VVV-Venlo verlengt contract met trainer Luhukay
VENLO (ANP) - VVV-Venlo houdt vast aan trainer Jos Luhukay. De Limburgse club uit de Keuken Kampioen Divisie heeft het contract van de 58-jarige coach verlengd met één jaar, hetgeen betekent dat hij ook volgend seizoen de eindverantwoordelijke is.
Luhukay stapte in maart 2021 in bij VVV als opvolger van de ontslagen Hans de Koning. Hij slaagde er niet in de club te behouden voor de Eredivisie. Ondanks de degradatie bleef Luhukay in functie. Hij heeft de taak gekregen met een team vol eigen jeugdspelers op termijn weer promotie naar de Eredivisie af te dwingen. In het lopende seizoen staat VVV elfde in de eerste divisie.
"Een trainer als Jos past helemaal in onze visie voor de toekomst en als club hebben we het volste vertrouwen in hem", zegt algemeen directeur Marco Bogers. "Jos heeft een groot aandeel gehad in het voetbaltechnische gedeelte van ons strijdplan en is vastberaden om VVV te helpen de weg omhoog weer in te slaan. De club staat volledig achter hem en samen werken we toe naar het doel om terug te keren naar de Eredivisie."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
7 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
7 uur geleden