VVV wint op eigen veld van Heracles Almelo
SITTARD (ANP) - VVV-Venlo heeft vrijdag in de eredivisie op eigen veld gewonnen van Heracles Almelo. De formatie van trainer Hans de Koning deed dat met 1-0. VVV nam daarmee voorlopig een klein beetje afstand van de degradatiezone, Heracles blijft middenmoter.
In de 21e minuut kwam de thuisclub op voorsprong. Danny Post schoot raak, nadat de Almelose verdedigers er tot drie keer toe niet in waren geslaagd de bal fatsoenlijk weg te werken.
De beste kans op de tweede Limburgse treffer was voor Oussama Darfalou. Hij schoot na een fraaie actie van John Yeboah op rechts net over. VVV kreeg nog een strafschop na een overtreding op Yeboah, maar op voorspraak van de VAR draaide scheidsrechter Ingmar Oostrom zijn beslissing terug.
Heracles was zelden gevaarlijk. Voor rust was Silvester van der Water een keer dicht bij een treffer, maar hij zag doelman Thorsten Kirschbaum ingrijpen. Na de hervatting schoot topschutter Cyriel Dessers uit de draai net over.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is "geschokt" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij op maandag in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.
59 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz houdt naar buiten toe open of Ricardo Pepi woensdagavond bij PSV in de basis staat tegen Club Brugge. "Pepi is verder dan drie dagen geleden. Hij heeft wedstrijdminuten gemaakt. Hij zou kunnen spelen", zei Bosz dinsdag in Eindhoven over de spits die afgelopen zaterdag tegen Willem II als invaller in het veld kwam.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Er wordt deze week voor iedere wedstrijd in de verschillende Europese clubtoernooien een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis van de overleden Spaanse voetballer Jesús de Miguel. Dat heeft de UEFA in een verklaring op X laten weten. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag hard in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
20 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
21 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geleden