Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Waarde van bestellingen bij Deliveroo groeit fors

Waarde van bestellingen bij Deliveroo groeit fors

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - Deliveroo blijft ervan profiteren dat mensen vaker eten thuis laten bezorgen dan voor de coronapandemie. Het aantal bestellingen bij de Britse maaltijdbezorger, die ook in Nederland actief is, steeg met bijna twee derde en de waarde van de bestellingen groeide ook fors. Het bedrijf heeft zijn groeiverwachtingen voor het hele jaar naar boven bijgesteld.

"Hoewel we ons bewust zijn van de huidige en mogelijke macro-economische verstoringen en onzekerheden, verwachten we voor de rest van het jaar aanhoudende sterke resultaten", zegt topman en medeoprichter Will Shu van Deliveroo. De onderneming verwacht nu dat de totale waarde van de bestellingen dit jaar tussen de 60 en 70 procent groeit. Eerder ging het bedrijf nog uit van een stijging van tussen de 50 en 60 procent.

De waarde van de bestellingen bij Deliveroo stegen in het derde kwartaal op jaarbasis met 58 procent tot bijna 1,6 miljard pond (1,9 miljard euro). Deliveroo noemt geen winstcijfer maar mikt voor heel 2021 op een winstmarge van zo'n 7,5 procent van de totale waarde aan bestellingen.

Meer uit Financieel

Record van ruim 22 miljoen passagiers voor budgetvlieger Ryanair

DUBLIN (ANP) - De Ierse luchtvaartmaatschappij Ryanair heeft in juli een nieuw record geboekt bij het aantal vervoerde passagiers. Volgens de budgetvlieger stapten er vorige maand in totaal 22,2 miljoen reizigers aan boord van Ryanair-vliegtuigen. Dat is een stijging van 7 procent vergeleken met een jaar eerder.

46 minuten geleden
Heineken wint op Damrak door goed ontvangen resultaten

AMSTERDAM (ANP) - Heineken hoorde woensdagochtend bij de winnaars op de beurs in Amsterdam. De bierbrouwer wist in de voorbije periode meer te verkopen dan alom werd verwacht. Het concern profiteerde van een sterke vraag in Azië en Afrika, wat een zwakke vraag in Europa en Noord- en Zuid-Amerika compenseerde. Op het Damrak was de stemming over de gehele linie positief, al ging Ahold Delhaize na het openen van de boeken wel omlaag.

47 minuten geleden
Zwakke dollar drukt omzetgroei moederbedrijf Albert Heijn

ZAANDAM (ANP) - Mede door hogere prijzen heeft Ahold Delhaize, eigenaar van onder meer Albert Heijn, Etos, Gall & Gall en bol, iets meer omzet gemaakt in het afgelopen kwartaal. De groei werd echter geremd door ongunstige wisselkoersen en zwakkere prestaties van de Amerikaanse activiteiten.

1 uur geleden
Coinkite: falende AI leidde tot bitcoindiefstal van 130 miljoen

TORONTO (ANP/BLOOMBERG) - Mede door falende kunstmatige intelligentie zijn hackers erin geslaagd zo'n 130 miljoen dollar aan bitcoins te stelen. Dat zegt bitcoinbedrijf Coinkite, waarop de hackers het hadden gemunt. De onderneming had AI ingezet om zijn digitale beveiliging te verbeteren. De AI zag echter een softwarefout over het hoofd, en precies dat lek in de beveiliging werd door de hackers gebruikt bij de diefstal.

1 uur geleden
Brouwer Heineken verkoopt meer, omzet en winst omhoog

AMSTERDAM (ANP) - Bierbrouwer Heineken heeft in de eerste helft van dit jaar meer verkocht en zag de omzet en winst stijgen. Volgens het bedrijf steeg het totale verkoopvolume met 1,6 procent tot 142,8 miljoen hectoliter. Omgerekend gaat het dan om ruim 57 miljard glazen van 250 milliliter.

2 uur geleden
Aziatische beurzen omhoog na records op Wall Street

TOKIO (ANP) - De Aziatische aandelenmarkten gingen woensdag flink omhoog na de recordwinsten op Wall Street dinsdag. De beurshandel kreeg vooral steun van sterke bedrijfsresultaten van meerdere techbedrijven en een verdere daling van de olieprijs.

3 uur geleden
VEH ontvangt meer signalen over misleiding bij verduurzaming

AMERSFOORT (ANP) - Vereniging Eigen Huis (VEH) merkt dat meer mensen die hun huis willen verduurzamen, worden misleid. De vereniging ontvangt steeds meer signalen over oneerlijke verkooppraktijken rond bijvoorbeeld thuisbatterijen en warmtepompen. Om een beter beeld te krijgen van de problemen opent VEH woensdag een meldpunt.

4 uur geleden