VVV verslaat met interim-trainer FC Twente
VENLO (ANP) - VVV-Venlo weet weer wat winnen is. Met interim-trainer Jay Driessen op de bank werd voor eigen publiek FC Twente verslagen: 2-1.
VVV maakte een einde aan een serie van zeven competitienederlagen op rij. Trainer Robert Maaskant werd verantwoordelijk gehouden voor die slechte resultaten en moest vertrekken. Driessen mag van de KNVB tot de winterstop als hoofdtrainer aanblijven. Hij is niet in het bezit van de vereiste diploma's.
VVV dankte de zege aan twee doelpunten binnen drie minuten. Peter van Ooijen opende in de 34e minuut de score. Elia Soriano tekende voor 2-0. Haris Vuckic scoorde vlak voor rust voor FC Twente. Het was alweer zijn achtste doelpunt van het seizoen.
VVV klom naar de zestiende plaats van de ranglijst. De club heeft een punt meer dan ADO Den Haag. De voorsprong op hekkensluiter RKC Waalwijk is opgelopen tot zeven punten. FC Twente verzuimde in de openingsfase afstand te nemen. Keito Nakamura schoot toen in kansrijke positie op de lat. Javier Espinosa wist niet te profiteren van een mislukte terugspeelbal van Steffen Schäfer.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
2 uur geledenSYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
4 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
5 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
6 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
14 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
14 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
17 uur geleden