VVV wint op eigen veld van Heracles Almelo
SITTARD (ANP) - VVV-Venlo heeft vrijdag in de eredivisie op eigen veld gewonnen van Heracles Almelo. De formatie van trainer Hans de Koning deed dat met 1-0. VVV nam daarmee voorlopig een klein beetje afstand van de degradatiezone, Heracles blijft middenmoter.
In de 21e minuut kwam de thuisclub op voorsprong. Danny Post schoot raak, nadat de Almelose verdedigers er tot drie keer toe niet in waren geslaagd de bal fatsoenlijk weg te werken.
De beste kans op de tweede Limburgse treffer was voor Oussama Darfalou. Hij schoot na een fraaie actie van John Yeboah op rechts net over. VVV kreeg nog een strafschop na een overtreding op Yeboah, maar op voorspraak van de VAR draaide scheidsrechter Ingmar Oostrom zijn beslissing terug.
Heracles was zelden gevaarlijk. Voor rust was Silvester van der Water een keer dicht bij een treffer, maar hij zag doelman Thorsten Kirschbaum ingrijpen. Na de hervatting schoot topschutter Cyriel Dessers uit de draai net over.
Meer uit Voetbal
GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
23 minuten geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
11 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
11 uur geleden