het gras slapen. Het Rode Kruis helpt daarbij.

7 uur geleden
Hitte zorgt niet voor problemen bij Roparun

ROTTERDAM (ANP) - Ondanks de hitte en de droogte onderweg zijn er geen medische noodsituaties geweest tijdens het loop- en fietsevenement Roparun. Dat laat de organisator weten. De teams zijn inmiddels in de buurt van Rotterdam en komen in de loop van maandag over de finish op de Coolsingel in de stad.

8 uur geleden
Campagne Amber Alert om onveilige thuissituatie te herkennen

BEEK (ANP) - De Europese tak van Amber Alert begint een campagne om volwassenen te helpen bij het herkennen van signalen van een onveilige thuissituatie bij kinderen, om zo te voorkomen dat ze weglopen van huis. De campagne gaat van start in twintig landen, waaronder Nederland. Amber Alert maakt zich zorgen omdat er jaarlijks duizenden kinderen verdwijnen nadat zij van huis zijn weggelopen.

10 uur geleden
Bussen met asielzoekers uit Ter Apel vertrokken naar Groningen

TER APEL (ANP) - Drie bussen met in totaal ongeveer 120 asielzoekers zijn rond 22.00 uur vanuit Ter Apel vertrokken naar congrescentrum Hanzeplaza in Groningen, meldt het Rode Kruis dat hulp verleent in Ter Apel. Het gaat om mensen voor wie de komende nacht geen plek is in het aanmeldcentrum. Zij brengen de nacht door in Groningen en worden maandagochtend weer teruggebracht.

20 uur geleden
Rode Kruis deelt weer maaltijden uit aan asielzoekers in Ter Apel

TER APEL (ANP) - Bij het aanmeldcentrum in Ter Apel deelt het Rode Kruis ook zondag maaltijden uit aan asielzoekers die in afwachting zijn van een plek om de nacht door te brengen, meldt een woordvoerder van de hulporganisatie.

1 dag geleden