VVV-Venlo verlengt contract met trainer Luhukay
VENLO (ANP) - VVV-Venlo houdt vast aan trainer Jos Luhukay. De Limburgse club uit de Keuken Kampioen Divisie heeft het contract van de 58-jarige coach verlengd met één jaar, hetgeen betekent dat hij ook volgend seizoen de eindverantwoordelijke is.
Luhukay stapte in maart 2021 in bij VVV als opvolger van de ontslagen Hans de Koning. Hij slaagde er niet in de club te behouden voor de Eredivisie. Ondanks de degradatie bleef Luhukay in functie. Hij heeft de taak gekregen met een team vol eigen jeugdspelers op termijn weer promotie naar de Eredivisie af te dwingen. In het lopende seizoen staat VVV elfde in de eerste divisie.
"Een trainer als Jos past helemaal in onze visie voor de toekomst en als club hebben we het volste vertrouwen in hem", zegt algemeen directeur Marco Bogers. "Jos heeft een groot aandeel gehad in het voetbaltechnische gedeelte van ons strijdplan en is vastberaden om VVV te helpen de weg omhoog weer in te slaan. De club staat volledig achter hem en samen werken we toe naar het doel om terug te keren naar de Eredivisie."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Robin Veldman was een tevreden trainer na het gelijkspel tegen Ajax (2-2). "We hebben na rust de ArenA stil gekregen", zei hij vlak na de wedstrijd. "Dan weet je dat je goed bezig bent."
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Míchel Sánchez zag dat Ajax energie miste in de tweede helft van het thuisduel met sc Heerenveen (2-2). "Ik weet niet hoe dat komt", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Misschien omdat we de laatste weken veel duels hebben gespeeld. Na rust verloren we de controle over de wedstrijd. We konden geen druk meer zetten en daardoor niet meer goed aanvallen."
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een stroef optreden tegen sc Heerenveen afgesloten met puntenverlies (2-2). De club verspeelde een voorsprong van 2-0 in de Johan Cruijff ArenA, het stadion dat deze week de dertigste verjaardag viert.
2 uur geledenCARDIFF (ANP) - Arsenal heeft Manchester City zondag verslagen in de strijd om de Community Shield, de Engelse supercup. De landskampioen was in het Principality Stadium in Cardiff met 3-0 te sterk voor de winnaar van de FA Cup.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst maakt zich zorgen over het feit dat Feyenoord niet negentig minuten het eigen spel weet te spelen. "We moeten hiervan leren en met een frisse blik vooruitkijken", zei Van Bronckhorst tegen ESPN na een 2-2 gelijkspel tegen Go Ahead Eagles. Feyenoord gaat zondag op bezoek bij Cambuur.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft thuis tegen PEC Zwolle de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer John van den Brom won met 3-1 en maakte in de tweede helft het verschil.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste thuiswedstrijd van het seizoen met 2-2 gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst verspeelde in een volle Kuip een voorsprong van 2-0. Feyenoord leed daarmee voor het eerst dit seizoen puntenverlies na de benauwde zege van vorige week uit bij Sparta.
5 uur geleden