Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Waarschuwing voor 'misleidende verkooptrucs' Seats and Sofas

Waarschuwing voor 'misleidende verkooptrucs' Seats and Sofas

DEN HAAG (ANP) - De Consumentenbond waarschuwt opnieuw voor misleidende verkooppraktijken bij meubelwinkel Seats and Sofas. Het bedrijf gebruikt nog steeds oneerlijke verkooptrucs, meldt de bond op basis van een steekproef.

"De Consumentenbond wil voorkomen dat consumenten die tijdens het paasweekend meubelboulevards bezoeken, in deze trucs trappen", aldus de organisatie.

In oktober vorig jaar toonde de Consumentenbond al aan dat de winkelketen verkooptrucs gebruikte die niet zijn toegestaan. Zo prees Seats and Sofas bankstellen aan voor prijzen die niet klopten en zetten verkopers consumenten onder druk om direct te beslissen, omdat aanbiedingen 'alleen deze week' geldig zouden zijn. Dat klopte niet. Afgelopen december bevestigde de Reclame Code Commissie de klachten.

Grote advertenties

Volgens de Consumentenbond hangen er nog steeds grote advertenties aan de gevel, waarop driezitsbanken in leer staan. "Maar de prijs die daarbij staat, is voor een tweezits in de goedkoopste stof. Verder hebben sommige banken drie verschillende prijzen: online, op de papieren prijslijst en op het prijskaartje. En verkopers noemen weer andere prijzen", aldus de bond.

Ook zagen mysteryshoppers bij bijna elke bank in de winkels en online 'Cash Back Deals'. Klanten zouden 'tot 500 euro' terugkrijgen voor hun oude bank. "Dat de actie alleen gold als klanten voor minstens 3000 tot 5000 euro (afhankelijk van het filiaal) uitgeven aan een nieuwe bank, vermeldde Seats and Sofas niet."

Meer uit Financieel

Zelfrijdende software Tesla toegelaten op openbare weg Nederland

AMSTERDAM (ANP) - Tesla's geavanceerde rijhulpsysteem Full Self-Driving (Supervised) wordt toegelaten op de openbare weg in Nederland. Dat heeft de RDW, de vroegere Rijksdienst voor het Wegverkeer, bekendgemaakt. Met het systeem kunnen Tesla-rijders zonder handen aan het stuur door het verkeer gaan, zolang ze als bestuurder blijven opletten. Nederland is het eerste Europese land waar het zelfrijdende systeem wordt geïntroduceerd.

3 uur geleden
Einde winstreeks Wall Street, olieprijzen wel omlaag

NEW YORK (ANP) - Aan de winstreeks op Wall Street van de laatste dagen kwam vrijdag een einde. De graadmeters op de aandelenbeurzen in New York gingen overwegend met verliezen de handel uit. Beleggers leken wat voorzichtiger te worden in aanloop naar de vredesgesprekken tussen de Verenigde Staten en Iran, die in het weekend beginnen.

5 uur geleden
KLM vliegt tot in juni niet naar Dubai

AMSTELVEEN (ANP) - KLM heeft de hervatting van zijn vluchten van en naar Dubai uitgesteld tot in juni. Ondanks het staakt-het-vuren in het Midden-Oosten van deze week vindt de luchtvaartmaatschappij de situatie in de regio nog steeds te onzeker. Daarom is besloten de vluchten tot en met 14 juni te annuleren.

5 uur geleden
NAM begint met werkzaamheden voor hervatten gaswinning Warffum

ASSEN (ANP) - De Nederlandse Aardolie Maatschappij (NAM) begint maandag met werkzaamheden om de gaswinning in het Groningse Warffum te hervatten. De gaswinning op de locatie was tijdelijk stilgelegd. Bij het opstarten bleek dat zich een hoeveelheid water en zand in de bodem van de put heeft opgehoopt. Daarom moet de put worden schoongemaakt.

6 uur geleden
Kerstman mag van regering-Trump fooi aftrekken van belastingen

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - Kerstmannen zijn de nieuwste begunstigden van Donald Trumps nieuwe regeling voor belastingaftrek van fooien. Het Amerikaanse ministerie van Financiën en belastingdienst IRS hebben vrijdag verduidelijkt dat imitatoren van beroemdheden of bepaalde karakters, waaronder ook mensen die als kerstman optreden, jaarlijks tot 25.000 dollar aan inkomen uit fooien kunnen aftrekken van hun belastingen.

6 uur geleden
Amsterdamse beurs gaat met winst het weekend in

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de aandelenbeurs in Amsterdam is vrijdag hoger gesloten. Daarmee lijkt het optimisme onder beleggers over het standhouden van het staakt-het-vuren in het Midden-Oosten verder toegenomen.

9 uur geleden
Nederland maakt ook bezwaar tegen beloning AF-KLM-baas Smith

DEN HAAG (ANP) - Topman Ben Smith van Air France-KLM heeft vorig jaar 5,1 miljoen euro verdiend, meer dan drie keer zoveel als KLM-topvrouw Marjan Rintel. Dat bleek vrijdag uit het jaarverslag van het luchtvaartconcern. Minister van Financiën Eelco Heinen (VVD) had al laten weten bezwaar te willen maken tegen de hoogte van de beloning van Rintel. Een woordvoerster van het ministerie bevestigt na berichtgeving van RTL Z dat Nederland ook bezwaar zal maken tegen de beloning van haar baas in Parijs.

9 uur geleden