VVV wint op eigen veld van Heracles Almelo
SITTARD (ANP) - VVV-Venlo heeft vrijdag in de eredivisie op eigen veld gewonnen van Heracles Almelo. De formatie van trainer Hans de Koning deed dat met 1-0. VVV nam daarmee voorlopig een klein beetje afstand van de degradatiezone, Heracles blijft middenmoter.
In de 21e minuut kwam de thuisclub op voorsprong. Danny Post schoot raak, nadat de Almelose verdedigers er tot drie keer toe niet in waren geslaagd de bal fatsoenlijk weg te werken.
De beste kans op de tweede Limburgse treffer was voor Oussama Darfalou. Hij schoot na een fraaie actie van John Yeboah op rechts net over. VVV kreeg nog een strafschop na een overtreding op Yeboah, maar op voorspraak van de VAR draaide scheidsrechter Ingmar Oostrom zijn beslissing terug.
Heracles was zelden gevaarlijk. Voor rust was Silvester van der Water een keer dicht bij een treffer, maar hij zag doelman Thorsten Kirschbaum ingrijpen. Na de hervatting schoot topschutter Cyriel Dessers uit de draai net over.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
6 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
7 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
7 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
10 uur geleden