VVV verslaat Emmen in doelpuntrijk spektakel
EMMEN (ANP) - VVV-Venlo heeft in een spectaculaire wedstrijd met 5-3 gewonnen bij FC Emmen. Debutant Georgos Giakoumakis maakte met een zuivere hattrick een 2-0-achterstand ongedaan, waarna VVV met twee goals in de blessuretijd de wedstrijd besliste.
De 2200 toeschouwers in De Oude Meerdijk zagen een attractieve wedstrijd. Binnen 4 minuten was het al raak voor de thuisclub via Robbert de Vos. Met 3 minuten en 32 seconden op de klok was het de snelste treffer ooit in de eredivisie voor FC Emmen.
Na rust volgden de doelpunten zich razendsnel op. Marko Kolar verdubbelde de voorsprong van Emmen, waarna de nieuwe spits van VVV zich liet gelden. Met een zuivere hattrick (een intikker, een rake strafschop en een fraai wippertje over doelman Dennis Telgenkamp) draaide Giakoumakis de wedstrijd hoogstpersoonlijk om. Kort daarna trok de Deen Nikolai Laursen de stand weer gelijk met een subtiel hakje vlak voor de doellijn.
Maar dankzij twee treffers in blessuretijd wonnen de bezoekers alsnog. Een voorzet van Tobias Pachonik belandde via Emmen-verdediger Caner Cavlan in het doel en invaller Jafar Arias zorgde tegen zijn oude club voor het achtste en laatste doelpunt van de middag.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
9 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
9 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
22 uur geleden