Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Waarde bitcoin kruipt richting recordhoogte

Waarde bitcoin kruipt richting recordhoogte

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De waarde van de bitcoin is maandagochtend licht gestegen. Rond 10.30 uur was de belangrijkste cryptomunt ruim 62.000 dollar waard. Daarmee kruipt de bitcoin richting de recordwaarde van 64.870 dollar (zo'n 56.000 euro) die in april werd bereikt.

De waarde van 's werelds bekendste digitale munt stijgt mogelijk door de verwachting dat de Amerikaanse autoriteiten toestemming gaan geven aan de lancering van een zogeheten exchange-traded fund (ETF) op basis van de bitcoin. Een ETF, ook wel tracker genoemd, volgt de koers van een index, in dit geval de bitcoin. Daardoor zou de cryptomunt voor meer beleggers bereikbaar worden.

De bitcoin steeg volgens CoinMarketCap, dat de koersen van digitale munten bijhoudt, de afgelopen 24 uur met meer dan 2 procent. De digitale munt won de afgelopen zeven dagen zo'n 10 procent aan waarde. De afgelopen weken is de koers van de bitcoin aan een flinke opmars bezig, nadat die eerder nog onder de 40.000 dollar was gezakt. Sinds het begin van dit jaar is de waarde van de bitcoin meer dan verdubbeld.

Meer uit Financieel

Tienduizenden meldingen over storing bij socialemediaplatform X

SAN FRANCISCO (ANP) - Bij socialemediaplatform X lijkt een grote storing gaande. Tienduizenden gebruikers meldden rond 15.00 uur problemen met de site en app op Allestoringen.nl en vergelijkbare buitenlandse sites. Een van de problemen is dat de feed met berichten niet altijd laadt.

4 uur geleden
Indonesië wil met korting op energie en reizen economie aanjagen

JAKARTA (ANP/RTR) - Miljoenen Indonesiërs krijgen binnenkort een korting van 50 procent op hun energierekening. Ook wil het Zuidoost-Aziatische land armere inwoners helpen met gratis eten en subsidies. De ingrepen zijn bedoeld om de economische groei van het land aan te jagen, maakte het Coördinerend Ministerie voor Economische Zaken bekend.

5 uur geleden
Philips is Cor Boonstra dankbaar voor bijdrage aan bedrijf

AMSTERDAM (ANP) - Technologiebedrijf Philips reageert bedroefd op het overlijden van de voormalige topman Cor Boonstra, die het bedrijf van 1996 tot 2001 leidde. Het concern is Boonstra dankbaar voor zijn bijdrage aan Philips, aldus een verklaring.

8 uur geleden
EU overweegt banksancties en lager olieprijsplafond voor Rusland

BRUSSEL (ANP) - De Europese Unie overweegt nog eens ruim twintig banken uit te sluiten van het internationale betaalsysteem SWIFT als onderdeel van een nieuw pakket sancties tegen Rusland. Daarnaast denkt het landenblok aan het verlagen van een prijsplafond voor Russische olie en sancties voor de Nord Stream-gaspijpleidingen, meldt persbureau Bloomberg op basis van ingewijden.

8 uur geleden
Voormalig Philips-topman Cor Boonstra overleden

AMSTERDAM (ANP) - De voormalige topbestuurder van Philips Cor Boonstra is in de nacht van vrijdag op zaterdag op 87-jarige leeftijd overleden in zijn woonplaats Amsterdam. Dat laat zijn familie weten aan het ANP. Boonstra leidde het elektronicaconcern van 1996 tot 2001. Hij had lang de reputatie een van de beste bestuurders van Nederland te zijn.

9 uur geleden
Trump geeft opdracht tot forse uitbreiding kernenergie in VS

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft met een aantal nieuwe decreten opdracht gegeven om fors meer kerncentrales te laten bouwen in de Verenigde Staten. Het ministerie van Energie krijgt daarbij de opdracht de bouw van tien conventionele kernreactoren mogelijk te maken voor 2030. Daarnaast wil Trump dat er nieuwe kleinere reactoren komen van een nieuw type dat nooit eerder in de VS is gebouwd.

11 uur geleden
EU blijft werken aan handelsovereenkomst met VS

BRUSSEL (ANP) - De Europese Unie zet zich volledig in voor het bereiken van een handelsovereenkomst die werkt voor zowel de VS als de EU. Dat zei Eurocommissaris Maroš Šefčovič van Handel in reactie op de tariefdreiging van Donald Trump. De Amerikaanse president dreigde eerder op de dag om een importheffing van 50 procent in te voeren tegen goederen uit de EU.

22 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!