Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VVV ziet door uitspraak rechter groot deel schuldenlast verdwijnen

VVV ziet door uitspraak rechter groot deel schuldenlast verdwijnen

VENLO (ANP) - VVV-Venlo raakt een groot deel van de schuldenlast kwijt. Dat is het gevolg van een uitspraak van de rechtbank, die bepaalde dat schuldeisers die niet instemden met een voorstel van VVV alsnog verplicht zijn om met het akkoord mee te gaan. Dat meldt VVV.

De Limburgse voetbalclub leed vorig seizoen een verlies van 2 miljoen euro. Om een faillissement te voorkomen, startte VVV een procedure in het kader van de zogenoemde Wet Homologatie Onderhands Akkoord (WHOA). Het doel van de wet is om ondernemingen met gezonde bedrijfsactiviteiten, die door een zware schuldenlast failliet dreigen te gaan, te helpen met reorganiseren.

Door gebruik te maken van de regeling wilde VVV via een akkoord met alle crediteuren en de belastingdienst schuldenvrij en toekomstbestendig worden. Dat traject is nu succesvol afgerond, mede doordat de aandeelhouders garant staan voor eventuele tekorten in de toekomst.

"Met de succesvolle afronding van het WHOA-traject is de eerste stap in de juiste richting gezet. Het is echter een feit dat we de tering naar de nering moeten blijven zetten", zegt Ruud Timmermans, algemeen directeur van VVV. "De komende maanden zal duidelijk worden welke consequenties dit heeft op organisatorisch en sportief vlak. VVV heeft ook na deze succesvolle procedure nog altijd financiële uitdagingen, maar vanaf nu kunnen we in ieder geval echt gaan bouwen aan een financieel gezonde toekomst voor de club."

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

3 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

3 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

3 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

6 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

6 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

12 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

15 uur geleden